dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 621
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 12407
  1. #21

    Domyślnie

    No i zapomniałam powiedzieć - podłoga BOSKA. Po prostu boska.

  2. #22

    Domyślnie

    Cześć Witam się pięknie - trzymam kciuki żeby wszystko przebiegło bezstresowo .. no może w takim twórczym `szale` - bardzo pozytywnym
    Wspominalyście o Eichholz , wsrod inspiracji widzialam mebleki w stylu riviery .. poniewaz jestem z Tricity - znam salon z meblami/dodatkami wlasnie tych dwoch firm .. ceny są zdecydowanie niższe niż w Wawie .. Showroom mieści się w Krzywym Domku w Sopocie . Jeśli byłybyście zainteresowane - podeślę linka na priva. Ja niestet jestem uzalezniona od tych rzeczy ..
    Powodzenia Magda - będę stałą podglądaczką jeśli pozwolisz

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Ach Moje Drogie, strasznie się cieszę z tak miłego przyjęcia mojego wątku. Właśnie takiego wsparcia trzeba mi było
    Witam Was wszystkie i każdą z osobna w moich skromnych progach. Zaproaszam do konstruktywnych uwag, komentarzy i dyskusji. Bardzo na nie liczę

    blueeye, bardzo dziękuję za propozycję. Pewnie skorzystam Choć sama też mam niezły namiar na uwielbiane przez nas bibeloty w niższych cenach niż w stolicy. Oryginalnie pochodzę ze Szczecina. Tam mieszkają wciąż moi rodzice, a Mama na szczęście ma podobnego świra na tym punkcie co ja
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maszenka Zobacz post
    Będę oglądać na bieżąco, zdaje się, że Ty tu również trafiłaś za Darcy. Już wczoraj, miast uczyć się pilnie do egzaminów spędziłam pół dnia na przeglądaniu tego forum. Źle.

    Nie mogę doczekać się realnych zdjęć. No i prawie 150 metrów - to daje pole do popisu. Cudnie. Już dopisuję Cię do wątków, które zamierzam przeglądać na bieżąco.

    I pozdrawiam Warszawiankę - ja ze Starego Żoliborza jestem.
    Oj oczywiście, że trafiłam tu za Darcy I wśiąkłam w to od razu, więc Cię rozumiem Pierwsze dwie noce to siedziałam do 3 i przeglądałam piękne galerie dziewczyn.
    Więc to teraz dla mnie prawdziwy zaszczyt, że one zaglądają tu do mnie.

    anja, a z Twojej wizyty cieszę się szczególnie mocno, gdyż zdążyłam się zorientować, iż nikt jak ty nie potrafi podnieść człowieka na duchu
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Witaj Magdo! fajnie, ze zalozylas galerie . Ja tez tu zostaje

  6. #26

    Domyślnie

    Nieźle się zapowiada A co do wysokości, to się bardzo zdziwiłam, że 268 cm wysokości , to mało.. Jeny u mnie w domu będzie nie więcej niż 250.. W sumie już jest i jakoś za nisko nie jest nawet mojemu mężowi, który ma 190 cm wzrostu

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał anagat Zobacz post
    Nieźle się zapowiada A co do wysokości, to się bardzo zdziwiłam, że 268 cm wysokości , to mało.. Jeny u mnie w domu będzie nie więcej niż 250.. W sumie już jest i jakoś za nisko nie jest nawet mojemu mężowi, który ma 190 cm wzrostu
    Widzisz, to pewnie dlatego, że teraz mieszkam w mieszkaniu gdzie jest prawie 2,80m wysokości. Mąż też mnie przekonuje, że to bardzo normalna wysokość i żebym w ogóle się tym nie martwiła

    Anetko witam serdecznie, rozgość się
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  8. #28

    Domyślnie

    zapowiada się świetnie, więc melduję się jako podglądacz
    podłoga niezwykła...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    No dobrze...
    Obiecałam pokazać swoje dotychczasowe zakupy i te jeszcze niezrealizowane ale pewne wybory.

    Oto baterie:
    umywalkowa


    wannowa


    wszystkie baterie będą miały takie rączki zamiast kurków:


    Na poniższym zdjęciu można zobaczyć jak to będzie wyglądało przy umywalce wpuszczonej w blat (tylko białe rączki będą oczywiście - nie czarne)


    Wybrałam nie zwykły chrom a nikiel. To przepiękny kolor. Nie ma nic współnego ze złotem. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła chromowana bateria, ale ten odcień jest głębszy, cieplejszy - nie do opisania. Zdjęcie powyżej fajnie oddaje ten efekt.

    Pozostając w temacie łazienek jeszcze pokażę dwie umywalki.
    Do mniejszej łazienki (mojej córki i gościnnej zarazem) umywalka GLOBO na nóżkach:

    będzie z czarnymi nóżkami, do tego lustro w czarnej ramie.

    Do WC gościnnego umywalka-tuba ALAPE:


    a nad nią bateria podtynkowa (także firmy Nicolazzi):


    Z fajnych gadżetów wybraliśmy jeszcze przyciski do Geberitu. To był pomysł mojego męża. Powiedział, że nie chce mieć w domu tych okropnych wielkich przycisków, i spytał dlaczego nie wymyślą takich malutkich, niewidocznych. Jak się okazało - wymyślili






    A na koniec jeszcze temat ręcznikowca. Na początku chciałam grzejnik retro. Najchętniej taki:

    boski!!! Niestety nasz muszi być montowany w ścianie, nie przy podłodze, więc odpada.

    Jedyny sensowny jaki znalazłam to ten

    ale i tak, ani mi się nie podobał jakoś specjalnie, ani cena nie zachęca (ponad 4 tys.!!!)

    I wtedy przypomniałam sobie o przepięknym wieszaku-półce na ręczniki, któy widziałam w B&B

    Zawsze o takim marzyłam. I pomyślałam, że może by zamontować zwykły biały grzejnik rzeberkowy (jakie będziemy mieli w całym domu):

    a nad nim tą półkę.

    Co o takim pomyśle sądzicie??? Wariacki co? Ale mi się póki co podoba I taniej wyjdzie
    Ostatnio edytowane przez MagdaZZZ ; 29-01-2011 o 22:45
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    monah czuję się zaszczycona. kłaniam się nisko
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KashaG
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    262

    Domyślnie

    Cześć Magdo, cieszę się, że odkryłam Twój wątek. Bardzo mi się podoba. Ja też uwielbiam "klasyczny nowojorski styl" i będę Ci kibicować z małej odległości bo też mieszkam na Mokotowie

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Kasha od razu weszłam na Twojego bloga i... odrętwaiałam Chyba ze strachu trochę. Podglądać mnie będzie prawdziwa profesjonalistka Od razu postawiło mnie to na baczność - chyba się będę bardziej starać
    Ale tak poważnie, to tym bardziej mam nadzieję na Twoje opinie - na pewno będę się z nimi bardzo liczyć. Może na początek podpowiesz coś w sprawie tego pomysłu na ręcznikowiec??? Boję się, że trochę mnie poniosła fantazja
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KashaG
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    262

    Domyślnie

    Magda, bardzo mi miło postaram się stanąć na wysokości zadania .A tak na poważnie bardzo mi się podoba. Podłoga piękna, baterie też. Biorąc pod uwagę, że masz małą córeczkę, szary na sofy to lepszy wybór niż biały . Wieszk-półka będzie idealnie pasował do reszty - musisz tylko sprawdzić czym jest pokryty i jaką ma wytrzymałość na wilgoć. W kwestii klimatyzacji mam pytanie. Na wizualizacjach we wszystkich pomieszczeniach masz podwieszany sufit (w sypialni też). Ja przez 8 lat mieszkałam w Izraelu i tam wszędzie jest klimatyzacja. Żeby nie tracić z wysokości zazwyczaj całą klimatyzację instaluje się w korytarzu i tam faktycznie trzeba obniżyć sufit, a do pokojów wejścia klimatyzacji są w ścianach (najczęściej nad drzwiami z korytarza). W przypadku większych powierzchni takich jak salon z kuchnią podwieszany sufit daje się też w kuchni, ai z niego wyjścia na salon i wtedy w salonie nie traci się na wysokości.

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KashaG
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    262

    Domyślnie

    Upss wysłoło mi się i nie zdążyłam zadać pytania - czy nie mogliście zastosować takiego rozwiązania z klimatyzacją?
    Ostatnio edytowane przez KashaG ; 30-01-2011 o 08:22

  15. #35

    Domyślnie

    dzien dobry
    pyk i wątek dodany do ulubionych, oj, bedzie na co popatrzec, oj bedzie
    aaa, ten przycisk do geberitu to gdzie moge znalezc? ze tak od razu zgapie fenomen...

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Kasha, powiem szczerze. Klimatyzacją zajmuje się mój mąż. Niestety on zawsze uważa, że na wszystko jest jeszcze kupe czasu I z tego co wiem, to ze specami od klimy spotykał się pół roku tem. Coś tam ustalili, a teraz nawet nie ma czasu do nich zadzwonić, choć zaraz te sufity mają być kładzione

    Ale jak wspomniałam, sufity te mają też pełnić funkcję "psychologiczną", nie tylko funkcjonalną. Rzekomo mają optycznie podwyższać mieszkanie. Sama mam co do nich trochę wątpliwości, bo nigdy nie lubiłam tych sufitowych konstrukcji. Postanowiłam wkleić parę zdjęć realizacji mojej Pani Architekt - w różnych stylach oczywiście, ale sufity się czasem u Niej przewijają (mam nadzieję, że mi wybaczy jak tu trafi)













    I coś ze zgromadzonych inspiraci (Kasha u Ciebie na blogu też trafiłam na przykład takiego sufitu)




    Więc moje Kochane Forumki RATUJCIE!!! Bo już naprawdę nie wiem, czy rezygnować z tych sufitów czy zostawiać
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał leaat Zobacz post
    dzien dobry
    pyk i wątek dodany do ulubionych, oj, bedzie na co popatrzec, oj bedzie
    aaa, ten przycisk do geberitu to gdzie moge znalezc? ze tak od razu zgapie fenomen...
    Witamy, witamy, bardzo zapraszamy
    Przycisk do geberitu to jak się okazuje da się zamówić w każdym salonie - tylko trzeba o nim wiedzieć, bo nie ma go na żadnych ekspozycjach, ani nawet na stronie Geberitu. Ale w katalogach przeważnie go mają
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Jak patrzę na te wszystkie 'nowe' wnętrza to mam ochotę moje skromniutkie poddasze do tynku zedrzeć i zacząć od nowa
    Ale pięknie,przestrzennie i z taaaaakimi oknami.
    Miodzio

  19. #39
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ragazza
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    839

    Domyślnie

    oj, widzę że będzie co podglądać... witam się

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    I wtedy przypomniałam sobie o przepięknym wieszaku-półce na ręczniki, któy widziałam w B&B

    Zawsze o takim marzyłam. I pomyślałam, że może by zamontować zwykły biały grzejnik rzeberkowy (jakie będziemy mieli w całym domu):

    a nad nim tą półkę.

    Co o takim pomyśle sądzicie??? Wariacki co? Ale mi się póki co podoba I taniej wyjdzie
    Grzejnik cudny !! w przyszlosci planuję wymienić grzejniki w naszym salonie na własnie takie !!! Tzn. mam na mysli ostatni grzejnik . Na żywo rownież wyglądają pięknie ( znajomi mają i są cudne ) !!
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 30-01-2011 o 16:05 Powód: Skrócenie cytowania

Strona 2 z 621

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony