dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 621 z 621
Pokaż wyniki od 12.401 do 12.407 z 12407
  1. #12401

    Domyślnie

    witam

    czas minął od ujawnienia tej lampy i mam nadzieje że wszyscy zainteresowani kupili już ją, więc teraz ja proszę o namiary na nią

  2. #12402

    Domyślnie

    hmmm nie skopiował sie link a więc MagdoZZZ zdradź proszę tajemnicę-adres srebrnej lampy metalowej kuchennej oraz tej którą masz w pokoju córci ze strony adpmarket (biała koronka) potrzebuję nazwę tej lampy , pozdrawiam ps. mamy podobny gust więc z przyjemnością oglądam twoje inspiracje i realizacje

  3. #12403

    Domyślnie

    Dobrnęłam do końca wątku

    Melduję się pierwszy raz ale z pewnością nie ostatni

    Gratuluję Ci przede wszystkim cierpliwości w tym wszystkim, szczerze podziwiam ile czasu poświęcasz na dobór każdego elementu. Bardzo współczuję wszystkich przejść, opóźnień, fuszerek a chyba najbardziej tej podniesionej podłogi. Człowiek wybiera, potem czeka, jak już zobaczy - cieszy się i wydaje sie ze to już spełnienie marzenia a potem takie coś. Załamałabym się chyba, rozumiem że możesz mieć dość mieszkania i musisz trochę ochłonąć i odbić się od urządzania. Mam nadzieję że jednak odzyskanie zapał, skończycie to, co zaczęliście i bedzięcie tam szczęśliwi

    Odnośnie sklepu to mogę tylko wyrazić jedno wielkie WOW, że udało Ci się go otworzyć, utrzymać, wypromować w takim stylu To jest coś, do czego trzeba mieć serce i po prostu się urodzić Kiedy za milion lat będę mogła w końcu "urządzić" dom z pewnością do Ciebie wejdę (co ja mówię, będę wchodzić regularnie!), chociaż powiem szczerze że jakbyś otworzyła obok kawiarnię w tym stylu zachodziłabym przy każdej wizycie w Warszawie.

    I szczerze uśmiałam się przy wspomnieniu, jak to myślałaś że własny biznes jest fajny, bo jesteś elastyczna i masz czas wolny kiedy chcesz. Chyba każdy kogo znam, nie będący "na swoim" tak myśli. Jaka to piękna bajka by była, prawda?

    Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za ciąg dalszy.

  4. #12404

    Domyślnie

    Madziu,nie wiem czy pisałaś, znaleść nie mogę, jakie drewno macie na tarasie na dolnej części?

  5. #12405
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    clasic-modern

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    brwinów
    Kod pocztowy
    05-840
    Posty
    3

    Domyślnie

    czytam watek od poczatku , bardzo podoba mi sie twoje wyczucie w urzadzaniu wnetrz, szkoda że nie udzielasz sie juz na forum
    sklep tez piękny

  6. #12406

  7. #12407
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie


Strona 621 z 621

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony