dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 6
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 107
  1. #61
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    u nas sa od roku i jestesmy bardzo zadowoleni
    zdjecia w dzienniku.

  2. #62

    Domyślnie

    Ja mam i jestem zadowolona - b. dobry stosunek jakości do ceny.

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Ja mam od dwóch miesięcy - jak narazie bez zastrzeżeń.

  4. #64
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klient122

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    2

    Domyślnie Drzwi PolSkone - Sampre

    Nie wybierajcie Pol-Skone! Kupiłem badziewie z firmy pol-skone! Podczas montażu okazało się, że są krzywe skrzydła . Wezwany serwisant po oględzinach jednej sztuki drzwi stwierdził, że wszystko jest ok, a skrzydła dołem odstają ponad 10mm od ościeżnicy. Po wezwaniu dealera pol-skone kierownik ocenił, że zakupione drzwi są ewidentnie krzywe i zabrano je do reklamacji. Oczywiście odpowiedź przyszła, że reklamacja nie jest zasadna, gdyż drzwi są dobre. Drodzy przyszli klienci omijajcie firmę POL-SKONE szerokim łukiem, ponieważ każda reklamacja jest odmowna. Zwykłe drzwi za 100 zł są lepiej wykonane niż zakupione przeze mnie za ponad 1000zł.

  5. #65
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mymysteryy
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Jaworzno
    Posty
    101

    Domyślnie

    Czy ktoś ma drzwi Pol-skone passo, wersja w fornirze? Jeśli tak to czy jest zadowolony z jakości?

    z góry dzięki za wszelkie info
    zaczynam się wykańczać ... wbrew pozorom to przyjemny stan

  6. #66

    Domyślnie

    ja mam passo w hebanie i jestem zadowolona

  7. #67
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mymysteryy
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Jaworzno
    Posty
    101

    Domyślnie

    reni1980 dzięki za odpowiedź

    (zajrzałam do Twojej galerii. ŚWIETNIE urządzony dom, gratuluję rewelacyjnego gustu ! )


    czy znajdą się jeszcze jacyć użytkownicy Pol-skone passo?
    zaczynam się wykańczać ... wbrew pozorom to przyjemny stan

  8. #68
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pendzel

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Z pełną odpowiedzialnością nie polecam firmy Pol-Skone. Sam zamawiałem u nich produkt z ich wzorników. Okazało się, że po miesiącu czekania na produkt dostałem całkiem inny kolor. Szczęście, że byłem przy rozpakowywaniu drzwi (jak to na budowie), bo pewnie by mi wstawili produkcik jak to oni nazwali stara sosna (żółte). Nie pisałbym i tego posta gdyby firma potrafiła się przyznać do błędu. W końcu są firmą wysoce certyfikowaną. Ale jak się okazało w bliższym kontakcie to spółka z tradycjami rodzinnymi http://www.krs-online.com.pl/pol-sko...krs-47366.html ukierunkowana na zysk i złupienie klienta. Członek Zarządu i dział Reklamacji nie chciał dokonywać w mojej obecności wizji produktu. Moja ostra krytyka w postaci papierowej trafiła na biurko dyrektora spółki lecz pozostała bez echa. Nie ma nawet Przepraszam. Pewnie gdybym był stroną w całej tej sprawie pozwałbym ich do sądu, ale ja zamawiałem u detalisty. Dlatego też przestrzegam przed zakupem w tej firmie, bo w razie reklamacji firma zrobi wszystko żeby kosztów nie ponosić.
    Kupiłem drzwi u konkurecji - Gerda. Jestem zadowolony, a jakość wykonania, elegancji i ceny ma się nijak do wcześniej zamawianych.

  9. #69

    Domyślnie

    pendzel nic nie rozumiem z twojego opisu, masło maślane, u jakiego detalisty kupiłes drzwi?, detalistą to chyba ty byłeś

  10. #70
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mymysteryy
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Jaworzno
    Posty
    101

    Domyślnie

    do pendzel
    jakoś bardzo mało wiarygodny jest Twój wpis .... świeżo zarejestrowany i jedyne 2 wypowiedzi to krytyka Pol-skone?
    Drzwi zamówiłam, mam nadzieję, że nie będę żałować. Zdam relację, jak zamówienie zostanie zrealizowane.
    zaczynam się wykańczać ... wbrew pozorom to przyjemny stan

  11. #71
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jark

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-390
    Posty
    1

    Domyślnie Drzwi POL-SKONE czy Wasza opinia est też tak zła?

    Ja mam, niestety bardzo przykre doświadczenia z tą firmą. Trzasnęły przy przeciagu i .... się rozpadły, a w zasadzie ościeżnica. Miały wtedy pół roku. Reklamacja nieuzasadniona - uszkodzenie mechaniczne - no , a jakie ma być. Konia z rzędem temu kto nie widział nigdy trzaskających drzwi, a ile z nich się rozpadło - tylko Pol-Skone. Nie warte żadnej ceny, tylko kłopoty z naprawami i wymianą, którą trzeba robić na swój koszt. Dodam, że zaczęły też wypadać okucia - wkręcone 3 wkretami w płytę pilsniową, a niestety one trochę pracują. Dla wyjaśnienia - nie były to drzwi najtańsze -kosztowały ok 1000 PLN za sztukę.

  12. #72

    Domyślnie

    Witam.
    To najwidoczniej żle zna Pani firmę Pol-skone. Dla nas to najgorsze dziadostwo jakie jest na rynku........a przedstawiciele z nich firmy jezdzący na gwarancje to bez mózgi. Dwa lata temu zakupilismy drzwi wewnetrzne Pol-skone. Po 3 miesiacach zaczela odleajać sie okleina z drzwi. Złozylismy reklamacje. Na odpowiedz czekalismy trzy miesiace po czym odpisano nam, ze drzwi musiały być zalane. Wczesniej jednak był przedsytawiciel i stwierdził ze napewno reklamacja zostanie uwzgledniona. Mało tego napisali nam jeszcze że w pomieszcseniu jest za duza wilgotność przekraczajaca 60%. Zlozylismy kolejne pismo. Po jakimś czasie niespodziewanie pojawił sie człowiek z Pol Skone aby zbadac wilgotnośc w pomieszczeniach okazalo sie że w zadnym z nich wilgotnośc powietrza nie przekraczała 50% i stwierdził że jest dobrze. Walczymy z ta firma juz rok czasu każda para drzwi wygląda obecnie tragicznie nie mówiąc tez o okleinie na oscieznicach-tragedia. Sprawe oddalismy do śądy w środe 01.02.2012 rozprawa. Tak wiec drodzy formułowicze odradzam Wam produkty jak i samą firme POL SKONE dziadostwo.
    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    witam, nie wiem czy cię pocieszę ale z ta gwarancją i klamkami nie jest tak, tzn klamki nie mozna zamontować do drzwi które maja wadę widoczną, czyli jeśli montażysta montuje drzwi które są uszkodzone i montuje w nich klamkę jest idiotą, jeśli drzwi maja wadę to nalezy zgłosić reklamacje zanim przystąpią do montażu, w twoim przypadku widzę ewidentną winę sprzedawcy czy montażysty, znam polskone iwiem że reklamacje odrzucaja naprawdę w skrajnych przypadkach, w karcie gwarancyjnej dokładnie pisze że montażysta przystępiując do montazu musi sprawdzić czy skrzydło nie ma wad widoczych, tylko wady ukryte są rozpatrywane nawet jeśli jest klamka, moim zdaniem wina leży po stronie firmy a nie pol skone, pozdarwiam

  13. #73

    Domyślnie

    Skrzydła Polskone model Sempre 5 szt. - po roku w pewnych miejscach lekko odłazi okleina. To samo miałem w innym mieszkaniu z jakimś najtańszym skrzydłem Porta, tyle że po paru latach ...

  14. #74
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Witam.
    W marcu będzie dwa lata jak mamy u nas Polskone Sempre i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Jedyne co musiałem zrobić to poprzyklejać w łazienkowych te cholerne metalowe oczka na dole - bo wypadały!!!

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał mr6319 Zobacz post
    Witam.
    W marcu będzie dwa lata jak mamy u nas Polskone Sempre i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Jedyne co musiałem zrobić to poprzyklejać w łazienkowych te cholerne metalowe oczka na dole - bo wypadały!!!
    tulejki zawsze trzeba przykleić bo wypadają

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał bob* Zobacz post
    Skrzydła Polskone model Sempre 5 szt. - po roku w pewnych miejscach lekko odłazi okleina.
    Wszystkie skrzydła w ramach gwarancji zostały wymienione na nowe bez żadnych problemów.

  17. #77
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    My mamy POL-SKONE SERIA SIMPLE.
    Uzytkujemy 14 miesiecy-zero zastrzezen,mielismy do tego swietna firme montujaca -autoryzowana.Drzwi w lazience sciagali dwa razy bo nie moglam sie zdecydowac w ktora strone maja sie otwierac...Zrobili to z usmiechem i propozycja wyszla od nichI nie skasowali mnie za to ani grosza wiecej
    POLECAM

  18. #78
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slawas86
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    118
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    zastanawia mnie jak to jest że zwykle jak ktoś krytykuje to są to użytkownicy którzy mają 1-5 postów...

    My przymierzamy się do drzwi PolSkone IMPULS w okleinie Lamistone. ktoś ma drwi w takiej okleinie? jak się sprawują?

  19. #79

    Domyślnie

    ja polecam te drzwi w okleinie silkstone, ładnie imituje naturalne drewno, lamistone jest błyszcząca i jej wadą są widoczne odciski palców, zwłaszcza na ciemnych kolorach

  20. #80
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Wczoraj widziałem drzwi montowane samodzielnie przez "kumatego" znajomego. Pomagali mu wszyscy znający się na rzeczy koledzy. NBajprostsza w montażu stała ościeżnica.
    Ocena? Trója z dwoma minusami, ale tylko za to, że spełniona jest funkcja drzwi: zamykają się i otwierają (za to że robią to "same" punktów dodatnich nie ma Ościeżnice pokrzywione, brak przekątnych, nie skręcone czy chociaż sklejone (widać milimetrowe przerwy między nimi). To jak to się ma trzymać w razie takiego trzaskania? !

    Te cholerne tuleje.. no zapamiętam by je podklejać od razu niezależnie od tego jak się trzymają .. (pozdrawiam!)
    Tylko co będzie jak się nie spodobają? Jak je wtedy wymienić?

Strona 4 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony