dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 116
  1. #1

    Domyślnie Dla żużlowych zapaleńców

    Pozdrawaim fanatyków "czarnego" sportu. Już niedługo moi mili emocje nam się zaczną!!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj !

    Cieszę się że ktoś jest na forum zakręcony w lewo napisz skad jesteś - może znajdziemy razem więcej znajomych dusz na Forum.

    Pozdrawiam Wojtek
    Moje GG 8720282

  3. #3

    Domyślnie

    Miło, tylko szkoda, że tak daleko! Ale kto wie może spotkamy sie w Grudziądzu lub na GP w Bydgoszczy? Pozdrowienia JAM

  4. #4

    Domyślnie

    Cześć Jam ! dzięki za odpowiedź tylko dalej nie wiem skąd jesteś haha !

    Wiem e wschodnia Ukraina to dalekie strony dla ciebie haha.

    Pozdrawiam Wojtek.
    Moje GG 8720282

  5. #5

    Domyślnie

    Tu Lublin, pozdrowienia z koziego grodu. Tor żużlowy odśnieżony a schnięcie przy dobrej pogodzie to chyba kilka dni jeszcze potrwa. Czekam na pierwsze treningi i meczyk z drużyną rzeszowską.
    pozdrówka Tomek

  6. #6

    Domyślnie

    Tarnów. Jeszcze nie słyszałem motorków. Na razie trwają prace remontowe toru.

  7. #7

    Domyślnie

    U nas też w parkingu dużo się dzieje! Ale już za niedługo wielkie emocje - mecz z Wybrzeżem Gdańsk, no ale mamy Hamilla, więc spokojna głowa (mam nadzieję). Czy kolega Wojtek z Rzeszowa już wie skąd jestem. Pozdrawiam fanatyków czarnego sportu. JAM ))

  8. #8

    Domyślnie

    Witajcie !

    Serce mi rośnie że rośnie nasze grono sympatyków czarnego sportu zamieszanych w budownictwo.

    KC - fajnie że dołączyłeś narazie nasza grupka jest z południa ale może dociągną z reszty Polski. Gdybyś potrzebował pomocy w zakresie ogrzewania jestem do usług a jak gdzieś byś zdecydował się wpaść do Rzeszowa to zapraszam ale coś mi się widzi że w tym roku to ja chyba czasem zagoszczę do was bo u was bedzie kogo oglądać.

    JAM - no pewnie że wiem skąd jesteś już w poniedziałek się za ciebie zabieramy jak będzie gotowe to zadzwonię - wpadniesz do nas w niedzielę na meczyk.Skąd żeście wytrzasneli Hamilla?Miał być w Grudziądzu - teraz to wątpię czy wam damy radę.

    U nas też trenowali przez trzy dni ale nie byłem bo mam trochę jazdy, ale z pewnych wiadomych w Rzeszowie to:
    - młody Rajkowski z Gorzowa zostanie.
    - Fierlej trenował u nas może zostanie.
    - zagranicznego na dzisiaj nadal nie mamy
    - Winiarz nie będzie jeździł.
    - sprzęt w miarę jest.
    - poza tym widzę u sąsiadów dużo lepiej.

    Mam propozycję w celu ewentualnego umawiania się podajmy sobie numery telefonów do mnie (603) 67-40-50

    Pozdrawiam Wojtek
    Moje GG 8720282

  9. #9

    Domyślnie

    Witam sympatyków żużla!!!
    Już niedługo zaczyna się kolejny sezon, nie mogę się doczekać......
    Pana Wojtka proszę o publiczne potwierdzenie, że w przypadku wygranej mojego TZ Lublin nad Marmą Rzeszów (meczyk już w najbliższą niedzielę) nie wpłynie to niekorzystnie dla mnie na poziom cenowy oferty, którą przygotowuje dla mnie p. Wojtek
    We wtorek mamy sparing w Tarnowie, nie omieszkam się pojawic, bo i tak będę w pobliżu.
    pozdrowienia dla sympatyków żużla a dla samych żużlowców sezonu bez kontuzji.

  10. #10

    Domyślnie

    Cześć wszystkim budującym żużlowym fanom !

    TOMEK 81 - Publicznie potwierdzam że ewentualna porażka mojego zespołu Stali Rzeszów w meczu z TŻ Lublin nie wpłynie na cenę opracowywanej dla ciebie oferty haha - ale masz pomysł - ja kibicując już ponad 20 lat nauczyłem się szanować lepszych i w ogóle nie ma to wpływu na pracę zawodową .

    KC - no podziwiać wyniki sparingów i oby było jeszcze lepiej w lidze.

    ŻUŻLOWA RESZTA POLSKI - Gdzie jesteście ?

    Pozdrawiam Wojtek.
    Moje GG 8720282

  11. #11

    Domyślnie

    Witam, no i zaczęło się - myślę tu o kontuzjach. Ten wczorajszy upadek Kasprzaka w Kryterium Asów wyglądał makabrycznie, no i Dobrucki w szpitalu. Mam nadzieję, że szybko dojdą do zdrowia. Ubiegły sezon dla Lublina to był praktycznie szpital. Limit kontuzji, jeśli taki można sobie wyobrazić, mamy już chyba wyczerpany, mam taką nadzieję.
    Pozdrawiam Tomek

  12. #12

    Domyślnie

    Tak... jak jest kasa to nic trudnego osiągać dobre wyniki. Przyznam że tęsknię do czasów gdy radziliśmy sobie własnymi siłami. Mieliśmy takich zdolnych młodych żuzlowców. Pamiętam doskonale jak przygodę z czarnym sportem rozpoczynali bracia Rempałowie, Kużdżał czy choćby Leśniowski. Minęło już niestety kilka lat, i teraz wizyty na torze coraz rzadsze. Jak dla mnie zbyt wiele zależy od pieniądza, a coraz mniej od talentu.
    Ależ wpadłem w nastrój.
    Pozdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    Cześć !

    Faktycznie początek sezonu i już dwóch z głowy Kasprzak na jakieś 4 tygodnie - Rzeszów ubiegły rok też miało w szpitalnym kolorze no i makabreskę z Piotrkiem.

    JEM - sorry mój wpis przedostatni który pisałem niby do ciebie to był do Tomka 81 - śpieszyłem się i nie wiesz o co chodzi.

    KC - no tak jest ja się cieszę że w miarę u nas jest tak po rzeszowsku choć Firlej i Rajkowski ? - to nie nasi a Tomek Rempała to już bliżej tylko żeby wrócił do formy juniorskiej.
    Trochę wam zazdroszczę Janusza Kołodzieja i Staszka Burzy - podobają mi się ci zawodnicy jak cholera.
    Mnie Jacka G i papy G bo tu mogą być kłopoty.

    Pozdrawiam Wojtek.
    Moje GG 8720282

  14. #14

    Domyślnie

    witam ziużlikowych fanuf!!
    witam z grodu, którego klub chyba jedynyw Polsce, ma swą starą niezniszczalną nazwę- Unia Leszno!!!


    u nas już grzeją silniki
    pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie :)

    A może byśmy stworzyli grupę forumowych symaptyków zużla i spotkali się na Grand Prix ....... - miejsce do wyboru? Wszystkich żużlowych zapaleńców zapraszam do Grudziądza. Gdańszczanie jak atmosfera w grodzie Neptuna przed niedzielnym meczem? Pozdrawiam Wojtka w szczególności JAM

  16. #16

    Domyślnie

    CZEŚĆ - żużlowa bracio !

    Super rozrastamy się jest z nami Wielkopolska Unia.

    OORBUS - witaj serdecznie jak słyszę Leszno zawsze fajne wspomnienia mi powracają cieszę się że dołączyłeś.

    JEM - dzięki za pozdrowienia

    TOMEK 81 - już niedługo nasz meczyk będziesz może w Rzeszowie?

    Do wszystkich gdyby moja wiedza i praktyka w zakresie systemów grzewczych była potrzebna służe pomocą i poradą.

    Trzymajcie się może ktos jeszcze się wcignie z budowniczych do nas.
    Moje GG 8720282

  17. #17

    Domyślnie Neptun górą

    Oj się działo w Grudziądzu, jednym słowem mozna powiedzieć, że spotkał się Grudziądz z Gdańskiem a wygrali Torunianie. No oczywiście Billy górą, jesli chodzi o staranierii. Tor była jak igiełka, szkoda tylko,że pod koniec "przesechł" i nici ze ścigania, liczył sie start i walka w pierwszym łuku. Trochę odstawaliśmy sprzętowo.Młody Buczkowski pokazał swój lwi pazur, a przecież to juniorek. Kościecha był prawie nie do pokonania. No i Hamill oczywiście. Pozdrawiam, jak u Was po meczykach. Oj Bydgoszczanie mają chyba kiepskie miny, ale nie bójcie się sąsiedzi zza miedzy, cztery punkty macie pewne z RKM. Pozdrawiam JAM

  18. #18

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    meczyk w Rzeszowie sie nie odbył, więc inauguracja TZ SIPMA nastąpi w Lublinie 04.04.2004, w spotkaniu z Grudziądzem. Czekam już na pojedynki Karlssona z Hamilem, powinno być ciekawie. Oczywiście jeśli stadion będzie się nadawał, bo matoły nie zdążyły jeszcze wyremontować głównej trybuny, ciężki sprzęt stoi na torze i go blokuje. Treningi mamy zacząć dopiero od czwartku
    Jak wszyscy wiecie, Dados leży na OIOM-ie po próbie samobójstwa, szkoda chłopaka, szkoda młodego życie, jesli miałoby się skończyć.
    W jego miejsce ściągneliśmy szybciutko Frankowa ale jego forma jest na dzień dzisiejszy niewiadoma. Zapowiada się ciekawy weekend w L-nie...

  19. #19

    Domyślnie

    Powrócił do Lublina, miał się odnaleźć w życiu, pomóc klubowi wejść do ekstraklasy żużlowej; postanowił jednak inaczej, chyba nie do końca świadomy co robi, dzisiaj zmarł w lubelskim szpitalu - Robert Dados miał 27 lat, pokój Jego duszy

  20. #20

    Domyślnie Pustka ...

    Pamiętam jak po mistrzostwach Świata Juniorów w Pile, spotkaliśmy sie w parkingu GKM, aby mu jeszcze raz powiedzieć, że dziękujemy mu jako kibice, za wrażenia jakich nam dostarczył, a on powiedział :"zawsze robię to dla WAs, to jest to co umiem najlepiej". A jak za starych dobrych czasów stawał pod taśmą z Hamill'em to była to najlepsza żużlowa uczta. I jeszcze jak wyginał się na maszynie, chcąc zawsze przekroczyć linię mety pierwszy. Pamiętam też jak na jednym ze spotkań Billy powiedział, że kiedyś ten młody człowiek będzie mistrzem świata juniorów, nawet zakłady porobilismy ...
    Będzie nam kibicom grudziądzkiego żużla bardzo go brakowało. Był mocny na torze, ale tej wiary zwycięstwa i siły zabrakło mu w życiu. Odszedł wielki młody talent ...
    Niech światełko pali się nad jego duszą ["]

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony