dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 106 z 106
  1. #101
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    To g... nie przepełznie do Ciebie - nie ma takich właściwości. No chyba że masz blisko studnię na wodzie podskórnej. Bardziej niepokojące jest to co jemy np. w wędlinach... wieczne życie kiełbasy czy też padlina w tejże...

    Innym aspektem jest kultura - nie smrodzi się sąsiadowi. Ale to jest wieś i czasem g... śmierdzi. Ludzkie czy świńskie ale g... zawsze śmierdzi.
    Ostatnio edytowane przez Rom-Kon ; 17-04-2013 o 15:32
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  2. #102

    Domyślnie

    Tyle,że to nie tylko kupy, ale i mocz, detergenty.... Czy to nie wsiaknie w glebe i nie ,,przepełznie,,, ziemią do moich warzyw ????Bo jesli martwie sie niepotrzebnie, to kamień z serca....

  3. #103
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Dążenie do zabicia wszystkiego co żyje nie wpływa dobrze na nas samych. W mojej miejscowości była woda z wodociągu chyba najlepsza w Polsce - a sporo naszego kraju zwiedziłem więc wiem co piszę - ale niestety do niedawna. Wykryto parę pałeczek E.coli i zaczęli wodę chlorować... niestety unijne przepisy... od tej bakterii chyba nikt nawet sraczki nie dostał no ale wodę chlorują... już nie idzie pić prosto z kranu. I co? Ten chlor jest mniej szkodliwy od E.coli? Wątpię. Gdyby rzeczywiście E.coli była tak straszna to ludzie już dawno by wyginęli! ...chcę przypomnieć że sama Matka Natura (wg. ewolucjonistów) lub sam Bóg (wg. kreacjonistów) stworzyli (wspólnie?) plac zabaw obok szamba... i jakoś się bawimy i żyjemy. No fakt! Tylko do śmierci! ...ale jednak
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    W mojej miejscowości była woda z wodociągu chyba najlepsza w Polsce - a sporo naszego kraju zwiedziłem więc wiem co piszę - ale niestety do niedawna. Wykryto parę pałeczek E.coli i zaczęli wodę chlorować... niestety unijne przepisy... od tej bakterii chyba nikt nawet sraczki nie dostał no ale wodę chlorują... już nie idzie pić prosto z kranu. I co? Ten chlor jest mniej szkodliwy od E.coli? Wątpię. Gdyby rzeczywiście E.coli była tak straszna to ludzie już dawno by wyginęli!
    No tak spokojnie to nie jest.

    Bakterie E.coli są rzeczywiście powszechne i z grubsza nieszkodliwe, ale są łatwe do wykrycia i dzięki temu traktowane jako wskaźnik, że do wody mogły sie przedostać także inne mikroorganizmy, już nie takie dobrotliwe. A mam tu na myśli przede wszystkim takie, które się łatwo roznoszą, a są trudne do wybicia, np. wirusy żółtaczki. I tego wioletta32 może i powinna się bać.


    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    ...chcę przypomnieć że sama Matka Natura (wg. ewolucjonistów) lub sam Bóg (wg. kreacjonistów) stworzyli (wspólnie?) plac zabaw obok szamba... i jakoś się bawimy i żyjemy. No fakt! Tylko do śmierci! ...ale jednak
    Ale dzięki temu, że zaczęliśmy dbać o te sprawy, to umieramy później.


    Poza tym - śniadanie na tarasie w piękny letni poranek, z aromatem porannej kupy sąsiada? Nie, dziękuję. Nawet na wsi.

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beja Zobacz post
    .....Poza tym - śniadanie na tarasie w piękny letni poranek, z aromatem porannej kupy sąsiada? Nie, dziękuję. Nawet na wsi.
    Aromat porannej kupy sąsiada jeszcze nikomu zdrowotnie nie zaszkodził,co najwyżej popsuł walory smakowe na tarasie, a chemia w spożywanym śniadaniu już bardziej.

  6. #106

    Domyślnie

    Ten ,,zapach ,, mi specjalnie nie przeszkadza... Najwyzej schowam sie w domu . Gorzej ze swiadomoscią, że to grożne dla moich warzyw, a co za tym idzie - dla mojego zdrowia.

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony