dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Pies odgryzł mi rejestrację!!!

    Mam ON, który namiętnie odgryza mi ramkę z tablicy rejestracyjnej, a co za tym idzie odpada mi tablica Zdarzyło się to już kilka razy, oczywiście za każdym razem kupuję nową ramkę. Garażu niestety nie posiadam, a parkowanie auta przy ścianie nic nie daje, bo i tak zawsze się gdzieś wciśnie i gryzie.Pies ma swoje zabawki, kości itd. Jak go tego oduczyć? Wiem, że to śmieszne, ale już wymiękam
    Umiesz liczyć - licz na siebie.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Kup w sklepie weterynaryjnym specjalny spray, którego psy nie lubią, może pomoże.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Moze trzeba polubic ?
    Kazdy chyba ma swoje takie rozne . Nie mysle , zebys chciala oduczac go elektryka .
    Moj Pablis ma fiola na punkcie otwierania drzwi do kotlowni .Taka widac jego uroda , ja widze kiedy idzie zeby otwierac i reaguje na zapas ostrym" nie wolno".
    Na szczescie lubi tam wchodzic jak ja to widze .
    Kradnie tez kapcie mojego Meza i nosi .Nie gryzie , nie niszczy , po prostu chodzi w te i nazad i nosi .
    No ale zjadanie ramki troche bardziej jednak uciazliwe , jedyne co mi przychodzi do glowy to reagowac przed akcja , ale pewnie nie bedziesz siedziala kolo samochodu zeby zareagowac

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Pawlo111
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Obrowo/Toruń
    Posty
    637

    Domyślnie

    Polecam przynitować tablice do zdeżaka trzema nitami zrywanymi aluminiowymi.
    Kupiłem auto z tak przymocowanymi tablicami i nawet zdeżenie z innym nie oderwało ich od zdeżaka.
    Jstnieje tylko ryzyko że spodoba mu się inne menu.

  5. #5

    Domyślnie

    rrmi zapobiec temu się nie da, poza tym pies mieszka na podwórku i o ile w dzień powiedzmy, że mogę go przypilnować to w nocy może robić co chce
    Pawlo111 w jednym starym aucie już tak mam i dał spokój, ale gorzej z drugim nowszym A swego czasu miał taką zabawę, że wskakiwał na maskę samochodu (na szczęście tego starego) i stamtąd podziwiał okolicę - widok był przekomiczny
    Umiesz liczyć - licz na siebie.

  6. #6

    Domyślnie

    no i co z pieskiem?
    dalej odgryza ramki?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony