dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bart77777

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    4

    Domyślnie Listwy przypodlogowe

    Mam pytanie. Poszukuję listew do parkietu egzotycznego. Znalazłem w necie firmę PW IZBA która zajmuje sie sprzedazą listew wykończeniowych. Czy ktoś słyszał o tej firmie i może coś bliżej powiedzieć. Ich adres to www.pwizba.pl . Czy warto kupować towar wysyłkowo (przez pocztę kurierską)?
    Czekam na opinie.

  2. #2
    Anna_Wrocław
    Guest
    Anna_Wrocław

    Domyślnie re

    " Znam ta firmę i polecam. Zamówiłam listwy do parkietu doussie.Mają spory wybór asortymentu. Co do poczty kurierskiej to nie ma problemu ponieważ towar miałam na drugi dzień od zamówienia. Pozdrawiam wszytkich."

  3. #3
    enrique
    Guest
    enrique

    Domyślnie

    nic nie slyszalem ale stronka calkie calkiem

  4. #4
    Marek189
    Guest
    Marek189

    Domyślnie

    Bardzo dobra i znana firma. Kupowałem listwy i jestem zadowolony.

  5. #5

    Domyślnie

    Strona i firma oczywiście wspaniała, bo to moja firma. Nawet nie wiedziałem ze ktos poruszył taki wątek . Aż miło.... Zapraszam wszytkich do odwiedzania stronki i kupna listew.
    Pozdrowienia.
    REGULAMIN FORUM

  6. #6

    Domyślnie

    A ja mam takie pytanie do Izby. Na Twojej stronie, w galerii sa zdjecia dwoch odcieni wenge. Interesuje mnie ten jasniejszy. Czy moglbys napisac co to jest wlasciwie za kolor?

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Jesli chodzi o wenge na mojej stronie to juz odpowiadam. Na pierwszym zdjęciu jest wenge polakierowane natomiast nastepne z kolei to surowa listwa... Jest to czarny kolorek z poniomym usłojeniem. Rzadko spotykany gatunek drewna... Poza tym z egzotykami niestety jest tak, ze jeden gatunek drewna ma wiele odcieni i rózne usłojenie i nie mozna jednoznacznie przypisac koloru do nazwy...
    Pozdrawiam.

  8. #8

    Domyślnie

    Jesli chodzi o wenge na mojej stronie to juz odpowiadam. Na pierwszym zdjęciu jest wenge polakierowane natomiast nastepne z kolei to surowa listwa... Jest to czarny kolorek z poniomym usłojeniem. Rzadko spotykany gatunek drewna... Poza tym z egzotykami niestety jest tak, ze jeden gatunek drewna ma wiele odcieni i rózne usłojenie i nie mozna jednoznacznie przypisac koloru do nazwy...
    Pozdrawiam.
    REGULAMIN FORUM

  9. #9

    Domyślnie

    Dokładny opis tego gatunku drewna( oraz wiele innych) dostepny jest na stronie www.parkiet.pl . Opisy są w dziale "drewno" Pozdrawiam
    REGULAMIN FORUM

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Mam nieodparte wrażenie, że wszystkie posty powyżej (no, może poza tym podpisanym Apia) zostały napisane na tej samej klawiaturze .....

    Wnikliwy

  11. #11

    Domyślnie

    Przyznaje się. Chciałem zrobić sobie reklame... ale post Anna Wroclaw nie jest moj.....
    REGULAMIN FORUM

  12. #12

  13. #13

    Domyślnie

    zadna wiadomosc nie doszła... proponuje spróbowac na [email protected]
    REGULAMIN FORUM

  14. #14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony