Cytat Napisał magdziek Zobacz post
Ja również nie polecam firmy Vetrex. Zamówienie złożone w listopadzie 2018. Uzgodnienie montażu wczesną wiosną jak tylko temperatury będą dodatnie. W marcu zaczęłam upominać sie o montaż okien na co informacja od dystrybutora że w fabryce opóźnienia i będa wyprodukowane dopier na połowę kwietnia. Finalnie montaż 6.05. Na miejscu dowiaduję się że w oknie tarasowym był uszkodzony profil więc okno wraca do producenta. Po 2 tygodniach informacja że okno dojechało ale ze względu na złe zabezpieczenie producenta spadło i jest całkowicie uszkodzone. Po kilku dniach informacja że vetrex uwzględnił reklamację i okno będzie w pierwszym tygodniu czerwca. Dziś informacja że okno będzie dopiero na 17.06. Tak wię jesli myślicie że czas oczekiwania na okna to max 7 tygodni... możecie się zdziwić. Ogólnie nie polecam. Mają gdzieś swoich klientów i to że kolejne prace są do wykonania a na tynkarzy trzeba umawiać sie z półrocznym opóźnieniem. Jeżeli tak traktują klienta producenci PREMIUM to aż się boję jak jest u innych.
Miałem się nie odzywać, ale .. logistyka w Vetrexie jest na naprawdę wysokim poziomie (prawdę mówiąc to mam ochotę napisać że najwyższym). Oczywiście mam niekiedy "spięcia" w sprawach drobnych (brak minimum) ale co do zasady są terminowi. O usterkę taką jak opisywana bardzo ciężko.
W tej konkretnej sytuacji warto zdzwonić do fabryki i dopytać, bo zamówienia są realizowane terminowo. W przypadku zamówień z promocji zimowej salon mógł wskazać odległy termin realizacji, który okazał się (?) nietrafiony + splot nieszczęśliwych okoliczności.
Dlatego osobiście wolę gdy okna przyjeżdżają do mnie w pierwszym terminie realizacji i spokojnie czekają na montaż. Tym bardziej że i tak są opłacone.