dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dafmian

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Wyszków
    Kod pocztowy
    07-200
    Posty
    5

    Domyślnie Jak Pozbyć się wilgoci z mieszkania

    Sytuacja wygląda następująco: Wynajmowałem mieszkanie ,które lokator strasznie zawilgocił poprzez zamykanie kanałów wentylacyjnych i wyłanczanie ogrzewania. Ściany pokryła pleśń. Jak ją teraz usunąć (morze jakiś środek chemiczny). by skutecznie pozbyć się pleśni ze ścian by nie powróciła po położeniu nowych tynków i farby. Wentylacja oczywiście jest już otwarta.

  2. #2

    Domyślnie

    Kup taki preparat SAVO. Na alledrogo sprzedają. Skutecznie, szybko i na długo usuwa pleśń. POLECAM

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dafmian

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Wyszków
    Kod pocztowy
    07-200
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dzięki aloe czy są jeszcze jakieś skuteczne sposoby pozbycia się pleśni ze ścian?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Osuszenie.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dafmian

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Wyszków
    Kod pocztowy
    07-200
    Posty
    5

    Domyślnie

    ściany są osuszone ale boje się że jak połorze nowe tynki pleśń wyjdzie na nowo. Słyszałem że jest specjalny środek chemiczny , który wstrzykuje się w ścianę ale nie znam jego nazwy.

  6. #6
    zibik_eng
    Guest
    zibik_eng

    Domyślnie

    Cytat Napisał dafmian Zobacz post
    ściany są osuszone ale boje się że jak połorze nowe tynki pleśń wyjdzie na nowo. Słyszałem że jest specjalny środek chemiczny , który wstrzykuje się w ścianę ale nie znam jego nazwy.
    Walka z grzybem jest walką z wiatrakami - jeżeli używa się środków tzw "ogólnodostępnych w marketach" bazujących głównie na związkach chloru.
    Do skutecznego odgrzybienia trzeba wykonać badanie mykologiczne stwierdzające z jakim rodzaniem grzyba mamy do czynienia, na jego podstawie wybieramy skuteczną silną chemię która jest:
    1. droga
    2. szkodliwa dla zdrowia - stąd konieczność używania odpowiednich środków ochrony dróg oddechowych jak i stroju ochronnego.

    koszt skutecznego odgrzybienia ~25-100 zł./m2 ściany

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jozwiaks

    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Międzyrzecz
    Kod pocztowy
    66-300
    Posty
    78

    Domyślnie

    kolego myślę, że dobry środek na grzyba, a później suszenie i wentylowanie pomieszczenia i powinno być ok

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony