dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 34
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 665

Temat: Kuchnia Agi75

  1. #1

    Domyślnie Kuchnia Agi75

    Dzięki Jolisce mam swoje miejsce na forum...Dziękuję Joliska!
    Zacznę może od tego,że moje pytania i watpliwości rozsiane po innych wątkach zostały zebrane i od teraz są w jednym miejscu ...Zapraszam wszystkich do udzielania mi - laikowi porad i krytykujcie konstruktywnie ile tylko się da!!!!!!!!!!!! Postaram się wkleić więcej wizualizacji.


    Reni no nareszcie moge podziwiać Twoją kuchnię! bardzo podobny układ do mojej planowanej i te okna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie widzę zrealizowany projekt okna nad blatem.Na jakiej wysokości jest góra okna ? U mnie będzie na160cm. Zastanawiam sie czy dawać nad nim szafki czy zostawić tak jak Ty ścianę z półkami. A powiedz proszę (napisz) co to za piekarnik z mikrofalą? To simens, za ile jeśli można zapytać? jak się sprawdza? Co z zapachami?
    Reni dodam, że namiętnie przyglądam się Twoim poczynaniom i zostaję w nieustającym zachwycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Agi75 ; 21-02-2011 o 13:43

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agi75 Zobacz post
    Reni no nareszcie moge podziwiać Twoją kuchnię! bardzo podobny układ do mojej planowanej i te okna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie widzę zrealizowany projekt okna nad blatem.Na jakiej wysokości jest góra okna ? U mnie będzie na160cm. Zastanawiam sie czy dawać nad nim szafki czy zostawić tak jak Ty ścianę z półkami. A powiedz proszę (napisz) co to za piekarnik z mikrofalą? To simens, za ile jeśli można zapytać? jak się sprawdza? Co z zapachami?
    Reni dodam, że namiętnie przyglądam się Twoim poczynaniom i zostaję w nieustającym zachwycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Dzięki, okna kończą się na wysokości 161, czyli tak jak u ciebie, szafki mozna dać ale zauważyłam że na forum wlaśnie najbardziej podobalo się to ze tam nie ma szafek, więc teraz nie wiadomo jak lepiej, piekarnik to teka, oby dwa, cen raczej nie pamietam, mogę ewentualnie jakiś symbol podać, pozdrawiam i dzieki za mile opinie.

    Agi75 bardzo fajny ten twój projekt, dopiero teraz mi się otworzył, jesli chodzi o okna to ci coś zaproponuję, też w projekcie mialam taki układ tzn ze okna nie były rogowe tylko przedzielone słupkiem, wywalilam go bo to zajebisty mostek termiczny, jest tam konstrukcyjnie, ale ja połączyłam okna ,całą sciane nad nimi wylalam betonem i zbrojeniami i efekt wizualny o niebo lepszy, nie chcę się narzucać ale przemyśl to, chyba że już za późno, co do kuchni super, co ma być na połwyspem, kawiarka?
    a gdzie płyta?

  3. #3

    Domyślnie

    Reni niestety już za późno.No cóż człowiek uczy się na błędach....Nad barkiem mam właśnie mikrofalę i zastanawiam się czy to wygodne rozwiązanie dlatego też pytałam o piekarnik z mikrofalą.A płytę mam po drugiej stronie.Wydaje mi się być mniej widoczna za zabudową z lodówką....
    Ostatnio edytowane przez Agi75 ; 21-02-2011 o 12:42

  4. #4

    Domyślnie

    z tego co widze szafki masz po całości okna, jeśli tak to bardzi ich duzo, a jeśli chodzi o mikrofalę, na zdjęciu wydajęsię ze bedzie nie wygodnie ale kto wie , nigdy u nikogo tak nie widzialam w studio kuchennym też, a nachodzilam się, a co mówią ci którzy projektowali? a moze dać mikrofalę obok piekarnika zmieści się?, przemyslę jeszcze i dam odpowidź na priva

  5. #5

    Domyślnie

    Tu przykład z brakiem szafek nad długim oknem.Na scianie trzy albo dwa kinkiety (myślałam o białych kubikach).

  6. #6

    Domyślnie

    Może jutro podrzucę tą sama koncepcję ale z czarnym granitowym blatem i z czarnymi wiszącymi szafkami.....Może ktoś kto tu zajrzy napisze coś na temat piekarnika z mikrofalą Please!!!!!!

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Czarne wiszące szafki to dla mnie już byt dużo Czarny blat + czarne sprzęty + białe szafki + drewno i będzie super
    Co będzie na podłodze???

  8. #8

    Domyślnie

    Joliska...kuchnia w czerni


    Joliska a na podłodze planuję szar gres.Szukam jakiegoś dużego formatu.Myślałam o affronach ale jak bym sie decydowała na jasna kuchnię i szare granitowe blaty to byłby problem z kolorem.Dwie różne szarości to juz za dużo a na granit jeszcze na podłodze najzwyczajniej mnie nie stać
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 21-02-2011 o 18:51 Powód: Pomogłam?

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Piękna jest czerń z drewnem, ale jakoś przy tym oknie mnie nie przekonuje

  10. #10

    Domyślnie

    Będzie bardzo ładna kuchnia. Czarny blat i czarne szafki górne będą na pewno zapamiętane przez każdego kto ją zobaczy.

  11. #11

    Domyślnie

    Kłaki dziękuję za opinie.Czekam na dalsze uwagi i głosy za jasną lub czarną kuchnią.Spróbuję dodać jeszcze wizualki w czerni ...I tu prośba do joliski>To chyba dzięki Tobie mam obrazek powyżej.Z fotosika nie udało mi się wkleić zdjęcia tylko adres. Jak to możliwe????????

  12. #12

  13. #13

    Domyślnie

    A może zrezygnować z tych szafek nad oknem długim i dać tam tapete......

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    albo nic nie dawać, by nie przytłaczać niskiego okna.

  15. #15

    Domyślnie

    Witaj Elfir w moich skromnych progach Wiesz myślałam , żeby nic nie dawać tak jak w jasnej wersji gdzie są tylko 3 kinkiety nad oknem doświetlające zlew.Ale w tamtej wersji ściana jest biała bo i białe fronty szafek.A tu z jednej strony górne w drewnie , z drugiej strony czarne i nie będzie zamknięcia perspektywy.Chyba , ze scianę zrobię czarną

  16. #16

    Domyślnie

    Dziewczyny takie straszne te niskie okna???? Elfirko u Ciebie na elewacji też widzę długie niskie okna....tylko one są wyżej
    Ostatnio edytowane przez Agi75 ; 22-02-2011 o 12:28

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Nie straszne. Ale jak powiesisz nad nimi szafki to ograniczysz dostęp światła.

  18. #18

    Domyślnie

    hej agatah. Te szafki miałyby być niezbyt głębokie....jakieś 20, 25cm , tak żeby się lampka na wino zmiesciła, więc chyba nie zasłaniałyby okna, które od początku miało być tylko doświetleniem blatu
    Ostatnio edytowane przez Agi75 ; 22-02-2011 o 14:10

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    00marta

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zaczarowana Kraina
    Posty
    232

    Domyślnie

    jestem za czarna, bardziej kontrastowa

  20. #20

    Domyślnie

    z przyczyn wiadomych - czarno czarno
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


Strona 1 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony