dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 34
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 665

Temat: Kuchnia Agi75

  1. #21

    Domyślnie

    Hej dziewczyny.Widzę, że na razie czarna kuchnia górą :-) Duś oczywiście rozumię Twój głos.Jak zobaczyłam Twoją.....szczególnie górne szafki z pasami...obłęd!!!!!!!!! To tak przy okazji zapytam o drewienko na pozostałych szafkach to fornir?

  2. #22

    Domyślnie

    Dziewczyny a co z tą ścianą nad długim oknem??????????????? i co z ta mikrofalą nad barkiem?

  3. #23

    Domyślnie

    O coś takiego mi chodzi...mniej więcej Mam na myśli szafki nad oknem oczywiście

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agi75 Zobacz post
    Hej dziewczyny.Widzę, że na razie czarna kuchnia górą :-) Duś oczywiście rozumię Twój głos.Jak zobaczyłam Twoją.....szczególnie górne szafki z pasami...obłęd!!!!!!!!! To tak przy okazji zapytam o drewienko na pozostałych szafkach to fornir?
    jup, teak. tylko kazałam go obklejać tak, żeby rysunek był w pionie, a nie w poziomie (pewnie to tylko moje złudzenie, ale na etapie wybierania kolorków natykałam się na całą masę kuchni "zebrano" czy w ogóle - z poziomym ułożeniem rysunku drewna. chciałam mieć inaczej + kuchnia jest wzdłuż dosyć długiej ściany, więc jamnik by mi z tego wyszedł + mój ideał też ma pionowe paseczki )
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #26

    Domyślnie

    Duś dzięki.ten teak bardzo fajny. Palisander jak dla mnie zbyt wyrażny. Patrzę na tę moją wizualną kuchnię i coraz więcej pytań i coraz bardziej coś mi nie pasuje.A może to przez porównanie do pięknych kuchni naszych znajomych forumowiczek..... Poza tym nadal mało wiem na temat piekarnika z mikrofalą. a nadal nie mam opinii dziewczyn co do takiej lokalizacji jaka została wcisnieta nad barkiem.....

  7. #27

    Domyślnie

    Mi się podobają obie wersje kuchnie ale jakbym miała wybierać to wersja biała dla mnie fajniejsza i nie dawałabym szafek nad okno to długie, wąskie bo mam wrażenie że może je przytłoczyć.
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  8. #28

    Domyślnie

    Dzięki Korozja.Cieszę sie, że zawitałaś w moje progi Zrobiłam w domu wizualkę z górnymi białymi szafkami i z czarnym blatem i ścianką nad nim.Jutro wkleje! Nawet mi się podoba choc zastanawiam sie czy juz nie za duzo kolorów.

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    Joliska....czemu znowu nie mogę skopiować z fotosika adresu obrazka tylko link??????

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agi75 Zobacz post
    Joliska....czemu znowu nie mogę skopiować z fotosika adresu obrazka tylko link??????
    Przecież da się skopiować.

  12. #32

    Domyślnie

    Dzięki Agatah! Jak to zrobiłaś???????? Ja w fotosiku zawsze klikam na wybrane zdjęcie i dawałam kopiuj adres obrazka i było ok.Ale co jakiś czas ta opcja mi się nie pojawia i dlatego kopiuję link!

  13. #33

    Domyślnie

    Agi, daj wizualki z kazdej strony, czyli chociaż 3

    jesli chodzi o elewacje, to dwa elementy, te które są na zdjęciu, kosztowały mnie około 4 tyś, można zaoszczędzić, wykorzystując resztki, deski długie są na 3m, ja nie chciałam łaczeń bo nie wiedziałam jak to wyjdzie, tak więc pozostały ścinki na około 80cm z każdej deski, może wykorzystam to z drugiej strony budynku, kupowalam z dlh
    Ostatnio edytowane przez reni1980 ; 10-03-2011 o 19:36

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Kliknij w link, na zdjęciu prawym przyciskiem myszy i "kopiuj adres URL grafiki". Gotowe

  15. #35

    Domyślnie

    Agatah próbuję Kolejne widoki na kuchnię drewniano- czarno - białą..... [/url]
    Ostatnio edytowane przez Agi75 ; 11-03-2011 o 07:35

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Wklejam jak to wygląda po kliknięciu prawym przyciskiem myszy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotos..jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	47180  

  17. #37

    Domyślnie

    agi, nie rozumiem podzialu u ciebie szuflad czy szafek tam gdzie piekarnik, jakoś wyglada to tak jak by piekarnik wchodził na pół szuflady?
    białe szafki wygladają dobrze, zlikwidowalabym ten drewniany pasek szafek na płytą, tak aby lodowka kończyła się równo z szafkami wiszącymi, kupilabym piekarnik z mikrowelą a w jej miejsce kupiłabym kawiarkę, super by tam wyglądała, nad dlugie okno nie dawałabym półek, tak jak jest dobrze i broń boże zadnej tapety, zostawiłabym bialą ścianę i te lampki, wtedy okno nabierze lekkości

  18. #38

    Domyślnie

    Hej Agatah! Dzięki za pomoc ale ja naprawde nie mam takich komunikatów jak Ty. Ale o dziwo dziś rano znów jest opcja kopiuj adres obrazka, więc zaraz wrzucę zdjęcia.Nie wiem jak to się dzieje, że raz sie pojawia a czasami go brak.
    Reni ten podział przy piekarniku jest przypadkowy.Bedzie pod nim tylko szuflada a z boku może niska szafka cargo. Co do półek w drewnie nad tymi białymi to jest konstrukcja z regipsu obłożona fornirem.Chodziło mi o to, żeby zamknąć szafki od góry, by ograniczyć powierzchnie do sprzątania.A wiemy ja k w kuchni brud sie zbiera na górnych szafkach.Nad oknem nic nie będe robiła.Masz rację to okno ma być dekoracją a nie tapeta. Co do piekarnika z mikrofalą to super pomysł i jak napewno zauwazyłaś myślałam o tym ale tak naprawdę nie znalazła się jeszvze osoba, która by mnie w tym utwierdziła, która sama uzytkuje taki duo piekarnik. A kawiarka zamiast mikrofali ...to świetny pomysł i moje marzenie (jedno z wielu) tylko te ceny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. #39

    Domyślnie

    Agi75 a tak jeszcze apropo szafek nad oknem. Nie wiem czy znasz serial "Usta Usta". Jedna z bohaterek, Agnieszka ma super domek, a w kuchni długie wąskie okno i nad nim szafki. Serial leci we wtorki na tvn. Myślę że warto zerknąć jak to wygląda
    Znalazłam fotki na których widać kuchnię o której mówię
    http://www.filmweb.pl/serial/Usta+Usta-2010-517059#
    Ale serial i tak polecam
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 14-03-2011 o 19:37
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  20. #40

    Domyślnie

    Hej Korozja!!!!!!!! To mój ulubiony serial.Już nie mogę doczekać się jutrzejszego wieczoru A tą kuchnię znam jak własną Jest w pewnym sensie moją inspiracją aczkolwiek tam szafki są tylko nad oknem a u mnie w takim układzie byłybu dookoła i to mnie trochę drażni..

Strona 2 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony