dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 23
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 547

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aper

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Wrocłąw
    Kod pocztowy
    54-116
    Posty
    6

    Domyślnie projekt M107 SZCZĘŚLIWA KRAINA

    Zastanawiamy sie nad projektem m-107.Czy moze ktos juz kupil ten projekt i moglby podzielic sie informacjami?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Projekt M 107 Szczęśliwa kraina

    Witam,
    czy ktoś buduje albo zamierza budować według projektu muratora "Szczęśliwa kraina"? Chętnie posłuchałabym praktycznych opinii na ten temat.
    Pozdrawiam cieplutko
    Ostatnio edytowane przez mariola3108 ; 23-02-2011 o 19:45

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    nikt jeszcze nie postarał się o szczęśliwą krainę.
    ojej

  4. #4

    Domyślnie

    Witam!
    Ja z miłą chęcią tez posłucham praktycznych rad,jestem zainteresowana tym projektem,dom jest naprawdę nie zły))

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Smile

    Cytat Napisał siivaa Zobacz post
    Witam!
    Ja z miłą chęcią tez posłucham praktycznych rad,jestem zainteresowana tym projektem,dom jest naprawdę nie zły))
    No więc Siivaa'o będziemy razem śledzić ten wątek. Pozdrawiam

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    uki78

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam;
    Mariola chyba ten projekt jest dośc nowy i dlatego taka cisza. Mnie i mojej żonie też się bardzo podoba i chętnie bym się czegoś więcej na jego temat dowiedział, oprócz tych "suchych" informacji jakie są podane na stronie czy już w gotowym projekcie....
    Tak w ogóle mamy kupiony 5 lat temu projekt Miła chwila i nadal sie ważą losy czy ten czy inny?
    Czekajmy - może się ktoś odezwie, jak będziesz coś więcej miała, lub wiedziała na temat tego projektu, to prośba o info na prv....

    Pozdrawiam

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    cześć uki78
    myślę, że warto poczekać. Cieszę się, że pojawiają się pierwsi zwolennicy szczęśliwej krainy. Moim zdaniem to naprawdę dobry projekt, choć faktycznie zupełnie świeżutki. Posłałam Wam kilka info na priva.
    Pozdrawiam

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sitki3

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dołączamy się do grona zainteresowanych tym projektem. Dotychczas naszym numerem jeden była Syntia II C z pracowni Opus, ale jeden rzut oka na Szczęśliwą Krainę zmienił nasze plany. Mamy jeszcze kilka miesięcy na ostateczny wybór, ale chyba sprawa jest przesądzona Pozdrawiamy i czekamy na pierwszych budujących. J&A

  9. #9

    Domyślnie

    W sierpniu mam silne postanowienie rozpocząć budowę "Szczęśliwej krainy".

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Fajnie, że jest nas coraz więcej, witamy Mariusztt i kris775
    Mariusz dzięki za info w sprawie wymiarów tarasu. wydaje mi się, że taras będzie podobny wymiarami do niewielkiego, załączam więc link do zdjęć tarasu:
    http://dumawroclaw.fotosik.pl/albumy/684888-19.html
    http://dumawroclaw.fotosik.pl/albumy/684888-22.html
    http://leksa.fotosik.pl/albumy/255232-21.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4ae4bf7a6.html
    http://sylwiap-w29.fotosik.pl/albumy/603406-67.html
    A tak na marginesie, czy niewielkie w realu nie jest uderzająco podobny do naszej szczęśliwej kr:
    http://sylwiap-w29.fotosik.pl/albumy/603406-79.html
    http://projekty.muratordom.pl/pliki/...1_18_29465.jpg
    ?
    Ja niestety jak większość kobiet mam problem z wyobraźnią przestrzenną i z metrami, dlatego łatwiej mi gdy mogę coś zobaczyć na zdjęciu niż gdy muszę to sobie wyobrażać Mam nadzieję, że uda Ci się zacząć w tym roku.

    Kris trzymam Cię za słowo z tym sierpniem i od razu składam petycje o zdjęcia jak zaczniesz budowę naszej krainy.

    Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt wszystkim, którzy jeszcze świętują
    Ostatnio edytowane przez mariola3108 ; 25-04-2011 o 16:29

  11. #11

    Domyślnie

    Jutro mam pierwszą chwilę prawdy w kwestii inwestycji. Rozmowa z architektem w kwestii jego pracy i naszych poprawek.
    Po otrzymaniu pozwolenia na budowę, let's get party
    Mariola dzięki za wsparcie.

    Mam nadzieje, że ciąg dalszy nastąpi, jeszcze w tym roku

  12. #12

    Domyślnie

    Witam!
    Cieszę się, że z dnia na dzień rośnie liczba zwolenników "szczęśliwej krainy".
    My po wielokrotnych i długich poszukiwaniach naszego wymarzonego domku, natrafiliśmy na szczęśliwą krainę i od razu nam sie spodobał projekt. Właśnie zakupiliśmy projekt i jesteśmy na etapie załatwiania pozwolenia na budowę. Planujemy zacząć w przyszłym roku.
    Cieszę się, że coraz więcej osób podziela nasze upodobanie do SzK. Będziemy mogli wymieniać się uwagami i cennym doświadczeniem.

    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i będę wdzięczna za każde uwagi nt. SzK. Być może Wy zwrócicie na coś uwagę, czego ja nie zauważam.

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Smok Sylwia

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    21

    Smile

    Dziekuje slicznie za zdjecia jeszcze raz Czekam na nastepne.
    Pozdrawiam

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karola123

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    wieliszew
    Kod pocztowy
    05-135
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam serdecznie

    zastanawiam sie nad kupnem projektu szczęśliwa krina
    chciałabym jednak na początku zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości, może ktoś mógłby przesłać pare zdjęć jak wygląda domek z zewnątrz i w środku, ewentualnie adres w okolicach warszawy abym mogła zobaczyć dom w realu byłabym bardzooooooo wdzięczna

    [email protected]

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tylor

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Osiek/Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    34

    Domyślnie

    Witam,
    My wraz z mężem od października 2011 jestesmy w trakcie budowy szczęsliwej krainy.Teraz jest przerwa z okazji mrozów-jestesmy na etapie oczekiwań na wylanie stropu

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    malalala

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    hejka

  17. #17
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mariusztt

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    67-127
    Posty
    46

    Domyślnie

    Witam,
    Ja również jestem zainteresowany tym projektem.
    Ma w sobie coś co przyciąga i praktycznie chyba już zdecydowałem się razem z żoną na budowę tego projektu.
    Rozmieszczenie i funkcjonalność pomieszczeń ( w tym garderoby) jest jednym z lepszych jakie widziałem w projektach.
    Interesowała mnie jeszcze wielkość zadaszonego tarasu w tym projekcie.
    W dniu dziejszym otrzymałem z Muratora dokladniejsze dane, z których wynika że jego wielkość wynosi okolo : 280 cm (we wgłębieniu)x330 cm, czyli nie tak źle.
    Bodowę zamierzam zacząć jeszcze w tym roku.
    Mam nadzieję, że jeszcze tego lata, jak uda się przebrnąć przez wszystkie formalności i organizację budowy.
    Pozdrawiam

  18. #18

    Domyślnie

    Witajcie,
    W kwestii architekta standardowo, czyli trzeba misiaka gonić do roboty, żeby się wyrobił z pozwoleniem na budowę. Myślę jednak, że wszystko jest na dobrej drodze i jeszcze w tym roku zaczniemy zabawę.
    W temacie większych zmian w projekcie: zamknęliśmy ścianę między holem i spiżarnią, powiększyliśmy pomieszczenie gospodarcze od strony ogrodu, zmniejszyliśmy okna w garażu. Góra praktycznie bez zmian.

    Pozdrawiam

    PS: Pietras, lokalizacja moim zdaniem bardzo dobra. W naszym wypadku jest front od strony wschodniej, czyli prawie tak jak u Was. Słońce rano w kuchni i długie słoneczne popołudnia w salonie.

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Z mojej strony ostateczna decyzja też zapadła. Wybór padł na szczęśliwą krainę lecz z elewacją niewielkiego. Niestety z budową muszę jeszcze trochę poczekać, ale z przyjemnością poobserwuję Wasze postępy.
    Świetnie Kris, mam nadzieję, że pozwolenie na budowę dostaniesz szybko, różnie to wygląda w różnych miejscach Polski, a teraz do roboty!
    Zamknięta ściana pomiędzy holem a spiżarką to także moja zmiana. Oprócz tego mam ich jeszcze kilka
    Cytat Napisał kris775 Zobacz post
    W naszym wypadku jest front od strony wschodniej. Słońce rano w kuchni i długie słoneczne popołudnia w salonie.
    Ja mam tak samo, fajowo

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agrest_j

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Wołomin
    Kod pocztowy
    05-200
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam.
    Też przymierzamy się do budowy tego domu, ponieważ supre wygląda, a w środku jest "prawie idealny", więc na 90% będzie to ten projekt. Niestety budowa dopiero w przyszłym roku - tyle będzie trwało załatwianie papierów.
    Może macie jakieś pomysły żeby wydzielić jeszcze jeden pokój (może być mały) na parterze? Myślę o zabudowaniu tarasu za garażem.

Strona 1 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony