dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 9
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 163

Temat: isobooster

  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barth3z Zobacz post
    Napisałem "pusty" (w cudzysłowie) użytkownik forum a to nie to samo co pusta blondynka . Puste w tym przypadku oznacza kolejne konto założone przez producenta Isoboostera. Jak przeglądniesz posty tego wątku to zauważysz, że wszystkie pozytywne opinie tego materiału pochodzą od forumowiczów, którzy zarejestrowali się chyba tylko po to, żeby wychwalać isoboostera (twoje posty też dotyczą praktycznie tylko tego wątku). Co można w takiej sytuacji myśleć ?
    Nie oceniaj wszystkich według swoich kryteriów Jeśli ty uważasz że Isobooster nie jest dobrym materiałem izolacyjnym to czy wszyscy powinni się z tym zgodzić, a jeśli ktoś ma inne zdanie to już musi być producentem? Zresztą nawet logiczne byłoby to, że producent zachwala swój towar ,ale ja niestety nim nie jestem Moje posty dotyczą głównie Isoboostera dlatego, że akurat teraz jestem na etapie ocieplania poddasza poza tym nie mam zbyt dużo czasu aby wchodzić na forum Następnym etapem w budowie mojego domku będzie wybór styropianu do ocielenia z zewnątrz Śledź więc moje posty bo znowu mogę okazać się producentem jakiejś nowej metody

  2. #102
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Chciałem Tobie doradzić ... aby wyssać z tego rozwiązania jak najwięcej ... nie są to jak przestawiałem jakieś ciężcie sprawy ...
    wykazałem że da się osiągać takie efekty ... zmartwiłem się wynikami z ITB ... i też nasunęła mi się odpowiedź ...
    Przy styropianie na elewację ... o mniej jak 20cm... nie pytaj nie doradzam pół środków ...

  3. #103
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Barth3z
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Świdnica
    Kod pocztowy
    58-100
    Posty
    8.922

    Domyślnie

    Cytat Napisał myszaxs Zobacz post
    Nie oceniaj wszystkich według swoich kryteriów Jeśli ty uważasz że Isobooster nie jest dobrym materiałem izolacyjnym to czy wszyscy powinni się z tym zgodzić, a jeśli ktoś ma inne zdanie to już musi być producentem? Zresztą nawet logiczne byłoby to, że producent zachwala swój towar ,ale ja niestety nim nie jestem Moje posty dotyczą głównie Isoboostera dlatego, że akurat teraz jestem na etapie ocieplania poddasza poza tym nie mam zbyt dużo czasu aby wchodzić na forum Następnym etapem w budowie mojego domku będzie wybór styropianu do ocielenia z zewnątrz Śledź więc moje posty bo znowu mogę okazać się producentem jakiejś nowej metody
    A czym ty się różnisz ode mnie w zakresie isoboostera ? Nawet nie wypróbowałaś a już wychwalasz na forum. Po co wogóle piszesz w tym wątku, jaki masz w tym cel ? Zrób te poddasze z isoboosterem, przedstaw zdjęcia i podaj zużycie energii w sezonie grzewczym. Wtedy sama wyciągniesz wnioski i będziesz mogła zachwalać isoboostera.
    Jamnik - pasywna parterówka, projekt indywidualny - dom izolowany od wewnątrz, OZC by asolt: 10kWh/m2/rok i 17W/m2, ściany zewn. BK YTONG 400 + 30cm EPS 032 + 6cm wełny SuperRock, wewn. SILKA 8cm, podłoga 30cm EPS 031, strop 30cm EPS 032 + 20cm wełny 0,034 + 15cm proszku PUR, okna w większości to pakiety szybowe LowE o U=0,6 i 0,5, opaska wokół domu 1,5mx0,5m wykonana z proszku od pigeona, reku i odzysk ciepła z wody tymi recami

    Komentarze do dziennika budowy

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barth3z Zobacz post
    A czym ty się różnisz ode mnie w zakresie isoboostera ? Nawet nie wypróbowałaś a już wychwalasz na forum. Po co wogóle piszesz w tym wątku, jaki masz w tym cel ? Zrób te poddasze z isoboosterem, przedstaw zdjęcia i podaj zużycie energii w sezonie grzewczym. Wtedy sama wyciągniesz wnioski i będziesz mogła zachwalać isoboostera.
    Przecież ja nie zachwalam tylko piszę że czytałam i słyszałam dobre opinie i to mnie przekonało do wyboru Isoboostera Piszę w tym wątku ponieważ w temacie jest isobooster a o tym właśnie piszę (chyba nie pomyliłam wątków), również dlatego że ktoś pytał o to czy ktoś u siebie tym właśnie ocieplał, a ja będę tym ocieplała więc chętnie zaproszę zainteresowanych do obejrzenia. Pytanie jest raczej do ciebie dlaczego ty piszesz w tym wątku i to jeszcze bardzo niegrzecznie

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Napisał מרכבה Zobacz post
    Chciałem Tobie doradzić ... aby wyssać z tego rozwiązania jak najwięcej ... nie są to jak przestawiałem jakieś ciężcie sprawy ...
    wykazałem że da się osiągać takie efekty ... zmartwiłem się wynikami z ITB ... i też nasunęła mi się odpowiedź ...
    Przy styropianie na elewację ... o mniej jak 20cm... nie pytaj nie doradzam pół środków ...
    Rozwiń proszę to zdanie "zmartwiłem się wynikami z ITB" , a jeśli chodzi o styropian to planowałam 15 tylko jeszcze nie wiem jaki i z jakiej firmy Dlaczego piszesz aż o 20? (chociaż chyba powinniśmy zmienić wątek bo znowu zostanie mi zwrócona uwaga po co tu w ogóle piszę a teraz jeszcze nie na temat )

  6. #106
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Rozwiń proszę to zdanie "zmartwiłem się wynikami z ITB" ,
    no to że folia kubełkowa psuje efekt ... w porównaniu jak by jej nie było ...
    co idzie łatwo wyprowadzić .

  7. #107

    Domyślnie

    czy ktoś ma ocieplone poddasze isoboosterem,ciężko jest uzyskać jakieś informacje
    czy ktoś sprawdzał kamerą termowizyjną jak to wygląda

  8. #108

    Domyślnie

    U mnie Isobooster właśnie kończy się układać. Jak na razie efekt super bo wcale nie słychać wiatru hulającego na dworze co do izolacji termicznej wypowiem się za jakiś czas ponieważ w tej chwili mój domek jest nieogrzewany i nieocieplony. Dodaję zdjęcia
    Pierwsza warstwa pomiędzy krokwie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3302.jpg
Wyświetleń:	951
Rozmiar:	102,0 KB
ID:	228722 widok na dwie warstwy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3294.jpg
Wyświetleń:	785
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	228723 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3299.jpg
Wyświetleń:	727
Rozmiar:	83,1 KB
ID:	228728 i efekt końcowy jeszcze bez taśmy łączącej pasy Isoboostera Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3308.jpg
Wyświetleń:	843
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	228726

  9. #109
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał myszaxs Zobacz post
    U mnie Isobooster właśnie kończy się układać. Jak na razie efekt super bo wcale nie słychać wiatru hulającego
    A mnie intesują wzwody pod tym dachem. Czy też jakby lepsze??
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  10. #110

    Domyślnie

    dawno mnie nie było na forum , czytając forum nie załuję , juz trzeci rok jestem uzytkownikiem i przyznaję przypominam równiez zająłem się sprzedażem i usługami monterskimi tego materiału , przypominam równiez że jak ktoś chce to chętnie podzielę się kilkoma raportami termowizyjnymi ukazującym ciekawskim , niedowiarkom jak działają maty isobooster. dla porównania ISOBOOTER + PŁYTA KG oraz ISOBOOTER sam i jakie sa różnice w temperaturach. dziwi mnie wypowiadanie się na temat jakości i efektywności materiałów jeśli ktos ich nawet nie widział , nie chce widzieć i nie przyjmuje nawet do siebie pozytywnych opini o produkcie. To trochę tak jak oceniac potrawę pod względem smaku widzac ja na ekranie telewizora.
    Szanownych PAnów ekspertów zapraszam na budowę , poznacie włascicieli domu za rok nawiążecie kontakt i sami wam powiedzą co myslą o tym produkcie. tak aby nie było podejrzeń że sam producent wszystkie wpisy umieszcza na forum .Po trzech latach jest sporo klientów, co do forum i umieszczania wpisów jest tak jak wcześniej pisałem , mamy sklep internetowy i cięzko nawet naszym kliento mocenić szybkość realizacji zamówienia i obsługę sklepu ( miła czy nie ) a co dopiero logować się i wypisywać na forum , po czym i tak zostanie obrqazony oskarżony i gdyby można było zlinczowany.
    Zycze wszytkiim kliento Spokojnych Świąt , i mniej nerwów . przypominam dla zinteresowanych maila
    [email protected]

    no a teraz mozecie co niektórzy zionąć jadem .... miłej zabawy

  11. #111

    Domyślnie

    Cytat Napisał myszaxs Zobacz post
    U mnie Isobooster właśnie kończy się układać. Jak na razie efekt super bo wcale nie słychać wiatru hulającego na dworze co do izolacji termicznej wypowiem się za jakiś czas ponieważ w tej chwili mój domek jest nieogrzewany i nieocieplony. Dodaję zdjęcia
    Pierwsza warstwa pomiędzy krokwie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3302.jpg
Wyświetleń:	951
Rozmiar:	102,0 KB
ID:	228722 widok na dwie warstwy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3294.jpg
Wyświetleń:	785
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	228723 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3299.jpg
Wyświetleń:	727
Rozmiar:	83,1 KB
ID:	228728 i efekt końcowy jeszcze bez taśmy łączącej pasy Isoboostera Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN3308.jpg
Wyświetleń:	843
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	228726
    CZy mógłbyś wysłać namiary ,skąd jesteś
    chcę też ocieplić isoboosterem ale najpierw chciałbym to widzieć

  12. #112
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marekyrory

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Łódzkie
    Kod pocztowy
    97-400
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał JACUR Zobacz post
    CZy mógłbyś wysłać namiary ,skąd jesteś
    chcę też ocieplić isoboosterem ale najpierw chciałbym to widzieć
    ja mam takie ocieplenie,sam zakładałem dwie warstwy T-2 i jedna T-1

  13. #113
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marekyrory

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Łódzkie
    Kod pocztowy
    97-400
    Posty
    5

    Domyślnie

    parę zdięć jest na blogu mojabudowa nazwa blogu marekyrory , jeszcze nie mieszkam to niewiem jak się będzie sprawować narazie jest super

  14. #114
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Ale oni się przyznali ile wychodzi, poczęły się gorzkie żale że metoda badawcza nie ta.
    Ludzie ! dwie szyby w oknach, czy trzy szyby w oknach to nic innego jak taki isobooster .
    Udowodniłem na liczbach iż nie potrzeba jakiś kombinacji.
    Co więcej ta folia niszczy prawdziwy efekt ! co mają podane na stronie jak byk !

    A mnie intesują wzwody pod tym dachem. Czy też jakby lepsze??
    a chcesz abym sobie kichę stolcową od śmiechu oberwał.
    Chcesz mnie zabrechtać na śmierć

  15. #115
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    uri222

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-213
    Posty
    67

    Domyślnie

    zaciekawiły mnie te maty.Przymierzałem się do pianki ,ale mój dach uniemożliwia ja na razie. Kupiłem starą nieruchomość, dac hdwusadowu ,zwykła dachóka ceramiczna,brak deskowania i folii.Na chwilę obecną nie mam możliwośći przełożenia dachówki i wwrzucenia tam membrany. Pozostały więc nietypowe metody oceipalania. czy w takiej sytuacji jak moja ISOBOOSTER zda egzamin?Jeśli tak ,to jakim iwarstwami to ułożyć? Poddasz ebędzie użytkowe.

  16. #116
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marekyrory

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Łódzkie
    Kod pocztowy
    97-400
    Posty
    5

    Domyślnie

    My będziemy mieszkać pierwszą zimę to zobaczę jak to się sprawuje ostatniej zimy jeszcze nie było palone ale było dosyć ciepło

  17. #117

    Domyślnie

    Czytam na temat tego isoboostera i czytam i nadal nic nie wiem...Zachwyciła mnie prostota polożenia w porównaniu z wełną.
    Zastanawiam się czy można położyć jedną warstwę (mam tylko dachówkę) ,bo poddasze jest użytkowane tylko przez koty...

  18. #118
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Jedna warstwa nic nie da, przyznali się na stronie co im wyszło, a wszyło to co wyjść musiało ... czyli nie tak jak to by sobie życzyli.
    Warstwa alu, 1,5-2cm przerwy ... i tak dalej ... jedna warstwa daje opór koło 2,5 cm izolacji termicznej .. tak że zysk jest..
    ale nie taki jak tam przestawiają.

  19. #119

    Domyślnie

    Szkoda To było byt proste żeby było prawdziwe

  20. #120

    Domyślnie

    Cytat Napisał מרכבה Zobacz post
    Jedna warstwa nic nie da, przyznali się na stronie co im wyszło, a wszyło to co wyjść musiało ... czyli nie tak jak to by sobie życzyli.
    Warstwa alu, 1,5-2cm przerwy ... i tak dalej ... jedna warstwa daje opór koło 2,5 cm izolacji termicznej .. tak że zysk jest..
    ale nie taki jak tam przestawiają.
    zastanawiam się dlaczego ktoś podważa skuteczność nie widząc nigdy materiału termoizolacyjnego o którym mowa , podważa opinie uzytkowników ,
    zajmujemy się montażem już kilka lat , nasi klienci mogą widzieć efekt zaraz po montażu , mamy własna kamerę termowizyjną , wykonaliśmy montaże w okolicach Łodzi , Piotrkowa ,Częstochowy , Radomska , warszawy , Serocka , i oczywiście Piotrkowa trybunalskiego , oraz wielu innych miejscach .Kilku klientów ma domy ogrzewane pompą ciepła , i wszyscy sa zadowoleni . Nit nie narzeka że mu zimno , przeciwnie .
    A tu ciągle ktoś kto ma kilkaset lub kilka tysięcy wpisów , mądruje się że się to nie sprawdza , podważa podstawowe prawa fizyki ( powietrze w bezruchu , zjawisko odbicia od folii alu ) . siejąc zamęt , ukrywa się pod loginami , bo oczywiście za biurkiem mozna wszystkich i wszystko krytykować ,
    Myślałem że form służy do umieszczania opini ludzi którzy sa użytkownikami , którzy sami coś wypróbowali .Czytajac niektóre wpisy czuję się jak bym czytał forum na O.n.e..tcccie
    Sprawdzamy wielokrotnie kamera termowizyjną skuteczność mat , i potwierdza się efekt taki że temperatura płyt KG jest wyższa do 3 st względem temperatury powietrza w pomieszczeniu i nie ma mostków termicznych.
    pzdr

Strona 6 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony