dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 3107
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #2041

    Domyślnie

    pokażę jeszcze to miejsce na te podświetlone kamienie, to te u góry w rogu tarasu, gdyby nie ten deszcz było by już zrobione dziś, a to widok z balkonu


  2. #2042

    Domyślnie

    Pięknie

  3. #2043

    Domyślnie

    Witaj Reni, pięknie się urządziłaś tarasik miodzio ! nie ma to jak deseczki
    Pierwszy raz widziałam na FM twoją kuchnię i już wtedy było widać, że coś świetnie się zapowiada. Cieszę się ogromnie, że zdecydowałaś się pokazać swój dom, jest się czym pochwalić

  4. #2044
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dodazdrowia

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    wiedeń
    Kod pocztowy
    46-000
    Posty
    30

    Smile

    nie wnikam w szczegóły....tylko oglądam zdjęcia...bogato, elegancko, pięknie...

  5. #2045

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    anna to moja narzyta na sofie, bo lepiej się siedzi
    reni piękny ten Twój domek...zaglądam tu, by oko nacieszyć...a powiedz, proszę o co chodzi z tą narzutą, czyżby na skórze źle się siedziało, bo ilę ludzi tyle opinii...czekam na sypialnię

  6. #2046

    Domyślnie

    taras prawie na ukończeniu więc się chwalę, kamieni będzie 3 szt ale ten największy nie ma kto przenieść z podjazdu(cholera 300 waży), schody nadal nie zrobione i nie wiadomo kiedy będą po znowu brakło desek,






  7. #2047

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tamara1 Zobacz post
    reni piękny ten Twój domek...zaglądam tu, by oko nacieszyć...a powiedz, proszę o co chodzi z tą narzutą, czyżby na skórze źle się siedziało, bo ilę ludzi tyle opinii...czekam na sypialnię
    ja nie lubię siedzieć na skórze jak mam gołe nogi a w lecie często nosi się krótkie spodenki czy mini, to jedyny powód

  8. #2048

    Domyślnie

    Reni potrafisz ciągle zaskakiwać. Jest rewelacyjnie.

  9. #2049
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Jeju, jak Ty mnie wkurzasz tymi zdjęciami Przez Ciebie zamarzył mi się drewniany taras

    C U D O W N I E !!!

    Pięknie wykończone. Powiedz, dawaliście legary na taką wysokość, żeby na obrzeżu pełne dwie dechy się zmieściły, czy to tak przypadkowo wyszło? Nie sądzę, ale wolę dopytać

  10. #2050

    Domyślnie

    anna nie zamieniłam bym drewna na najdroższe płytki na świecie, a podbudowa wyszła wyżej ,bo najwazniejsze było aby podłoga w domu była na tym samym poziomie co taras, a luka która powstała pod tymi dwoma dechami zakryłam kamieniem , ale wzieliśmy pod uwagę także ten kamień, więc 2 cm czy 3 cm nie ma zanczenia bo więcej kamienia dosypiesz jakby co?

  11. #2051

    Domyślnie

    i jest trzeci kamień, ale zdjecie jakieś nie teges


  12. #2052
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Teges, teges Pięknie A jakbyś mogła, to zrób zdjęcie jak będzie ciemno. To dopiero musi być widok

  13. #2053
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Reni no poprostu cudny ten taras...Masz racje, ze drewno to najwspanialszy material !
    Moj juz sie robi, dziś chlopaki zaczeli przykrecac szare dechy no i juz go kocham - milosc od pierwszego wejrzenia.
    Koniecznie pokaz te kamerdolce noca... Reni a jak planujecie rozwiazac problem obrzezy tarasu? tzn bedziecie dawac jakies zabezpieczenia, zeby nikt nie spadl? dla mnie ta kwestia stanowi mega problem...bo podoba mi sie bez niczego ale nie chcialabym zeby mi dzieciaki spadaly - mimo ze zbyt wysoko nie bedzie

  14. #2054
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    a i o skorze jeszcze cos chcialam...ja strasznie nie lubilam do tej pory skory ze wspomnianych juz wzgledow - bo sie przyklejamy latem a zima zimna itd ale wygral aspekt praktyczny no i takowe sie u mnie pojawily i poprostu jestem mega zadowolona - jeden z najtrafniejszych zakupow. my mamy bardzo cienka i zarazem delikatna skore - jest jak aksamit - kilku znajomych juz sie nimi zarazilo, nie wiem jak bedzie zima ale latem nie czujemy zadnego dyskomfortu...

  15. #2055

    Domyślnie

    aneta witaj

    jeśli chodzi o obrzeża to nic nie planuję, mam już duże dzieciaki 8 i 4 lata i skaczą z niego swobodnie,i nie wydaje mi się aby mogły spaść a gdzie będzie można zobaczyć twój taras? szare dechy brzmi ciekawe

  16. #2056

    Domyślnie

    Reni cudny taras!!!! pieknie z tymi kamieniami!! i podswietlenie !
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  17. #2057
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Reni u mnie w domu... zapraszam na kawke, mysle ze od wekendu poranna kawke bedziemy pic na tarasie wlasnie. Moj Okruszek ma 3,5 a Marysia raptem 6 mies wiec cos musze dac...

  18. #2058

    Domyślnie

    reni, no kurna wiesz, że ja to lubie... Świetnie!

    anetko, mam nadzieję, że odwiesisz swój wątek i wkleisz tam ten szary tarasik. Plisss
    Ostatnio edytowane przez rere79 ; 09-08-2011 o 21:16
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  19. #2059
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Rere odwiesic sie nie da bo przypadkowo zostal usuniety na amen...ale nie wykluczone, ze kiedys powstanie nowy ale jeszcze nie teraz...

  20. #2060

    Domyślnie

    Anetko usuniety?? ojeju to wielka strata bo akie cuda tam pokazywałas! a moze chociaz galeria na Picassa?
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

Strona 103 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony