dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 3107
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #61

    Domyślnie

    witam, kiedyś był fajny wątek, "pochwalcie się swoimi kominkami' i nie wiadomo dlaczego gdzieś się ukrył, a przeciez wielu z nas buduje dom, właśnie dla kominka, korzystając z okazji że teraz posiadam swoją galerię, pokazuję swój kominek

    Ostatnio edytowane przez reni1980 ; 16-03-2011 o 10:10

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    witam, kiedyś był fajny wątek, "pochwalcie się swoimi kominkami' i nie wiadomo dlaczego gdzieś się ukrył, a przeciez wielu z nas buduje dom, właśnie dla kominka, korzystając z okazji że teraz posiadam swoją galerię, pokazuję swój kominek
    Piękny lubię takie proste, a wątek o kominkach istnieje, zwie się ,,kominki nasze"
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ze-!!!/page276

    wkleiłam Ci stronkę tą na której wkleiłam swój

  3. #63

    Domyślnie

    Hejka reni1980! Pięknieeeee to co moge powiedziec na samym poczatku.Śliczny masz domek i wnętrza.Strasznie podoba mi sie Twoja łazieneczka,kuchnia i pokoje dzieciaczków.Mam pytanko jakie wymiary ma wanna? I jaki producent drzwi zewnetrznych? Bardzo się ciesze ze trafiłam do Cebie.Pozdrawiam

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...a-starego-domu

  4. #64

    Domyślnie

    lea witam w moich progach, wanna ma wymiary 85 x 180 firmy poolspa a drzwi zewnętrzne producent Cal, pozdrowionka

  5. #65
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    reni, widzę, że sie udało-jest galeria -i to jaka!!!wszystko do schrupania, a schody... ehh...mimo poznej pory i braku lusterka w pobliżu, wiem, że na pewno wygladalam tak:
    kolorystyka elewacji-podobna do mojej-brazowa stolarka w połączeniu z biela a do tego szara dachowka i okno w kuchni-u mnie tez narozne, zreszta, gdzies Ci juz o tym pisałam.smiac mi sie chce, bo ja tak jak Ilona Agata pierwsze co, zauwazylam klamkewłasnie czekamy na okna -a taka wieeeelka "klama" przy oknach przesuwnych była jednym z kryteriow

  6. #66

    Domyślnie

    hazeleyes witam cię serdecznie i bardzo się ciesze ża zagościłaś, jeśli chodzi o klamkę ,jest to super sprawa, mimo tego ze okna są duże i ważą sporo, to mój 4 latek potrafi sam otworzyć taki przesuw, także super takie klamki. pozdrowinka

  7. #67

    Domyślnie

    Reni!
    ale fajnie mieszkasz! Elewacja i schody super
    Co to jest to szare na kominku?
    Mieszkamy od 20 grudnia 2010 r.
    Domek Poli

  8. #68

    Domyślnie

    witaj Pola, ja tez cie podglądam i rownież mi się u ciebie podoba, a najbardziej krzesła w jadalni, gdybym teraz miała kupować, napewno kupiłabym te twoje, na kominku mam tynk dekoracyjny srebrno -szary, pozdrawiam, aha daj jakies nowe foteczki, z chęcią pooglądam

  9. #69
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Reni, ale zareklamowałaś wnetrza Poliaż biegnę zobaczyć te cudne krzesła

  10. #70

    Domyślnie

    taki taras mi się marzy!!!!!!!!!!!!!


  11. #71
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bartosz-w
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Śląskie- JURA
    Posty
    281

    Domyślnie

    A ten wkład kominkowy to??? Bardzo podobają nam się panoramy.

  12. #72
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Taras - bajka

  13. #73

    Domyślnie

    I ja wzdycham do tego tarasu
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartosz-w Zobacz post
    A ten wkład kominkowy to??? Bardzo podobają nam się panoramy.

    to fondis ulys 1100

  15. #75
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    U nas zaplanowana jest kostka na tarasie.Różnica w cenie sprawiła,że dość szybko się z tym pogodziłam

  16. #76
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Szczerze przyznam, że deska wygląda pięknie i również jest moim marzeniem, ale brat, który właśnie deskę położył, teraz twierdzi, że jest to pierwsza rzecz, którą wymieni - a to ze względu na problemy z czyszczeniem. Dodatkowo mieszkają przy lesie, więc pod deskami lęgną się różne żyjątka, które jego 1,5 letnia córeczka z pasją znosi do domu i zostawia po kątach - pół biedy, kiedy są to biedronki, ale lubi też spuszczać w kibelku lub układać na wannie larwy, pająki (te leśne są ohydnie czarne i dosyć spore) oraz inne paskudztwa. Brrr...

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    U nas zaplanowana jest kostka na tarasie.Różnica w cenie sprawiła,że dość szybko się z tym pogodziłam
    i wlaśnie tu jest sedno, za egzotyka trzeba liczyć około 200 zł za m2, do tego legary i inne pierdy, więc mój taras to jakieś 12 tyś i tu jest problemo!

  18. #78

    Domyślnie

    Ilona Agata

    oj odważny maluszek, mam nadzieję ze moje nie mają takich pomysłów, a jakie problemy z czyszczeniem, może to uratuje mój portfel.

  19. #79
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Podpytam co i jak, bo pamiętam tylko jak mówił, że gdyby mógł wybrać drugi raz to wszystko, tylko nie drewno na tarasie. Być może zdecydowany wpływ na to miało właśnie jego dziecko, które będzie chyba weterynarzem, bo zamiast bajek ogląda programy przyrodnicze - interesuje ją wszystko, co się rusza, a najbardziej pieski (do każdego podbiega i nie ma siły, żeby ją zatrzymać) oraz konie (ciągle nosi przy sobie ich figurki i tylko nimi się bawi). Pocieszna mała

  20. #80

Strona 4 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony