dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 3107
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #1041

    Domyślnie

    No przecież żartuję. Ja wiem o co loto. Wkońcu też baba jestem
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  2. #1042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Reni to jeszcze ja z zachwytami przyleciałam

    Świetnie wyglądacie całą rodzinką Laka jesteś bez dwóch zdań...... baaaardzo mi się podoba, że córeczka tak elegancko ale w sumie skromnie

    a mój małż też podobnej postury ale jak braliśmy ślub to był przeraźliwie chudy przez te 15 lat to ze 20 kilo przytył
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  3. #1043

    Domyślnie

    U mnie tak samo. Mąż z patyczaka zrobil się misio
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  4. #1044
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    To muszę pilnować mojego, hihihi, chociaż on się teraz spiera, że to kobiety tyją po ślubie, a na dowód kilka fotek (wysyła mi to z pracy, ku przestrodze chyba ):

    http://www.joemonster.org/art/17025/..._sie_po_slubie

  5. #1045
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Zwłaszcza ostatnia fotka... Niesmaczna

  6. #1046

    Domyślnie

    Ale się uśmialiśmy z mężem z tych fotek
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  7. #1047

    Domyślnie Fotki!!

    Cześć dziewczyny, Renii zgodnie z pozwoleniem zamieszczam parę fotek moich pomieszczeń. Zaznaczam że salon i jadalni9a to stan przejściowy ze starego mieszkania na razie chcemy umeblować pokoik córki na górze. To zaczynam:
    Łazienka (brakuje lampy nad lustrem, szukam fajnego kwadratowego pojemnika na mydło wmontowanego w ścianę, i fajnej szczotki do wc ściennej)


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

    Kuchnia:


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

    Salon i schody:


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

    wiatrołap:


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us



    Powiem szczerze ze sie długo zastanawiałam czy wklejać te fotki przy Waszych pieknych wnętrzach moje wyglądają jak te z "kopciuszka"
    Na usprawiedliwienie powiem że chcieliśmy za wszelką cenę iść na "swoje" ze stanem takim na jaki nas było stać. Mam nadzieję ze za jakiś czas urządzimy sobie salon i resztę pomieszczeń , małymi kroczkami byle do przodu. W salonie marzy mi się narożnik grafitowy, stół kawowy czarny, jakaś czarna szafka pod telewizor i szafka na ścianę nad narożnikiem. W jadalni wiadomo stół czarny i krzesła, jeszcze nie wiem czy czarne czy może białe (bardziej obstawiam czarny kolor).
    Pozdrawiam
    Dorota

  8. #1048

    Domyślnie

    dorota musze powiedzieć ze mile się zaskoczyłam
    łazienka bardzo ładna ale te bordowe wstawki mi nie lezą, ale teraz juz po ptokach, no i te półki pod prysznicem, tez takie sobie, ja ogólnie nie lubię czerwieni i bordo, znacznie lepiej by było gdyby te wstawki były w kolorze płytek
    kuchnia bardzo ładna, widać że fuszery nie ma u ciebie wszystko ładnie zgrane , powiedz jaki kolor ma kuchnia na dole szafek bo w tym kolorze widze meble do salonu, chyba to wenge ale nie jestem pewna, zaś jadalnię bym widziała stół ciemny taki jak kuchnia a krzesła białe lakierowane jak góry frontów szafek, idź do dziennika Poli, okan ma ładne krzesła w jadalni, i takie bym widziała u ciebie, jest u ciebie dosyć elegancko i na oknach bym widziała zasłony takie jak ma Ilona w jadalni, idź do jej galerii i zobacz, a powedz czy ty spać kobito nie mozesz?

  9. #1049

    Domyślnie

    Witam Reni,
    Ja od 7 w pracy jestem wieć nie śpię hihihi
    Odnośnie łazienki i tych wstawek bordowych nie do końca byłam przekonana , żałuję że dałam sie namówić. Wystarczyłyby lofty i stella beżowa, ale nie chcę dołować męża bo to nic już nie da. Fronty w kuchni na dole mam wenge fornirowane. Widziałam u Poli te krzesła podobają mi się. W salonie na oknie tarasowym myślę o takich zasłonach jakie ma Ilona. Myślałam dać kiedyś te zasłony tylko na tym oknie na tarasie a Ty widziałabyś je jeszcze gdzieś?
    Dziękuję za miłe słowa. Podniosłaś mnie na duchu.
    Pozdrawiam
    Dorota


    P.S. Możesz zdradzić czym się zajmujesz, że nie musisz wstawać tak wcześnie rano? Ja wstaję albo o 5 albo o 5.45 po przeprowadzce do domu na wsi dojeżdzam 30 km do pracy. Ale na arzie nie przeszkadza mi to zobaczymy w zimie.

  10. #1050

    Domyślnie

    wow o 5 rano, kurna, dla mnie środek nocy, ja do pracy na 9 dzieki bogu, wiec wstaję 7.30 albo i o 8, róznie bywa, ja niewątpliwie do śpichów należę, w weekend wstaje około 10.30, a co wolno!

  11. #1051

    Domyślnie

    w takim razie stół i meble w salonie bym widziała wenge a krzesła białe konieczne na twojej podłodze pięknie się to zgra, zasłony mam ustalone i widze cos w beżowym odcieniu koniecznie, będzie wtedy to takie dopełnie do elegancji którą udało ci się już uzyskać, a o jakim komplecie wypoczynkowym myślisz? obecny cudniutki, hi,hi


    a ta lampa w salonie docelowa, jesli mogę być szczera, koszmarna!

  12. #1052

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Reni masz konto na naszej klasie?
    tak a czemu pytasz?

  13. #1053

    Domyślnie

    Cześć Reni!
    O lampach mi nie wspominaj, te są z mieszkania wtedy nie przywiązywałam wagi krótko mieszkaliśmy więc sie na takie zgodziłam, ale teraz wolałam zeby była zwykła żarówka na kablu, ale mąż się uparł żeby zawiesić te z mieszkania i ta w salonie i ta w jadalni jest straszna ale wiem ze to tymczasowo ( może jeszcze ze 2 lata hihihih) przeżyje, nie zwracam na nie uwagi. Ja też myślałam o wenge stoliku , zastanawiałam sie o szafce pod telewizorem w białym lakierze, ale to tak mi cos ostatnio wpadło do głowy. Lampa w salonie najpierw podobała mi sie ta:


    Uploaded with ImageShack.us

    kiedyś będziemy chcieć szklaną barierkę od salonu na schodach więc myślałam, że będzie pasować, ale etraz chyba coś czarnego by pasowało.
    Narożnik mąż chce skórzany biały , ale ja jakoś nie widzę tego. Myślę o czymś takim:


    Uploaded with ImageShack.us
    W jadalni myślałam o stole wenge i o ciemnych krzesłach z "paged" . Podoba mi się do jadalni lampa z boconcept czarna, wtedy musiałabym dobrać coś w tym koloorze do salonu.

    Uploaded with ImageShack.us, ale jak zobaczyłam u Ciebie te lampy oczka stalowe spodobały mi się .
    Pozdrawiam
    Dorota
    Dorota

  14. #1054

    Domyślnie

    Co do spania Renii to wolno, wolno. Ja jestem rannym ptaszkiem, w weekend wstaję najpóźniej o 8. Nawet jeśli chciałabym dłużej dziecko mi nie pozwala pospać.
    Pozdrawiam
    Dorota

  15. #1055
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Dorotko, dlaczego bałaś się pokazać te zdjęcia? Baza jest świetna i to jest najważniejsze - jej tak łatwo nie zmienisz i w sumie od tego powinno się zaczynać, urządzając dom, a resztę powolutku, do przodu. Sytuacja byłaby patowa, gdybyś bazę miała spierniczoną (za przeproszeniem). Pisząc "baza", mam na myśli wszystkie stałe elementy, takie jak okna z parapetami, podłoga (ładny kolor), schody, drzwi - wszystko dobrane kolorystycznie, kuchnia, jasne płytki na podłodze (mam podobne w kuchni ), łazienka. Te bordowe wstawki mają swój urok - ożywiają pomieszczenie, ale musisz teraz uważać ze wszystkimi dodatkami, bo zrobi się misz-masz. Najlepiej spokojnie i bez szaleństw

    W kwestii mebli i oświetlenia się nie wypowiem, bo nie jestem w stanie wymyślić tutaj niczego nowego - widzę, że sama najlepiej wiesz, co i jak. Twoje wybory są fajne - i lampa, i kanapa (jest naprawdę super!), i pomysł na wenge mi się podoba. Mała sugestia - uważaj, żeby zbytnio nie przyciemnić tego pokoju (baza jest już ciemna). Koniecznie dodaj coś w bieli, nie idź w wenge po całości

  16. #1056
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Aga 074

    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam! Przeglądając fora budowlane natknęłam się na tą galerię i bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ w zeszłym roku zakupiliśmy taki sam projekt ( lustrzane odbicie). Po obejrzeniu fotek Waszego przepięknego domu jesteśmy jeszcze bardziej utwierdzeni w przekonaniu,że decyzja była właściwa.Oczywiście wprowadziliśmy kilka drobnych zmian.Między innymi planujemy powiększenie łazienki kosztem części garderoby.w zwiazku z tym mam pytanie : czy Wasza łazienka ma takie wymiary jak w projekcie ,czy też coś zmienialiście .Na zdjęciach wygląda super zarówno rozplanowanie jak i kolorystyka. Pozdrawiam Aga

  17. #1057

    Domyślnie

    witaj Aga, fajnie ci sie udało, ja też chętnie bym obejrzała domek przed rozpoczęciem budowy, ja także zmianiłam łazienkę, powiekszyłam ją kosztem garderoby w pokoju syna a z pozostałości po niej zrobiłam pralnię

  18. #1058

    Domyślnie

    Czekaj Reni, to mi umkneły dodatkowe drzwi w łazience czy masz od korytarza dostęp do pralni ?
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  19. #1059

    Domyślnie

    rere ja z łazienki poprzez białe drzwi wchodzę do pralni a czarnymi na korytarz

  20. #1060

    Domyślnie

    To sobie muszę jeszcze raz oblukać Twoją piękną łazieneczkę
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

Strona 53 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony