dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1422

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Koza w portalu bardzo ciekawa, mnie wypoczynek obok kuchni nie dziwi nic a nic.
    Polska jest fajna, rozumiem niechęć jeśli chodzi o pracę ale cała reszta - jest w porządku.

    Jesteście przekonani, żeby przy małym ogrodzie mieć doga niemieckiego? Czy chcecie go trzymać w domu? Bardzo lubię psy, rasowe szczególnie, planujemy owczarka podhalańskiego - najukochańszego z psów, dogi niemieckie są dla mnie jakimś wybrykiem natury
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Koza w portalu bardzo ciekawa, mnie wypoczynek obok kuchni nie dziwi nic a nic.
    Polska jest fajna, rozumiem niechęć jeśli chodzi o pracę ale cała reszta - jest w porządku.

    Jesteście przekonani, żeby przy małym ogrodzie mieć doga niemieckiego? Czy chcecie go trzymać w domu? Bardzo lubię psy, rasowe szczególnie, planujemy owczarka podhalańskiego - najukochańszego z psów, dogi niemieckie są dla mnie jakimś wybrykiem natury
    Hehe.. yokasta, ja po prostu uwielbiam wielkie psy. A mój mąż jeszcze bardziej.
    Dog ma bardzo krótką sierść i nie mógłby mieszkać na zewnątrz.Więc oczywiście, że oba piesy będą w domku No i hmm pieski tak naprawdę nie potrzebują ogrodu w ogóle.
    Mój Fidget wcale nie chce sam do ogrodu wyjść.. Zresztą jemu potrzebne jest 4km roweru dziennie i godzina frisbee a nie ogródek
    Ostatnio edytowane przez anagat ; 14-03-2011 o 15:27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony