dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dawid10.1986

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Jędrzejów/Sędziszów
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    14

    Domyślnie Impregnacja wewnątrz starego domu bali

    Czołem wszystkim

    Mam pytanie, remontuje stary dom z bali jestem na etapie zbijania starego tynku na trzcinie wewnątrz . Czy po całym zabiegu potraktowac bale jakims impregnatem? jesli tak to jakim? jakie jeszcze zabiegi pielęgnacyjne moge wykonac przed wykonaniem rusztu i KG. wiatroizolacja? jesli tak to czy bezposrednio na zaimpregnowane bale, czy tez na ruszt? dzieki i pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    zaimpregnuj impregnatem takim jak do więźb się stosuje jak będą dziury po robalach to strzykawką je potraktuj.
    ruszt na pewno , płyta , jak z ociepleniem jest , będzie ? .

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dawid10.1986

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Jędrzejów/Sędziszów
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    14

    Domyślnie

    Dom planuje ocieplić z zewnątrz wełną plus ruszt drewniany i drewniana elewacja. Jakiej firmy ten impregnat do więźby? chodzi o ten co barwi na zielony kolor?jego się miesza z wodą? czym nanosić impegnat pędzlem, czy ciśnieniowo posiadam kompresor. Jeszcze mam takie pytanie szpary miedzy balami mogę użyć pianki takiej jak do montażu okien? resztki mchu usunąć szczotką drucianą?

  4. #4

    Domyślnie

    To ten co barwi na zielono są też czerwone, brązowe ,bezbarwne rozcieńcza się wodą , najlepiej natryskiem nanosić , między szpary pianka na ruszt wew folia paroizolacyjna na to gk .

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    hehe,, pewnie chodzi i grupe INOX . Ja bym "pojechał" pędzlem ale impregnatem 3V3 .

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dawid10.1986

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Jędrzejów/Sędziszów
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    14

    Domyślnie

    maciej74 rozumiem ze folie paroizolacyjną na ruszt tak aby miedzy folią a balami pozostała szczelina wentylacyjna? Następna sprawa czy w lazience zastosować dodatkowe ocieplenie z welny od wewnątrz? Jak masz rozwiązaną sprawe z wentylacją, bo sie zastanawiam.Niestety naturalna popsuta. Plastikowe okna, wylewki. Na mechaniczna z rekuperatorem raczej mnie nie stac. Jakies pomysly? Słyszałem o dużym wiertle i porobieniu wywietrzników pod oknami? sam nie wiem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony