dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał busstop
    Śledzę wątek. Odpowiedź czmirka była wymijająca. Przypomina mi to reklamę: niemozliwe, nigdy nie widziałem zepsutej toyoty.

    Być może zamki centralne psują się niezwykkle żadko, ale nigdy nie mów nigdy. Na pewno, wcześniej czy później odmówi posłuszeństwa. Być może po jakimś tam czasie będa wymagały konserwacji itp. Nie znam się, ale skoro czmirek jest autowryzowanym montażystą/serwisantem i nawet jesli się z takimi uszkodzeniami nie spotkał, moze powie jakie sa (teoretyczne) kroki lub czynności podejmowane przez serwisanta.
    chyba zartujesz mam powiedziec jak otwiera sie uszkodzony zamek, kurs na wlamywacz to chyba nie to forum. nie pisalem ze nigdy nie psuja sie, pisalem o swojch doswiadczeniach. mam nadzieje ze zaden montazysta nie tylko nie powie nikomu jak sie usuwa awarie, ale nie pokaze jak to sie wykonuje. awarie moga byc rozne najczesciej spotykana sytuacja jade do klienta nie mozna otworzyc zamka. klient zdenerwowany pyskuje panie co to za drzwi itd. z klucza wyjmuje sie paprochy ktore kazdy nosi w kieszeni ( klucz gerdy jest w srodku wydrazony ) i po krzyku. i jak myslisz czy ktokolwiek powie przepraszam w zyciu jeszcze wielkie obuzenie jak liczysz za dojazd ( awaria z winy uzytkownika) uwazam ze gerda to dobre drzwi tak jak kilka innych firm, a czy kupisz gerde czy sokolke to nie moj problem.
    pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    przyznaję, paproki w kluczu kiedys znacznie utrudniły mi otwarcie zwykłego zx-a. ale na szczescie miałem przy sobie w dokumentach zwykły spinacz biurowy, zamek otworzyłem i nikt by chyba nie uwierzył, ile paproków z klucza wyjąłem. widocznie ubijały się w nim przy kazdym użyciu klucza.
    a jak oceniasz drzwi C i S (do bloku). warto dopłacić za te StarS, czy zdecydowanie wystarczą StarC?

  3. #23

    Domyślnie

    Aha - gwoli informacji. wątek śledzę pod kątem zakupu drzwi przez znajomego - do bloku. chce to zrobić przed Świętem Pracy, zanim nasz dziwny kraj wstąpi do dziwnej organizacji. ja mam drzwi sosnowe ze Stolbudu Włoszczowa z porzadnymi zamkami (Winkhaus VS) i uważam je za zupełnie wystarczające. A kumpel chce Gerde lub LOB'a.

    Zgodzę się, że poradnika dla włamywaczy nie ma co tu umieszczać, ale zdradź przynajmniej, czy uszkodzenie zamka centralnego przy drzwiach zamknietych musi się kończyć zniszczeniem drzwi, czy są (oczywiście ich nie zdradzaj) sposoby na otwarcie drzwi bez zniszczenia. Tak czy siak będzie źle

  4. #24

    Domyślnie

    drzwi mozna otworzyc pod warunkiem ze sa odpowiednie narzedzia i duuuuuuzo czasu i drzwi wcale nie ucierpia na tym, a jedynie wkladka

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał busstop
    przyznaję, paproki w kluczu kiedys znacznie utrudniły mi otwarcie zwykłego zx-a. ale na szczescie miałem przy sobie w dokumentach zwykły spinacz biurowy, zamek otworzyłem i nikt by chyba nie uwierzył, ile paproków z klucza wyjąłem. widocznie ubijały się w nim przy kazdym użyciu klucza.
    a jak oceniasz drzwi C i S (do bloku). warto dopłacić za te StarS, czy zdecydowanie wystarczą StarC?
    mojm zdaniem do bloku najbardziej nadaje sie star S warto miec jednak dwa zamki roznica w kosztach niewielka, a konstrukcyjnie S-ki sa mocniejsze. oczywiscie montuje sie rowniez SX-y w blokach ale to kwestia gustu i kasy. mialem przypadek gdzie montowane byly SX-y w sciance postawionej przez klienta gr. 12 cm cegla dziurawka , i w dokumencie odbioru wpisalem uwage ze scianka nie spelnia wymogow, ale do klienta to nie docieralo.

  6. #26

    Domyślnie

    dzięki.

    ściany są pożądne (żelbet), choć krzywe że hoho! budynek z lat 70-tych/80-tych

    idąc za ciosem - ile u Cibie kosztują S-ki z demontażem starych drzwi, montażem nowych i zamkiem dodatkowym? a ile - dla porówania - dzrwi StarC?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał busstop
    dzięki.

    ściany są pożądne (żelbet), choć krzywe że hoho! budynek z lat 70-tych/80-tych

    idąc za ciosem - ile u Cibie kosztują S-ki z demontażem starych drzwi, montażem nowych i zamkiem dodatkowym? a ile - dla porówania - dzrwi StarC?
    koszt drzwi jest staly i nie mozna mowic ze jest "moj'
    obecnie gerda s wystepuje tylko z dwoma zamkami koszt - 1750 brutto
    gerda c koszt - 1450 brutto
    jest jeszcze gerda WD i W - 990 brutto
    montaz wacha sie od 310 zl do 410 zl w zaleznosci czy jest kucje otworu pod drzwi czy tez otwor jest odpowiednio duzy.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony