dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    W "stopce" stron pojawiły się zdjecia ze spotkań forumowiczów, to bardzo miłe. Szkoda tylko, że dwa z nich są całkowicie anonimowe - przynajmniej na dzień 27 maja godz 15.40. Aranżacja pomieszczeń wskazuje, że nie stanowią one całości ze zdjęciami pokazanymi "szczebelek wyżej" ze spotkania Grupy Trójmiejskiej
    Pozdrawiam
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  2. #2

    Domyślnie

    Ja również chciałbym, aby poniższe dwa zdjęcia nie były anonimowe, choć przypuszczam, że Redakcja teraz nie orientuje się tak do końca kto jest kto. Dlatego może te osoby kótre sa na zdjęciu powinny się ujawnić. Postulowałem już o to przy okazji zdjęcia w czasopismie Murator i poza bodajże trzema osobami reszta pozostaje nieodgadniona.
    Pozdrawiam

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    No dobra - jestem tam i tak jak zauważył Kodi jest to ze spotkania w Salonie Muratora 10.03.2002. Szpiegom podpowiem, że jak sobie powiększą zdjęcie (i przeskoczą trudności techniczne związane z ziarnem

  4. #4

    Domyślnie

    czy na pierwszym zdjęciu grupy 3miasto kodigdynia trzyma rękę na ramieniu zachara czy to złudzenie

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Ketiso - w takim razie Kodi musiałby być z mafii. No wiesz "mafia ma długie ręce"

  6. #6

    Domyślnie

    Ketiso, jeśli ja trzymam Zachara, to kto trzyma Muratora - może Sebo. Już się pogubiłem.
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    No nie wiem Frankai - spogladam na te zdjęcia i jedyna osoba która coś tam spożywa wygląda na wysoką i szczupłą osóbkę, ubraną na brąz. Nie wiem czy zgadłem?

  8. #8

    Domyślnie

    Aż, tak blisko z Kodim to nie jestem
    a podpisywać by można bo jak zdjęć zrobi się więcej ...

  9. #9

    Domyślnie

    Czemu nie mogę skasować własnej wiadomości? Niepotrzebnie wysłałem 2x ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony