dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie wysokości podejść i montaż rur

    Witam,

    hydraulik rozpoczął u mnie montaż instalacji kanalizacyjnej wewnętrznej oraz instalacji wody.
    Mam pewne wątpliwości do sposobu montażu rur instalacji wodnej i wysokości podejść.
    Rury w ścianie są tylko zamocowane "na piankę" - czy nie jest koniecze mechaniczne przymocowanie rury do ściany (zwłaszcza, że w przypadku prysznica w wyniku kucia te części pustaków, które są między rurami trzymają się tylko na piankę - trzeba je będzie wyjąć i zalepić dziurę zaprawą/betonem)?.
    W przypadku prysznica wysokość punktów podłączenia baterii wynosi 100cm od gotowej posadzki - czy to nie za nisko (prysznic będzie z brodzikiem) ?
    W kuchni odpływ zlewu i zmywarki wychodzi na wys. 40cm od gotowej podłogi - czy to nie za nisko ?
    W pralni odpływ pralki na wys. 45cm od gotowej podłogi - czy to nie za nisko, w instrukcjach większości pralek minimalna wysokość to 55-60cm ?
    Pion z pralni (tylko umywalka i pralka) zrobił mi rurą 50mm - czy to dopuszczalne (pion będzie miał odpowietrzenie - do kominka na dachu) ?

    Będę o tym wszystkim rozmawiał z hydraulikiem i chcę się przygotować do rozmowy. Był z polecenia i nie spodziewałem się kłopotów...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	201103200_prysznic.jpg
Wyświetleń:	12617
Rozmiar:	31,9 KB
ID:	48882   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110320_kuchnia.jpg
Wyświetleń:	16924
Rozmiar:	45,7 KB
ID:	48883  
    Pozdrawiam,
    Radek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony