dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Tynk na elewację a klinkier - kolejność prac

    Witam, czy możecie mi powiedzieć czy najpier powinnam zrobić tynki zewnętrzne (żeby nie zachlapali klinkieru) czy klinkier (żeby ładnie dojechali tynkiem do klinkieru na elewacji), bo już sama nie wiem co lepsze.
    Pozdrawiam
    m.

  2. #2

    Domyślnie

    najpierw klinkier potem zabezpieczanie taśma samoprzylepna i folią potem tynk

  3. #3

    Domyślnie

    A możesz uzasadnić dlaczego?

  4. #4

    Domyślnie

    uwierz na słowo , mam za sobą jakieś , skromnie licząc 55tyś m2 elewacji , wiem co mówię ,

  5. #5

    Domyślnie

    Takie OT skibusia robisz sciane trojwarstwowa, czy klinkier (polowki) bedziesz naklejala na ocieplenie?

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    s9 pat

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-905
    Posty
    298

    Domyślnie

    lepiej tak jak mowi jaros chyba ze chcesz miec widoczne na elewacji poprawki przy klinkierze (na upartego da się to dopiescic ale zwykle to widac)

  7. #7

    Domyślnie

    Z klinkieru będziemy mieli taką opaskę wokół domu, tam jest wcięcie w styropianie -myślę, że wiecie o czym mówię. I myślę, że do tego się odnosiliście? Pozostaje jeszcze klinkieru na tarasie, schodach i 2 balkonach. Czy to też powinnam zrobić najpierw, czy lepiej po elewacji? Dzięki za odzew.

  8. #8

    Domyślnie

    opaskę ( fundament ) możesz zostawić na potem , klinkier położ tam gdzie będą porobione cokoły z klinkieru wchodzące w płaszczyznę ściany wraz z tynkiem - czyli na pewno schody , taras , balkony , pozdrawiam i powodzenia

  9. #9

    Domyślnie

    Skibusia, a zdradzisz ile fachowcy biorą od Ciebie za położenie takiej opaski?

  10. #10

    Domyślnie

    Na razie negocjujemy, bo ogólnie wyszło o drogo (ok. 20 tyś. za wszystkie te roboty, które wymieniłam, dodam, ze balkony, schody i taras mam po łuku).

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony