dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie folia dachowa wewnętrzna - samemu ?

    Tak się zastanawaim - czy sami sobie możemy "zainstalować" folię na poddaszu ? Czy to jest jakieś bardzo skomplikowane?
    Myslę o tym w konteście oszczędności oczywiście
    pozdrawiam
    Mwanamke

  2. #2

    Domyślnie

    Którą folię?
    Pozdrawiam


    Deha z Podlasia

  3. #3

    Domyślnie

    Nooo te wewnętrzną paroprzepuszczalną chyba

    a to jakas róznica?
    pozdrawiam
    Mwanamke

  4. #4

    Domyślnie

    Myślę że nie tylko folię ale również samemu położyć wełne.Robię to w tej chwili sam ,nie jest to takie straszne.Wełna trochę kłuje ale czego się nie robi dla swojego domu.Oprócz tego robie to dokładnie, a tak musiał bym stać nad ekipą i sprawdzać wykonanie.Wiech.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Jesli mylisz rodzaje folii oraz miejsca ich kladzenia to znaczy ze nie wiesz o czym piszesz. Lepiej zlec tą prace lub bardziej rozeznaj sie w temacie.

  6. #6

    Domyślnie

    Oj tam...teraz nie wiem ale może zdążę się dowiedzieć
    Mam jeszcze trochę czasu - chodziło mi bardziej o to czy do tego potrzeba fachowca czy mozna samemu ....
    pozdrawiam Mwanamke

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wiech
    Myślę że nie tylko folię ale również samemu położyć wełne.Robię to w tej chwili sam ,nie jest to takie straszne.Wełna trochę kłuje ale czego się nie robi dla swojego domu.Oprócz tego robie to dokładnie, a tak musiał bym stać nad ekipą i sprawdzać wykonanie.Wiech.
    Bardzo dziękuję za odpowieź - jak to miło jak ktos nie beszta tylko odpowiada...a na kłujaca wełanę kupie sobie aksamitne rękawiczki
    powodzenia w wykańczaniu i dzięki
    Mwanamke

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Ja Cie nie besztam, tylko Ci dobrze radze. Na forum jest bardzo duzo temetow na temat folii - poczytaj. Wszystko da sie samemu zrobic - w koncu fachowiec tez normalny czlowiek a nie czarodziej z krainy Oz.

  9. #9

    Domyślnie

    No teraz to wyglada jak rada
    tak po prawdzie to ja podpytue bo kumbinuje gdzie da sie ew. zaosczędzic . Męza mam od spraw technicznych a ja robie za pomocnika. chciałam tylko wiedziec czy to nie aby równie skomplikowana sprawa jak np kładzenie tynku - którego na pewno sami nie zrobimy
    pozdrawiam
    Mwanamke
    p.s. a z czytaniem jestem na etapie stanu surowego do którego sie zabieramy

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Wszystko da sie zrobic samemu (a za 3 razem nawet bardzo ladnie ). Wielu tzw. fachowcow jeszcze 3 lata temu zajmowala sie zupelnie innymi rzeczami a rzadko ktory urodzil sie ze srubokretem i kielnia w kolysce

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony