dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Kostka brukowa na tarasie

    Mam taras...a raczej wylana ławę i schody. srodek jest tylko usypany z ziemi. Wszystko bylo robione z mysla o kostce brukowej na przyszłosc....nie mam na nia na razie kaski, a na tej ziemi rosna chwasty i w lato sie strasznie kurzy.
    Macie moze jakis pomysl co z tym zrobic?
    Wysypac jakims kamykiem, tluczniem...cos co potem nie bedzie musialo byc wybierane jak przyjdzie robic kostke.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam. Ja opaskę zrobiłem z kostki ale samo wejście do domu i taras ( mam to na jednym poziomie z domem, bez żadnego schodka jedynie wyprofilowane od domu ), zrobiłem na posadowieniu jak kostkę ale z płyt granitowych 40X40X3 cm z OBI w cenie 25 zł sztuka na metr idzie 6 i 1/4 płytki. W takiej cenie trudno coś na taras tańszego znaleźć. Ale to dopiero minęła 1 zima, na razie jestem zadowolony.
    salata

  3. #3

    Domyślnie

    Czyli najlepiej zostawic...i poczekac az bede robił kostke.
    Znajmoy mowil ze pod kostke na tarasie nie sypie sie tłucznia czy żwiru...bo to nie podjazd.
    Tylko cement z piachem zmieszany...i starcza.

  4. #4

    Domyślnie

    Zrobiłem wokół domu opaskę ze żwiru, oddzielić od trawnika mam zamiar ROLLBORDERami.

    Pytanie czy układać je do samych schodów od wejścia frontowego, czy tez przy wjeździe do garażu?

    Co radzicie?

  5. #5

    Domyślnie

    Żeby było estetycznie, bez błota i kurzu oraz tanio. Trzeba kupić tonę lub dwie kamyków otoczaków lub drożej grysu taką samą ilość. Wtaczkować to do środka ale zostawić 15 cm luzu to powierzchni docelowej wtedy nie trzeba będzie tego wybierać. Zdjęcia i przeliczniki ilościowe na mojej stronie w zakładce cennik. Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony