dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mario987

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    7

    Domyślnie piecyk gazowy cwo

    Witam właśnie jestem w trakcie zakupu mieszkania (jest to stare budownictwo, blok z wielkiej płyty lata 70-80) mieszkanie jest na 4 piętrze.
    woda w mieszkaniu ogrzewana jest piecykiem gazowym i po ogledzinach mieszkania stwierdziłem ze bede musiał wymienić piecyk ponieważ tamten jest stary i z wygladu to juz sie rozsypuje. Obecnie jest w łazience wanna ale planujemy prysznic do tego w kuchni jest zlew ale planujemy zmywarkę. Piecyk ma byc z zamknieta komorą spalania i na bateryjke, wszystko ze względu że boję się o ciśnienie wody (rury raczej nie wymieniane w pionach wiec ciśneinie może być słabe)
    pytanei jest następujace czy piecyk gazowy 19kw wystarczy czy raczej trzeba patrzec odrazu 23kw no i jaka firma bo z tego co sie zdąrzyłem zorientować jeśli 23kw to tylko junkers a jesli 19 to sam nie wiem jaki

  2. #2

    Domyślnie

    Myślę, że 19 kw w zupełności powinno wystarczyć. Oczywiście wszystko zależy od Waszego trybu życia i kąpieli. Jeżeli zaś chodzi o sam ogrzewacz wody, zdecydowanie polecam zainwestować w przepływowy gazowy WRDP 11-2G JUNKERS.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mario987

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    czytałem troche opini o pieckach i wolał bym jednak piecyk na bateryjke niż z turbinką

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony