dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Wybrałbym stolarza.
    Mam większe zaufanie do człowieka, który robi wszystko ręcznie robi, nie traktując każdego zamówienia taśmowo. Poza tym ni ejestem może wybitnym specem w tej dziedzinie, ale co znaczy, że drzwi Drims "nie pracują"? Chyba chce Cię złapać na jakieś marketingowe triki- najbardziej spodobało mi się stwierdzenie, że lakier bezbarwny uwydatnia naturalność drzwi. Jak sama nazwa wskazuje fornir jest DREWNOPODOBNY, jak więc oddać naturę drewna, jego różnorodne uslojenie itd?
    Przypomina mi to histroię mojego kolegi, który kupił okna z Oknoplastu, bo "przez inne balkony z wysokim progiem balkonowym będzie się potykał"
    Wyedytowany, a szkoda...

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,
    hmm to może i ja coś od siebie, my kupiliśmy drzwi Drims zdjęcia są w innym wątku.
    Drzwi kupiliśmy w fornirze dąb i jedne malowane w kolorze białym, kupiliśmy bo znajomy je nabył przed nami i polecił.
    Sugerowaliśmy się tym, że drzwi są sprawdzone oraz tym, że mają to być drzwi na lata ponieważ są pełne w środku.
    Mają fornir który jest naturalny a mnie najbardziej cieszy fakt, że są gładziutkie. Nam tłumaczono w sklepie na bartyckiej, że jest to lakier bezbarwny i jakoś specjalistycznie to lakierują stąd ta gładkość, już nie pamiętam dokładnie, trzeba do nich zadzwonić więc wytłumaczą. Jak na razie wszystko jest dobrze, więc mogę polecić.
    Co do drzwi drewnianych hmm, trudno mi się odnieść trzeba się pytać fachowców, ale ile ludzi na świecie tyle gustów.
    A nas czas goni niebawem budowa domu, trzymać kciuki, tam drzwi będzie dużo więcej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony