dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 80
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 1585
  1. #561

    Domyślnie

    "Zastanwiam się czy kolor drzwi powinnam dobrac do okien czy może wszytskie te trzy elementy pwonny być w tym samym kolorze" pytanie było ogólne więdz odpowiedz też jest ogólna

  2. #562

    Domyślnie

    No to pięknie... ja mam brązowe drzwi wejściowe i brązowe okna a marze o białych drzwiach wewnętrznych, listewkach i ścianach...

  3. #563

    Domyślnie

    Z postu wynika że chcesz mieć białe drzwi i ściany drzwi nie mogły byc proste ale z filungami wyłoga wokół drzwi dość szeroka też z jakimiś frezami a jaki styl preferujesz nowoczesny czy stylowy

  4. #564
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Mam brązowe drzwi wejściowe, białe okna, podłogę w ciemnym brązie, a drzwi wewnętrzne i listwy białe - jak to wygląda, widać w galerii

  5. #565

    Domyślnie

    ja uważam że powinno być jak u Joliski tzn, kontrast, ciemne drzwi to jasna podłoga albo ciemne podlogi to jasne drzwi, jak drzwi i podłoga są w tym samym kolorze to jest mdło.

  6. #566
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Joanna&Mariusz
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    515
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Joliski wnętrza już oglądałam wiele razy, PIĘKNE BIAŁE DRZWI zawsze przyciągają moją uwagę

  7. #567
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    O matko!
    Przeczytałam o tych zasadach i nic się u mnie nie zgadza . Przede wszystkim pod kolor podłóg w aneksie kuchennym mam dobrane fronty, a nie blat (blat jest w kolorze podłóg, ale znajdujących się w salonie). Podłogi w domu są dobrane pod kolor okien (mniej więcej), a drzwi pod kolor podłóg i okien - czyli mdło .
    Jak to mówią - pierwsze mieszkanie dla wroga (tam wszystko miałam z innej mańki: i podłogi, i drzwi, i okna, i meble ), drugie dla przyjaciela, trzeba pomyśleć o trzecim - dla siebie

  8. #568

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    O matko!
    Przeczytałam o tych zasadach i nic się u mnie nie zgadza . Przede wszystkim pod kolor podłóg w aneksie kuchennym mam dobrane fronty, a nie blat (blat jest w kolorze podłóg, ale znajdujących się w salonie). Podłogi w domu są dobrane pod kolor okien (mniej więcej), a drzwi pod kolor podłóg i okien - czyli mdło .
    Jak to mówią - pierwsze mieszkanie dla wroga (tam wszystko miałam z innej mańki: i podłogi, i drzwi, i okna, i meble ), drugie dla przyjaciela, trzeba pomyśleć o trzecim - dla siebie
    Ilona Agata, widziałam twój domek i mdło to ty nie masz, a zobacz jaka zdolna jesteś, brak reguł a jak fajnie wyszło

  9. #569
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Ilona Agata, widziałam twój domek i mdło to ty nie masz, a zobacz jaka zdolna jesteś, brak reguł a jak fajnie wyszło
    Dziękuję Choć faktycznie, jak tak teraz patrzę, to podłogi się zlewają z tymi drzwiami i schodami i zasada kontrastu (jak u joliska) jest chyba lepsza A co do "zdolności" - powiedzcie to mojemu, który ciągle kręci głową, jak coś wymyślę (ostatnio na tapecie stół i szafka pod tv, przez co nie możemy dojść do porozumienia)

    reni1980, od jakiegoś czasu podziwiam Twoje wnętrza w różnych wątkach (schody, łazienki) i zastanawiałam się, jak się tu do Ciebie odezwać... Czy nie masz w planach przypadkiem założenie własnej galerii? Jestem ogromną fanką Twoich pomysłów, schody są przepiękne (marzyłam o takich ), szafki w łazienkach są bajeczne (żałuję, och jak żałuję, że sama ich wcześniej nie znalazłam), wspaniale byłoby zobaczyć kilka innych Twoich rozwiązań...

  10. #570

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Dziękuję Choć faktycznie, jak tak teraz patrzę, to podłogi się zlewają z tymi drzwiami i schodami i zasada kontrastu (jak u joliska) jest chyba lepsza A co do "zdolności" - powiedzcie to mojemu, który ciągle kręci głową, jak coś wymyślę (ostatnio na tapecie stół i szafka pod tv, przez co nie możemy dojść do porozumienia)

    reni1980, od jakiegoś czasu podziwiam Twoje wnętrza w różnych wątkach (schody, łazienki) i zastanawiałam się, jak się tu do Ciebie odezwać... Czy nie masz w planach przypadkiem założenie własnej galerii? Jestem ogromną fanką Twoich pomysłów, schody są przepiękne (marzyłam o takich ), szafki w łazienkach są bajeczne (żałuję, och jak żałuję, że sama ich wcześniej nie znalazłam), wspaniale byłoby zobaczyć kilka innych Twoich rozwiązań...
    hmm, galeria ? cały czas myslę, trochę się zraziłam jak usłyszałam że moja jadalnia jest zimna , ponura i jak dzieci moga w tak owej przebywać, a że moje krzesła maja za chude nogi, a jak czytam komentarze anse to aż strach kuchnie pokazywać, juz to słyszę POPRAWNA WENTYLACJA LUB NIE POPRAWNIE!!!!!!!!
    A domino superowe a cena jeszcze bardziej, jak szukalam to myslałam że 2 tysiaki za jeden komplet to mus. Jest jeszcze mój salon, w wątku o salonach na około 52 stronie chyba, pozdrawiam serdecznie
    hmm

  11. #571
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Joanna&Mariusz
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    515
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Oj tam, a fakt, że domownicy dobrze się czują w aranzacji własnej, to już mało ważne?

  12. #572
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Tak, tak, oglądałam ja i nawet się wypowiedziałam gdzieś tam Mi się krzesła podobają, a ze stołem to nawet jeszcze bardziej (bo u nas bez stołu, póki co, hehe) Wygląda to lekko i nowocześnie (nie ma efektu zagracenia, jak to czasami w jadalni na wiele krzeseł bywa). Gruby stół i grube krzesła to raczej w salonach klasycznych, a chyba nie o taki efekt Ci chodziło?

    A Anse... Cóż... Ja staram się mu nie odpowiadać, ale czasami mam wrażenie, że chłopina nie do końca zna się na rzeczy, choć za znawcę chce uchodzić (np. ostatnimi czasy montuje się piekarnik przy lodówce i nie ma przeciwwskazań, choć on uważa rozwiązanie za niedopuszczalne ).

    Cóż, mam nadzieję, że jednak prędzej czy później (oby prędzej!) się odważysz

  13. #573

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Tak, tak, oglądałam ja i nawet się wypowiedziałam gdzieś tam Mi się krzesła podobają, a ze stołem to nawet jeszcze bardziej (bo u nas bez stołu, póki co, hehe) Wygląda to lekko i nowocześnie (nie ma efektu zagracenia, jak to czasami w jadalni na wiele krzeseł bywa). Gruby stół i grube krzesła to raczej w salonach klasycznych, a chyba nie o taki efekt Ci chodziło?

    A Anse... Cóż... Ja staram się mu nie odpowiadać, ale czasami mam wrażenie, że chłopina nie do końca zna się na rzeczy, choć za znawcę chce uchodzić (np. ostatnimi czasy montuje się piekarnik przy lodówce i nie ma przeciwwskazań, choć on uważa rozwiązanie za niedopuszczalne ).

    Cóż, mam nadzieję, że jednak prędzej czy później (oby prędzej!) się odważysz
    Ty nie masz stołu, a ja luster w łazienkach, ciekawe co gorsze? ha ha. W każdym razie miło poczytać co myślisz? A ty masz galerię? bo ja pamietam tylko twój salon i częśc kuchni.

  14. #574
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Mam galerię, odważyłam się i w sumie nie żałuję - zawsze można zapytać o radę, a co dwie głowy... Link jest u dołu moich wypowiedzi, chociaż za wiele to ja tam na razie nie pokazuję, bo nadal jesteśmy w trakcie

    Oj, swego czasu też nie mieliśmy luster, ale były wtedy święta i nie musiałam się malować do pracy Przed Sylwestrem szybko zakupiliśmy, niestety ze światłem do łazienki już nie zdążyliśmy
    Ostatnio edytowane przez Ilona Agata ; 17-02-2011 o 22:29

  15. #575

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Mam galerię, odważyłam się i w sumie nie żałuję - zawsze można zapytać o radę, a co dwie głowy... Link jest u dołu moich wypowiedzi, chociaż za wiele to ja tam na razie nie pokazuję, bo nadal jesteśmy w trakcie

    Oj, swego czasu też nie mieliśmy luster, ale były wtedy święta i nie musiałam się malować do pracy Przed Sylwestrem szybko zakupiliśmy, niestety ze światłem do łazienki już nie zdążyliśmy
    Ilona Agata
    ale dałam dupy, pomyliłam twój dom z kim innym, a twój jest po prostu boski, boski, boski a ty bardzo skromna i nic co by było mdłe miało być tam nie występuje, a kuchnia cudowna, podobna do mojej, więc gust to chyba taki sam mamy, aż mi głupio że myślałam o innym domku pisząc z tobą. Idę jeszcze raz pomału oblukać, bo jest tam jeden zegar który jest szałowy.

  16. #576
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Ja tez jestem fanka talentu dekoratorskiego reni, ale lazienke chyba przegapilam Wie ktos albo sama wlascicielka na ktorej moze byc stronie?

  17. #577

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    Ja tez jestem fanka talentu dekoratorskiego reni, ale lazienke chyba przegapilam Wie ktos albo sama wlascicielka na ktorej moze byc stronie?
    witam, tu właścicielka, łazienka to tylko dwa zdjęcia w wątku o półkach domino, łazienek w całej okazałości nie pokazywałam jeszcze bo nie są skończone. Bardzo dziękuję za tak pochlebne słowa

  18. #578
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Ilona Agata
    ale dałam dupy, pomyliłam twój dom z kim innym, a twój jest po prostu boski, boski, boski a ty bardzo skromna i nic co by było mdłe miało być tam nie występuje, a kuchnia cudowna, podobna do mojej, więc gust to chyba taki sam mamy, aż mi głupio że myślałam o innym domku pisząc z tobą. Idę jeszcze raz pomału oblukać, bo jest tam jeden zegar który jest szałowy.
    Dziękuję Patrząc na Twoje zdjęcia, też mi się wydawało, że mamy podobny gust, bo niczym, co masz u siebie, nie pogardziłabym Ale czas wrócić do tematu, bo założyciel wątku się na nas zdenerwuje

  19. #579
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anna9

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    ati57, i jaki wybraliscie kolor drzwi? ja mam bardzo podobna sytuację, na podłodze jasny polerowany gres, sciany szare i białe, a w pokojach panele dąb filadelfia z classena. Zdecydowalismy sie tez na drzwi DRE z tym ze piano bądz prima, no ale problem z kolorem...

  20. #580
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Anno,
    tylko białe do takich kolorów Każde inne pogryzą się z którąś podłogą...

Strona 29 z 80