dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 80
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1585
  1. #1001
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie drzwi

    Filemonka:
    moja siostra - wykanczala w tym roku mieszkanie w bloku, drzwi wejściowe coś w kolor mahoń, wąski korytarzyk, 1,5m, od drzwi wejściowych drzwi łazienkowe, potem 1m. dalej i dokładnie na wprost wejściowych są pokojowe,- białe,
    ściany wszystkie białe,
    szafa przedpokojowa -drzwi i boki białe,
    podłoga- coś w beżowe odcienie płytek, a panele w pokoju i w kuchni panele jakieś ciemniejsze, listwy białe, =
    bardzo dobrze wygląda, i drzwi wejściowe absolutnie nie gryzą się, i nie ściągają na siebie wzroku przez to że są inne niż wew.
    bo jednak wew. to inny klimat
    ogólnie podoba mi sie b. to jej zestawienie.


    niureczka:
    my mamy na dole drzwi inne,
    góra inna, ale to tylko dlatego że te na dole już były zakupione dawno, dawno i czekały,
    pozatym te na dole pasują do stylu w którym jest zrobiony dół,

    ale gdybym kupowała nowe to zdecydowanie góra i dół taka sama,, lepiej stylistycznie to wygląda,
    ale tak jak jest obecnie nie razi mnie to bardzo,
    kolorem są zbliżone, tylko styl drzwi inny,
    góra: czysto białe z szybą pośrodku,
    dół : bielone olejem drzwi sosnowe z 3podzialami szybowymi
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  2. #1002
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ande

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Kod pocztowy
    76-455
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    A nie będzie to głupio wyglądać jak na dole będą inne drzwi niż na górze? ( Zastanawiam się czy nie zrobić schodów z białymi podstopnicami i tralkami) Myślałam żeby dać białe parapety pod kolor okien.
    to niezły pomysł tylko biały łatwo sie zabrudzi, nie lepiej jakiś ciemniejszy kolor

  3. #1003

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ande Zobacz post
    to niezły pomysł tylko biały łatwo sie zabrudzi, nie lepiej jakiś ciemniejszy kolor
    Ande o czym piszesz, że się łatwiej biały brudzi? schody, parapety, drzwi?

  4. #1004

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANNNJA Zobacz post

    niureczka:
    my mamy na dole drzwi inne,
    góra inna, ale to tylko dlatego że te na dole już były zakupione dawno, dawno i czekały,
    pozatym te na dole pasują do stylu w którym jest zrobiony dół,

    ale gdybym kupowała nowe to zdecydowanie góra i dół taka sama,, lepiej stylistycznie to wygląda,
    ale tak jak jest obecnie nie razi mnie to bardzo,
    kolorem są zbliżone, tylko styl drzwi inny,
    góra: czysto białe z szybą pośrodku,
    dół : bielone olejem drzwi sosnowe z 3podzialami szybowymi
    nie do końca załapałam na dole mam ciemne drzwi czyli na górze też dać ciemne i w takim samym stylu czy mogą być białe ale styl ten sam?

  5. #1005
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie a

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    nie do końca załapałam na dole mam ciemne drzwi czyli na górze też dać ciemne i w takim samym stylu czy mogą być białe ale styl ten sam?

    Ja ci nie radziłam co masz zrobić, tylko pisałam jak ja mam i jak to odbieram po czasie...,
    podaj meila na priv to zrobie kilka fotek i podeślę Ci abyś zobaczyła jak to wygląda...
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  6. #1006

    Domyślnie

    ANNNJA poszło na priva, dzięki

  7. #1007

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Walcz o: białe drzwi, białe listwy, na schody trepy orzechowe, a podstopnice białe; tralki białe. Może się uda
    ma ktoś może takie zestawienie ? nad takim się zastanawiam, no może trochę inne trepy i podłoga.

    Płytki na podłodze na parterze mam takie:

    Czy dobrze to będzie wyglądało jeśli schody zrobię w kolorze jesionu i na górze panele też jesion, mniej więcej takie:
    Ostatnio edytowane przez Niureczka ; 31-10-2013 o 12:18

  8. #1008
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Moim zdaniem gryzie się aż (nie)miło

  9. #1009

  10. #1010

    Domyślnie

    no teraz jak to zobaczyłam to faktycznie nie bardzo to wygląda. Co myślicie będzie dobrze wyglądać na schody i na podłogę na parterze ? Może coś z dębu?

  11. #1011

    Domyślnie

    Poradźcie proszę, z racji posiadania małej córeczki,pełzającej wszędzie , trochę zmieniły nam się priorytety i już w poniedziałek chcemy zamówić drzwi do przedpokojowej wnęki z pralką, proszkami itp. Wygląda tak:

    Ściany są w kolorze Light Grey Beckers'a, drzwi do łazienki, która znajduje się obok są białe matowe, po lewej znajduje się salon. Pomóżcie proszę jakie drzwi wybrać: myślałam o białych matowych ze wstawką z czarnego lacobelu... Co o tym sądzicie?
    Więcej zdjęć wnętrza: http://forum.muratordom.pl/showthrea...35-Jakie-meble

  12. #1012

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    ma ktoś może takie zestawienie ? nad takim się zastanawiam, no może trochę inne trepy i podłoga.

    Płytki na podłodze na parterze mam takie:

    ]
    czy te panele pasują do teł podłogi na dole? NIe wiem czy iść w kierunku klepki czy deski .Dąb Tarbek naturalny
    Dąb Tarbek brązowy
    dąb merida
    (Niestety nie umię wkleić zdjęcia żeby było małe a po kliknięciu zrobiło się duże )
    Ostatnio edytowane przez Niureczka ; 08-11-2013 o 06:35

  13. #1013
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mili_29

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-018
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o kolory to moja koleżanka robila wnętrza u projektanta i on miał taki próbnik , który określał skład koloru i przekonywała, że jeżeli wybiera się według tej numeracji (intensywność, jasność i skład -ile zoltego, ile niebieskiego, ile czaerwonego itp.) i ktoś się trochę zna to nie ma mowy żeby wtopic, faktycznie kolory wyszly wszystkie fajne.

  14. #1014
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Ten temat mnie przy budowie najbardziej martwił - poszliśmy na łatwiznę drzwi mamy białe, listwy przypodłogowe również (w niektórych pokojach mam listwy pod kolor podłogi) góra i dół ten sam kolor i model. Okna kolor winchester i na styku okno, podłoga (płytki drewnopodobne) kolory się idealnie zgrały. Przez 6 lat mieszkaniu kuło mnie w oczy połączenie drzwi, podłoga i komoda - dla mnie to była katastrofa choć poza mną nikogo to nie bolało.
    Teraz czuje spokój duchowy - pozwolę sobie dodać zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0656 2.jpg
Wyświetleń:	688
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	223472Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0695 2.jpg
Wyświetleń:	572
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	223473

  15. #1015

    Domyślnie

    Proszę o pomoc w doborze mebli do salonu i jadalni.Ściany j.szare,podłogi perłowo szare,kuchnia biała z czarnym blatem,czarny barek przecinający kuchnie z jadalnią.Na ścianie tv biała cegiełka czarny skórzany narożnik szyty białą nitką.Marzą mi się jasne dębowe meble z czarnymi lacobelami ,jasny dębowy stół z plastikowymi białymi krzesłąmi o drewnianych nogach. Jak to widzicie? Może jednak krzesła czarne jak narożnik? Jakie hokery?

  16. #1016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    może być dab. Krzesła mogą mieć obicie z tkaniny w szaro-biało-czarne geometryczne wzory

  17. #1017

    Domyślnie

    Kurcze pominęłam że w tym pomieszczeniu widoczne są jeszcze czarno-białe brzozy na wysokiej ścianie przy schodach.To chyba już by było zbyt wiele.Boję się przedobrzyć.A chciało by się mieć w domu wszystko co się podoba Może przy czarnym barku białe hokery a przy dębowym stole obok biało-czarne krzesła Widziałam takie od tyłu biały lakier a od środka czarna skórka? Hmm.

  18. #1018
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    waldisobon

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    51

    Domyślnie Kuchnia - fronty w odcieniach szarości (dół ciemny, góra jasny) - jaka podłoga?

    Chyba stanie na tym, że dolne fronty szafek w aneksie będą bardzo ciemno szare, górne jasnoszare. Blat jasnoszary.
    Między nimi chyba panel szklany z grfiką w skali szarości.

    Jaką do tego dobrać podłogę (kolor) i ściany, żeby to zagrało?

  19. #1019
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sabina778

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-099
    Posty
    2

    Domyślnie

    Szukam jasnych płytek na balkon, czy możecie mi coś polecić? Gdzie aktualnie są promocje na tego typu rzeczy?
    Tu była reklama - Regulamin 2.4

  20. #1020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    w internecie. Jak dobrze poszukasz znajdziesz gres już za 20 zł

Strona 51 z 80