dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 80
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 1585
  1. #1041

    Domyślnie

    Drzwi bardzo fajne ale czy ta szybka musi być z tym " maziajem"?Lepiej wyglądałaby chyba zwykła mleczna szyba...

  2. #1042
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    waldisobon

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Drzwi bardzo fajne ale czy ta szybka musi być z tym " maziajem"?Lepiej wyglądałaby chyba zwykła mleczna szyba...
    Nie chodzi o "miziaja" tylko o kolor drzwi, konkretnie elementów "drewnianych" skrzydła i ościeżnicy ;-/

  3. #1043

    Domyślnie

    a nie bedzie za mdlo ?

    a jak inne drzwi do pomieszczen na tym poziomie ?

    bo powinny byc identyczne

    jakie tam kolory pasują

    ciemnych nie bierzesz pod uwage ?

  4. #1044
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    waldisobon

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yaa Zobacz post
    a nie bedzie za mdlo ?

    a jak inne drzwi do pomieszczen na tym poziomie ?

    bo powinny byc identyczne

    jakie tam kolory pasują

    ciemnych nie bierzesz pod uwage ?
    Będzie tak - dwoje drzwi koło siebie - jedne do sypialni, drugie do łazienki.
    Skoro obk siebie, to muszą być takie same.
    Sypialnia jeszcze nie doprecyzowana, ale podłogapodoba mi się taka jak wyżej, KRONO VINTAGE.
    Łazienka - beż i ciemny brąz. Więc drzwi w szarościach odpadają.
    Nie podobają mi się też ciemnie drzwi, teraz mam wenge i mam ich dosyć
    Kuchnia - wanilia i czekolada, salon jeszcze nie wiem ale musi współgrać z kuchnią (aneksem) i w/w drzwiami.

  5. #1045

    Domyślnie

    no to musisz wybrac taki kolor ktory bedzie pasowal do wszystkich wnetrz na tym pietrze, nie tylko do tej podlogi

  6. #1046
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Ja wybrałabym białe drzwi. Są bezpieczne kolorystycznie. Położysz taka podłogę, dolożysz drzwi w innym odcieniu drewna potem wstawisz meble o jeszcze innym odcieniu drewna i zrobi się misz-masz.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  7. #1047

    Domyślnie

    No wlasnie ja ide tą drogą
    biale okna
    biale drzwi
    .....

  8. #1048
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar i.buczyńska
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Skubianka
    Kod pocztowy
    05-140
    Posty
    68

    Domyślnie

    Tutaj się zgodzę Dobranie białych okien i drzwi jest dobrym pomysłem, bo to bardzo bezpieczne kolory. Ściany często malujemy, meble zmieniamy, zdarza się też podłogę wymieniać, a same okna i drzwi to element dość trwały w naszym domu lub mieszkaniu

  9. #1049
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    minia111

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-661
    Posty
    54

    Domyślnie

    biale drzwi i okna to dobry pomysl

  10. #1050

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez abra06 ; 27-12-2013 o 21:46

  11. #1051
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    waldisobon

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    51

    Domyślnie

    Mam dylemat. Kolor fugi - jaki dobrać?

    W łazience na ścianach będą beżowe płytki, jeden pas będzie ciemnobrązowy.
    Podłoga - beżowa.

    Jaki byście kolor fugi wybrali?

  12. #1052
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DIANQA

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Kod pocztowy
    36-055
    Posty
    3

    Domyślnie Iroko deska + płytki kolor drzwi oraz schodów

    Zakupiłam deskę Iroko- czekam na dotawę. Deska ma być położona w salonie. Salon jest połączony z jadalnią, kuchnią i holem. Jakie płytki dobrać na pozostałą część aby wszystko się zgrało. Meble w kuchni mają być w kolorze białym połysk+ blat Iroko. W holu schody dębowe bejcowane, dębowe drzwi. Również nie mam pojęcia w jakim kolorze, Osoby, które są posiadaczami tej deski proszę o pomoc. Dziękuję

  13. #1053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    złoto-bezowe


    jasno-beżowe:

  14. #1054
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DIANQA

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Kod pocztowy
    36-055
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie ukrywam, że zależy mi na czasie gdyż w poniedziałek jedziemy projektować łazienkę i od razu zakupimy płyteczki do poz pomieszczeń. Do tej pory myślałam o jasnych beżach, białym. Na pierwszej fotce idealnie współgra deska ze złotymi beżami. Super! Ciekawe wykończenie holu. Drzwi widzę, że są w dużo ciemniejszych kolorkach. Do niedzieli muszę się określić z kolorem schodów. Co myślicie schodach i drzwiach w kolorze ciemnego orzecha??? Już sama nie wiem...

  15. #1055
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ester_design

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-001
    Posty
    11

    Domyślnie


  16. #1056
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ester_design

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-001
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldisobon Zobacz post
    Jaki byście wybrali kolor drzwi i ścian do takiej podłogi w MAŁEJ sypialni?


    Drzwi oddzielają sypialnię od pokoju z aneksem kuchennym - tam będą przeważać jasne kolory, beże.

    Myślałem o dąb bielony ryfla albo jesion:


    Takie drzwi (chyba...):


    Ale czy to dobry pomysł?

    Ja bym wybrała białe drzwi albo orzech satyna do tego białe listwy przypodłogowe z mdfu, jeśli chodzi o kolor ścian to modne są odcienie ciepłej szarości np. kolor Stressless grey 5433 pozdrawiam

  17. #1057

    Domyślnie

    waldisobon
    Jak widzę to polujesz na drzwi DRE. Nie wiem czy widziałeś te skrzydła w okleinie ryflowanej. Jest dość gruba i sztywna. Jak dobrze pamiętam nie jest zawijana za krawędź skrzydła. Niby nic ale skrzydło w kuchni będzie brudziło się dość szybko (opary z kuchni itd) więc trzeba będzie je częściej myć. Mam obawy o to aby okleina na łączeniu Ci nie zaczęła odchodzić.
    O ile DRE robi dość dobre drzwi, na pewno ma dobry stosunek jakość - cena o tyle ta okleina może nie sprawdzić się w kuchni. Ryflowanie jest głębokie i zbierze Ci się tam masa brudu za chwilę.
    Dealerzy mają próbki laminatów w kawałkach ok 10-20cm i będziesz mógł pomacać czy Ci to odpowiada.

  18. #1058
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mokoma

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam, pomóżcie z wyborem kolorów podłóg, schodów i drzwi.
    Mamy wybrane okna, kolor orzech (ciemny kolor) i na podłogę do salonu chciałam drewno (parkiet lub panele, jeszcze nie zdecydowalismy), przedpokój, garderoba i kuchnia, kafle. Kuchnia: białe szafki mat, blaty czarne, sciany biale lub jasny szary, sufit bialy. W kuchni duzo swiatła dziennego, okno witryna 240x150 i dwa okna balkonowe 240x85. Między kuchnią, a salonem rozsuwane drzwi chowane w ścianie, kolor biały (?) taki jak będzie ściana w salonie.
    W salonie okna 400x240 (3 skrzydła) i 540x240 (4 skrzydła).
    Przedpokoje białe.
    Jakie kolory do tego pasują? Nadmienię, że podobają mi się jasne barwy.
    Kolejne pytania:
    1. Czy kafle w kuchni i przedpokoju i garderobie (szatni przy wiatrołapie) powinny byc takie same?
    2. Czy kolor schodów powinien być taki jak w salonie, a może taki jak górny przedpokój? Schody są daleko od salonu, w bocznym przedpokoju, lane z betonu (wygląda to jak klatka schodowa). Ufff. Mam nadzieję, że sensownie to opisałam.

  19. #1059
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ester_design

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-001
    Posty
    11

    Domyślnie

    W zasadzie przy takim zestawie kolorów możesz sobie pozwolić na wiele odcieni może pooglądaj trendy kolorystyczne i wybierz kolor który Ci się po prostu podoba ja lubię zaglądać na stronę fluggera w tym celu...
    Odnośnie kafli ja bym zrobiła takie same czy masz na myśli jakiś konkretny rodzaj?

  20. #1060
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mokoma

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ester_design Jeszcze nie oglądaliśmy konkretnych produktów.
    Najbardziej interesuje mnie, czy są jakieś zasady, reguły, którymi należy się kierować przy wyborze kolorów podłóg, schodów itp.
    Obawiam się, że może mi wyjść pstrokacizna.
    Jeśli chodzi o kafle, to tak myślałam, żeby wszędzie dać takie same.
    Ostatnio edytowane przez mokoma ; 12-01-2014 o 22:15

Strona 53 z 80