dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 78 z 80
Pokaż wyniki od 1.541 do 1.560 z 1585
  1. #1541
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ściany mogą być w szarościach i grafitach

    a tu granat:


    błekit:


    morela:

  2. #1542
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  3. #1543
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    andzius

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-809
    Posty
    6

    Domyślnie Konar94

    Konar94, mówiąc szczerze, sama się trochę pogubilam czytając Twoj post. Musi być aż tyle kolorów w tym pokoju? nie możesz postawić na wybrane dwa?

  4. #1544

    Question Jansy kolor w "białęj" kuchni, półotwartej na salon

    Odświeżamy dom, przygotowujemy go do sprzedania, chcemy odmalować wszystkie ściany na jasne kolory - biały lub złamana biel typu jaśmin itp. Mam zagwozdkę z kolorem ścian kuchni ze względu na "białe" fronty mebli. Nie chciałabym by świeża jasność ścian podkreśliła zażółcenie się lakieru na frontach. Podpowiedzcie proszę co z tym problemem począć. Na podłodze są grafitowe kafle, na ścianach zielona mozaika i białe prostokątne, duże kafle.

  5. #1545
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    pomaluj na szary ale wpadający w ciepłe tonacje.

  6. #1546

    Domyślnie

    Rozumiem Elfir, że to pomysł na ściany mojej kuchni? Masz może konkretną farbę w tym odcieniu na myśli? Mnie ciągnie do odcieni zimnych ale chętnie posłucham Twojej rady i pójdę w ciepłe .. Tylko że dotychczas omijałam je wzrokiem i teraz mam problem z decyzją, który odcień będzie ok bo żaden mnie nie "rusza"..

  7. #1547
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie ciebie ma ruszać tylko dobrze wypaść na zdjęciu i podczas wizyty kupującego. Skoro meble są zażółcone to zimne odcienie tylko to pogłębią.

  8. #1548

    Domyślnie

    właśnie tym tokiem idę miałam problem z dokonaniem wyboru spośród kolorów, które są dla mnie totalnie obojętne, żaden nie rzucił mi się w oko..

  9. #1549

    Domyślnie

    Moje pytanie. Czy drzwi wewnętrzne w domu z użytkowym poddaszem, muszą być wszędzie identyczne? Czy dopuszcza się stosowanie innego wzoru/koloru na piętrze u innego na parterze? Mamy problem z doborem koloru. Na parterze podloga w odcieniu ala naturalny dąb, wykonczenia dębowe/drewnopodone w lazience i kuchni ściany białe. Na piętrze sciany białe, podłoga jesion bielony, dojdzie wykonczenie lazienki z blatem tez a'la dąb.

  10. #1550
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja mam inne drzwi na parterze (sosnowe) od drzwi na piętrze (białe)

  11. #1551

    Domyślnie

    Na zasadzie harmonii albo kontrastu.

  12. #1552
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kuroliszek

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-219
    Posty
    5

    Domyślnie

    Czy ma ktoś jakiś użyteczny link dot. porad jak dobierać kolory? Z żoną się od ostatnich dwóch dni kłócimy o wybór koloru dla naszej sypialni i szukam jakiś konkretnych porad, żeby odwieść ją od jej pomysłów.

  13. #1553

    Domyślnie

    Kolor okien winchester, jakie potem dobrać kolory paneli i drzwi wewnętrznych. Nie jestem przekonana do białych drzwi, ale może ktoś z Państwa podzieli się zdjęciami bądź radami.

  14. #1554
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    antonio787

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    00-074
    Posty
    7

    Domyślnie

    O ile nie będzie to przeszkadzać Twojemu poczuciu estetyki wszystko się dopuszcza W moim odczuciu, jeżeli część sypialniana jest oddzielona od dziennej to nie widzę problemu, razić po oczach na pewno nie będzie

  15. #1555

    Domyślnie

    Cześć, powoli remontuję mieszkanie, szykuję się do wymiany podłogi, jednak w mieszkaniu nie zamierzam mieszkać dłużej niż 3-4 lata. W dużym pokoju i sypialni mam parkiet mozaikę, w dosyć dobrym stanie, w przedpokoju, łazience i kuchni płytki, które ze względu na pomarańczowy kolor kwalifikują się na wymianę. Przez to że remontujemy własnymi siłami i krok po kroku, a weny do remontów coraz mniej przyszedł nam do głowy pomysł położenia paneli winylowych. W sklepach głównie królują drewnopodobne dekory, dużo mniej jest "betonowych" i te które widziałam jakoś do mnie nie przemawiają. Jednocześnie kompletnie nie widzę połączenia parkietowej mozaiki (wykończenie lakier półpołysk) z dekorem drewnopodobnym. Czy ktoś może widział takie połączenie lub podpowie w jakie odcienie takich paneli celować, aby nie raziło to w oczy? Panele położone byłyby w jednym ciągu korytarz-łazienka-kuchnia. Duży pokój i sypialnia oddzielone korytarzem. Listwy i drzwi białe, ściany głównie jasne.

  16. #1556

    Domyślnie

    Cześć,

    szukam do kupna w polskim sklepie szafki nocnej w stylu jak poniżej:


    Szukam także podobnego koloru mebli/frontów do kuchni jak poniżej:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9bd78e2e62eb7bcf73bc9ce8d819ae13.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	64,1 KB
ID:	425246  

  17. #1557
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    k.rowek

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    00-648
    Posty
    34

    Domyślnie

    O wiele łatwiej byłoby doradzić, gdybyś adderze załączył zdjęcie, o ile decyzja jeszcze nie podjęta i remont trwa

  18. #1558
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał rammbike Zobacz post
    Cześć,

    szukam do kupna w polskim sklepie szafki nocnej w stylu jak poniżej:


    Szukam także podobnego koloru mebli/frontów do kuchni jak poniżej:
    ]
    lampka ze zdjęcia jest DIY - decha + kinkiet chyba z IKEA.

    Kolor frontów - dogadujesz ze stolarzem. Lakieruje ci na jaki chcesz kolor RAL
    Sa też firmy sprzedające gotowe fronty do szafek IKEA i mają podobny odcień np.:
    https://njufront.pl/pl/p/Metod-Flat/48

  19. #1559
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bolo_L

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    00-765
    Posty
    36

    Domyślnie

    Najlepiej w necie, możesz znaleźć sklep gdzie sprawdzisz sobie płytki w realu

  20. #1560
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Józeffo

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-004
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał riot Zobacz post
    Moje pytanie. Czy drzwi wewnętrzne w domu z użytkowym poddaszem, muszą być wszędzie identyczne? Czy dopuszcza się stosowanie innego wzoru/koloru na piętrze u innego na parterze? Mamy problem z doborem koloru. Na parterze podloga w odcieniu ala naturalny dąb, wykonczenia dębowe/drewnopodone w lazience i kuchni ściany białe. Na piętrze sciany białe, podłoga jesion bielony, dojdzie wykonczenie lazienki z blatem tez a'la dąb.
    Jeśli Ci się tak podoba to wszystko "się dopuszcza", toż to nie błąd w projekcie tylko Twoje wnętrze, w którym powinieneś czuć się dobrze

Strona 78 z 80