dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 515
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 10299
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Lidszu, dzięki
    Widziałam te mozaiki, fioletowych jest w ogóle niedużo, i ciężko mi znaleźć to co bym chciała, bo chciałabym kolor wrzosowy/lawendowy .. taki brudny fiolet, ale nie bardzo ciemny ... no i ten lacobel cały czas mnie kusi. Okrutnie mi się u Ciebie spodobał. A wiesz z czym się skojarzył???
    z pięknym czerwonym szklistym manicure na specjalne okazje (nawet tak go dziś mężowi przez telefon opisywałam )
    A płytki będą Baldocera, seria Delie (tylko jasna podstawowa płytka)

    A apropos desek. Rozumiem że ich oferta (usługowo-materiałowa) jest korzystna skoro zdecydowałaś się na full pakier?
    Pytam, bo wiesz, ja jestem tak niezorientowana że nie znam stawek, nie wiem jak to się plasuje w porównaniu z usługami parkieciarza z polecenia
    Dzięki za życzliwość
    Buzka!
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Monsanbia, brałam u nich parkiet z montażem, bo nie chciało mi się szukać oddzielnie parkieciarza, który by mi to ułożył. Znajomej znajomy brał od nich podłogę z usługą i był zadowolony, dlatego też się na takie rozwiązanie zdecydowałam.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał lidszu Zobacz post
    Monsanbia, brałam u nich ...
    Dzięki za info
    Mów do mnie monia, tudzież monika, jak wolisz
    Ja chyba też się na to zdecyduję
    Mam się jeszcze tylko z mężem jak przyleci wybrać do ParkietStudio i muszę wreszcie podjąć decyzję, bo ileż można się zastanawiać.
    Jeszcze muszę*się dowiedzieć jaki finish ma Efi w pokojach dzieciaków, bo chcę takie zrobić u nas w gościnnych i małej
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    W poniedziałek wchodzą wylewkarze. Mam zagwozdkę. Oni mają wszystko na raz robić, a my mamy w domu naskładowane mnóstwo rzeczy, mniej lub bardziej ciężkich, dużych i mniejszych. Myśleliśmy że przeniesie się wszystko np do garażu i wylewkę w garażu zrobi za jakiś czas jak się przeniesie te rzeczy w inne miejsce. Ale panowie powiedzieli że tak nie robią, i wszystko jadą za jednym zamachem.
    Mieliście taki problem? Jak sobie z tym poradziliście? Przecież nie wyniosę wszystkiego przed dom na czas wiązania wylewek
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zmieniłam awatar
    Nie lubię tego robić, ale już miałam dość patrzenia na ten smętny szarobury obrazem przy moim nicku
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał monsanbia Zobacz post
    W poniedziałek wchodzą wylewkarze. Mam zagwozdkę. Oni mają wszystko na raz robić, a my mamy w domu naskładowane mnóstwo rzeczy, mniej lub bardziej ciężkich, dużych i mniejszych. Myśleliśmy że przeniesie się wszystko np do garażu i wylewkę w garażu zrobi za jakiś czas jak się przeniesie te rzeczy w inne miejsce. Ale panowie powiedzieli że tak nie robią, i wszystko jadą za jednym zamachem.
    Mieliście taki problem? Jak sobie z tym poradziliście? Przecież nie wyniosę wszystkiego przed dom na czas wiązania wylewek
    U nas też było wszystko robione za jednym zamachem, ale nie miałam żadnych ciężkich rzeczy do wyniesienia. A macie strych ? Może tam by się udało włożyć trochę rzeczy.
    Tak naprawdę, to jeśli się uprzesz, że nie chcesz robić na razie garażu, to panowie nie będą mieli nic do gadania. Oni są tylko wykonawcami i to ty rządzisz u siebie

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O, fajnie że się odezwałaś
    No właśnie, strych. Mąż też to wymyślił. Ale wynieść na strych piec gazowy, zasobnik i inne ciężary ... Łatwo nie będzie
    Masz rację z tym, jak się uprę ... ale chyba faktycznie to trochę bez sensu (tak się upierać), ponosić podwójne koszty ich dojazdu
    Dzięki Lidziu
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał monsanbia Zobacz post
    O, fajnie że się odezwałaś
    No właśnie, strych. Mąż też to wymyślił. Ale wynieść na strych piec gazowy, zasobnik i inne ciężary ... Łatwo nie będzie
    Masz rację z tym, jak się uprę ... ale chyba faktycznie to trochę bez sensu (tak się upierać), ponosić podwójne koszty ich dojazdu
    Dzięki Lidziu
    Coś wymyślicie na pewno. Rzeczywiście wyniesienie na strych pieca i zasobnika nie będzie łatwe, ale może to będzie najlepsze rozwiązanie. Będziesz miała przynajmniej wszystko zrobione za jednym zamachem

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dajcie linka do dziennika, bom zagubiona.

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cześć malgos
    Witaj w moich baaardzo skromnych progach
    Pytasz może o mój "dziennik"?
    Jeśli tak, to już nie błądź bo takowego nie ma
    Ja na razie nieśmiało założyłam ten wątek, bo mnie miłe duszyczki namówiły.
    Do tej pory byłam tu jedynie podlądaczem i znam was wszystkie platonicznie
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Oni mają fajne niedrogie mozaiki. Mam ich próbki. Ładne.
    http://www.mozaika-sklep.pl/
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mayland, witam Cię serdecznie
    Dziękuję za link, idę sobie popatrzeć
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  13. #33

    Domyślnie

    cześć "niemal sąsiadko"
    ja też nie wiem co zrobić ze wszystkim na czas wylewek

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał monsanbia Zobacz post
    Cześć malgos
    Witaj w moich baaardzo skromnych progach
    Pytasz może o mój "dziennik"?
    Jeśli tak, to już nie błądź bo takowego nie ma
    Ja na razie nieśmiało założyłam ten wątek, bo mnie miłe duszyczki namówiły.
    Do tej pory byłam tu jedynie podlądaczem i znam was wszystkie platonicznie
    Aaaaaaaaaaaa, no to zakladaj dziennik, zakladaj, bo kogo my mamy podgladac, he?

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał anula05 Zobacz post
    cześć "niemal sąsiadko"
    ja też nie wiem co zrobić ze wszystkim na czas wylewek
    Czeee
    No, właśnie właśnie
    Dobrze że nie tylko ja mam ten problem, już myślałam
    Znalazłaś ludzia od drenażu? (zaraz do Ciebie zajrzę)

    Malgoś, no może powinnam, ale w sumie na razie to nie ma się czym chwalić i co oglądać - beton i parę rurek
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  16. #36

    Domyślnie

    nie znalazłam, tzn. moj wykonawca chce zrobic, ale krzyknął kwotę, która wydaje mi się wygórowana i wkurzył nas wczoraj nieprzytomnie, więc szukam dalej. A Ty masz kogoś? I kogoś do kostki brukowej potrzebuję.

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Anula, a można wiedzieć jaką kwotę sobie zażyczył (przedział cenowy). Ja na razie nie mam zielonego pojęcia ile.
    Mnie za to trafiają wszystkie koszty, które ponosimy a których nie widać w domu. Gaz, woda, wszystko w działce, nic nie ciągnęliśmy, a i tak przyłącze jedno, drugie, wszystko po kilka tys, że o tyczeniach geodezyjnych, ZUDach i innych cudach nie wspomnę Właśnie dziś pan od podłączenia szamba uświadomił nas w kolejnych kilku tys za głupie odpowietrzenie i jakieś rurki, ehhh

    Wczorajszy dzień spędziliśmy na Bartyckiej. Uwielbiam to miejsce
    Najpierw 2 godziny przerzucałam wszystkie mozaiki w hydrotexie, oczywiście nie znalazlam fioletowej ktora by mi odpowiadała

    Tej do kuchni też nie znalazłam (w kuchni bowiem zdecydowałam się na mozaikę)
    Coś na ten kształt

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z6555369X.jpg
Wyświetleń:	422
Rozmiar:	69,0 KB
ID:	52583

    Przerzuciłam tego tyle i nie znalazłam
    Jedyna która była podobna do tej (znaleziona w necie) to mozaika Opoczno palette

    No i parkiety w zasadzie wybranie.
    Czekamy na wycenę z Vip Parkietu i Parkiet Studio

    Jeśli chodzi o tę kostkę, to chyba będę się uśmiechać do mojego taty.
    On się tym zajmuje zawodowo, z tym że w innym mieście. Nie ma czasu, a i pracowników tu ciągnąć to kłopot, ale może jak przyjdzie nas czas coś się wymyśli

    edit:
    Ahaaa
    Zapomniałam się pochwalić, że udało nam się prawie zaklepać ekipę Misiaczków :wiggle : Tzn Pan Robert powiedział, że prawdopodobnie będzie robił jego brat (on dochodząco)

    Dzwoniliśmy też do Pana Darka (tynki cementowo-wapienne) (polecanego przez Rasię)
    Niestety, ma wolne terminy dopiero w sierpniu.
    My potrzebujemy ekipę na maj.
    Może ktoś ma kogoś sprawdzonego, miłego, fajnego i ... przystojnego
    Ostatnio edytowane przez monsanbia ; 15-04-2011 o 11:50
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  18. #38

    Domyślnie

    Przedział cenowy, który musiałabym podać jest nieadekwatny do niczego, z kosmosu, więc bez sensu CI go podawać. Muszę się rozeznać w temacie.
    Skąd bierzesz szambo i ile Cię kosztuje?
    Nam krzyknęli: zbiornik 10m3 4,5 tys, rury 80 zł/mb, pływak 150, wywóz ziemi 350, szybkozlącze w ulicy 800. A jak u Ciebie?

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał anula05 Zobacz post
    Przedział cenowy, który musiałabym podać jest nieadekwatny do niczego, z kosmosu, więc bez sensu CI go podawać. Muszę się rozeznać w temacie.
    Skąd bierzesz szambo i ile Cię kosztuje?
    Nam krzyknęli: zbiornik 10m3 4,5 tys, rury 80 zł/mb, pływak 150, wywóz ziemi 350, szybkozlącze w ulicy 800. A jak u Ciebie?
    Wiesz co, my szambo osadzaliśmy na etapie fundamentów, poszukam jak to było z kosztami (zajrzę tylko do swojego magicznego zielonego kajetu z sumami, ale to później bo jest w sypialni, a dziecię śpi). Szambo braliśmy z naszego rodzinnego Radomia (przyjechali, osadzili, wszystko bezproblemowo) a że z Radomia to przez przypadek, bo akurat nasz wykonawca to załatwił.
    Teraz za to odpowietrzenie i szybkozłączkę, plus podłączenie szamba do domu Pan sobie zażądał 3tys (materiały+robocizna)
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  20. #40

    Domyślnie

    3 tys za szybkozłączkę? To przegina. Choć z drugiej strony wszystko musi rozkopać...
    Jak znajdziesz namiar na tego wykonawcę to daj znać, porównam wyceny.

Strona 2 z 515

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony