dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ogrody Monty Dona

    Z ogromną przyjemnością oglądam emitowaną przez tvp 2 serię "W 80 ogrodów dookoła świata". Zainteresował mnie prowadzący ten program, jak się okazało, popularny na wyspach ogrodnik Monty Don. Sądziłam, że przy tym natłoku wydawnictw ogrodniczych bez trudu kupię u nas coś jego autorstwa, ale niestety Albo nie umiem szukać, albo u nas się jego nie tłumaczy a moim zdaniem wielka szkoda. Nie bardzo to rozumiem, mnóstwo w naszych księgarniach tłumaczeń książek niemieckich a nic Monty Dona, dlaczego?

    pozdrawiam
    Basia

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    bo niemieckie ogrody sa bliższe naszej strefie klimatycznej niż angielskie. Tak samo nie ma na rynku wielu książek ogrodników australijskich
    Co z tego, ze kupisz fajna ksiązkę z przykładami rabat (np. Johna Brookesa), jak beda na niej gatunki ktore u nas nie zimują?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    bo niemieckie ogrody sa bliższe naszej strefie klimatycznej niż angielskie.

    Z tym się zgodzę, ale chętnie poczytałabym taką gawędziarką książkę, nie poradnik, tylko opowieść o ogrodach na świecie i w internecie widziałam, że on wydawał takie książki, np. o ogrodach Włoch. Za czytanie po angielsku się nie wezmę, po angielsku to mogę sobie instrukcję tostera poczytać, ale taką książkę wolałabym dobrze przetłumaczoną, niestety, prędko się chyba nie doczekam
    Lubię oglądać piękne zdjęcia, dowiedzieć się czegoś o innym kraju, bez próby przeniesienia na swój teren.

    pozdrawiam
    Basia

  4. #4

    Domyślnie

    Właśnie zobaczyłam, że w Empiku jest aż 14 !!! jego książek, nawet seria o 80 ogrodach świata, ale wszystko wydania angielskie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony