dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 78
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Forum dla wszystkich, pisanie - dla zarejestrowanych

    Użytkowników tego Forum łączy nić sympatii i życzliwości na trudnym poletku budowania własnego domu. Nie pozwólmy, by ta wartość została zniszczona przez gości, którzy zamiast spierać się na poglądy, atakują rozmówcę. Takie bardzo drastyczne przypadki zdarzyły się ostatnio na Forum. Broniąc dobra ogółu, ustanowiliśmy możliwość pisania i odpowiadania tylko dla ZAREJESTROWANYCH.
    Pozdrawiamy z nadzieją na zrozumienie
    Redakcja

  2. #2

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    alice

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    518
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Ja również
    Kasia

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    krok w dobrym kierunku rejestracja niewiele kosztuje czasu....
    Ja poszedłbym za ciosem i mimo wszystko wyznaczył jeszcze z dwóch trzech moderatorów wśród forumowiczów. W końcu jaki problem się zarejestrować i nadal psuc krew innym ?
    Wybierani juz byli forumowicze w róznych kategoriach to mozy by wspónie wybrac 2-3 osoby, które według reszty mogłyby pomóc w administrowaniu forum ? Ich praca nie polegałaby jedynie na ściganiu byłych anonimów ale przede wszystkim na porzadkowaniu postów i wątków oraz ich przesuwaniu. To musiałyby byc przede wszystkim osoby które mają trochę więcej czasu niz inne...

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    No i konieczność opów na czacie.
    To tam następuje eskalacja rynsztoku.

  6. #6

    Domyślnie

    Faktycznie, ostatnio nie jest tu zbyt miło

    Nie znam się na komputerach, ale -gdyby konieczność logowania nie zapobiegła tym wszystkim niesmacznościom - czy można by potem wprowadzić stopniowanie uprawnień użytkowników. Nowi - skromniej, starzy - szerzej.

    Bardzo bym chciał, żeby wrócili starzy forumowicze, och, jak bardzo....

  7. #7
    weyn_rob
    Guest
    weyn_rob

    Domyślnie

    Cytat Napisał opal
    No i konieczność opów na czacie.
    To tam następuje eskalacja rynsztoku.
    Opal dałaś wczoraj na czacie popis tego rynsztoku.
    Nie znałem cie od tej strony.
    A straszenie mnie zbanowaniem przez red Paplińskiego to chwyt czystko komunistyczny.
    Twoje wysiłki jak widzisz na niewiele sie zdały

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    Reda
    Posty
    1.021
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Popieram postulaty Dobrzykowice.
    Podobnie jak Mis Uszatek mam poczucie pustki i braku starych forumowiczow, niedosytu ich rad i wsparcia
    Pozdrowienia

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Tak,tak.
    Spokojnie.Oddychaj głęboko i nie zapomnij wziąć lekarstw.



    to było oczywiście do..wiadomo kogo.

  10. #10
    weyn_rob
    Guest
    weyn_rob

    Domyślnie

    Cytat Napisał opal
    Tak,tak.
    Spokojnie.Oddychaj głęboko i nie zapomnij wziąć lekarstw.



    to było oczywiście do..wiadomo kogo.
    a ty zapisz sie do psychiatry -tylko dobrego bo masz straszne problemy z psychiką

  11. #11

    Domyślnie

    Dlaczego na forum "trzeba" sobie dogryzać? przecież większość jest tu po to,żeby skorzystać z rad i pomocy innych. Więc chyba dobrym wyjściem będzie obowiązkowa rejestracja,choć jak widoć powyżej nie uchrania to od złośliwości niektórych.

  12. #12

    Domyślnie

    Absolutnie popieram decyzję Redakcji.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Są niestety forumowicze(?), na szczęście nieliczni, do których słowo nie trafia. Szkoda, że przez internet nie można oduczać chamstwa przy pomocy grubej lagi. To by chyba pomogło. Niestety.

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    co prawda jestem tu nowa ,
    nie mnie głos zabierać,
    ale CAŁKOWICIE POPIERAM DECYZJĘ REDAKCJI

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Weyn-rob Twoje słownictwo pozostawia sporo do życzenia. Zostawiam więc Twoja odzywkę bez komentarza. Szkoda mi czasu.
    Pamiętaj nie musisz tu być.

  16. #16
    weyn_rob
    Guest
    weyn_rob

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Weyn-rob Twoje słownictwo pozostawia sporo do życzenia. Zostawiam więc Twoja odzywkę bez komentarza. Szkoda mi czasu.
    Pamiętaj nie musisz tu być.
    Ale mam do tego prawo!!!
    Czemu wy chcecie decydować o moim życiu??????

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mis Uszatek
    Bardzo bym chciał, żeby wrócili starzy forumowicze, och, jak bardzo....
    Zbudowali swoje domy i forum już im niepotrzebne

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał weyn_rob
    Cytat Napisał tomek1950
    Weyn-rob Twoje słownictwo pozostawia sporo do życzenia. Zostawiam więc Twoja odzywkę bez komentarza. Szkoda mi czasu.
    Pamiętaj nie musisz tu być.
    Ale mam do tego prawo!!!
    Czemu wy chcecie decydować o moim życiu??????
    Ty jednak jestes jakiś niedowartościowany Nikt nie chce decydować o twoim życiu, tylko o swoim, bo twoja obecność bywa momentami uciążliwa. Nawet, jeśli masz rację, to argumentujesz to w sposób nie do przyjęcia w cywilizowanym świecie

  19. #19

    Domyślnie

    Kiedyś wypowiedzi anonimowych się ignorowało, myślę że można "poszeżyć" to grono i może będzie moim zdaniem po niepotrzebnej wymianie "wyrażeń". Wiem że to będzie trudne, jesteśmy tylko ludźmi i emocje czasem poniosą ale chyba warto spróbować. Pozdrawiwm wiosennie wszystkich Forumowiczów.

  20. #20
    weyn_rob
    Guest
    weyn_rob

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewunia
    Cytat Napisał weyn_rob
    Cytat Napisał tomek1950
    Weyn-rob Twoje słownictwo pozostawia sporo do życzenia. Zostawiam więc Twoja odzywkę bez komentarza. Szkoda mi czasu.
    Pamiętaj nie musisz tu być.
    Ale mam do tego prawo!!!
    Czemu wy chcecie decydować o moim życiu??????
    Ty jednak jestes jakiś niedowartościowany Nikt nie chce decydować o twoim życiu, tylko o swoim, bo twoja obecność bywa momentami uciążliwa. Nawet, jeśli masz rację, to argumentujesz to w sposób nie do przyjęcia w cywilizowanym świecie
    Uciążliwych sytuacji w życiu jest bardzo dużo i musimy jakoś sie do tego dostosować.Co nazywasz cywilizowanym światem?????
    Sytuację w Polsce??Przecież my jesteśmy narodem debili a nie ludźmi cywilizowanymi.Rozejrzyj sie wokół siebie a może dostrzeżesz to o czym piszę.
    A jeśli mam racje w tym co piszę to argumentacja tego staje sie mniej ważna.
    Pozdrawiam serdecznie
    weynrob

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony