dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ogrodzenie ze sztachet - wycena

    Witam,

    proszę o pomoc szanownych forumowiczów w ocenie kosztów wykonania ogrodzenia od frontowej strony działki.

    Założenia:

    - długość ogrodzenia - 25m (w tym brama 3,6 i furtka 1m)
    - ogrodzenie drewniane ze sztachet (olcha albo sosna - deski bezsękowe) wysokości 1,5m (szer. 0,09m gr. 0,02cm)
    - fundament wpuszczony poniżej granicy przemarzania - 90 cm wystający ponad ziemię 30 cm
    - całkowita wysokość ogrodzenia (cokół + przęsła ze sztachet) - 1,8m
    - przęsła ze sztachetami mocowane do słupków - profil zamknięty 120mm x 120 mm,
    - brama przesuwana, najlepiej z automatem Nice
    - sztachety mocowane "na zakładkę" aby zminimalizować prześwity - sztachety najlepiej w układzie: 9cm, 7cm odstępu, 9cm, 7cm odstępu, 9cm, 7cm odstępu... itd., a od drugiej strony odstępy zakryte sztachetami z 1cm zakładką)
    - fundament zbrojony z betonu B-20,
    - sztachety malowane farbą, słupki malowane proszkowo.

    Fachowcy wycenili koszt na 12 500zł (w tym robocizna - 3 000zł)+ ok 2 000 zł za automat na pilota do bramy.

    Budowa w okolicach Trójmiasta.

    Jak sądzicie, Targować się?

    Będę wdzięczny za opinie.

    Pozdrawiam

    PS dodałem taki sam wątek w dziale "Lista płac wykonawców", ale bardziej pasuje chyba do tego forum. Proszę ewentualnie o usunięcie jednego.
    Ostatnio edytowane przez Pirat_Rabarbar ; 05-04-2011 o 22:49

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nie jest w stanie pomóc?

  3. #3

    Domyślnie

    Każdy wycenia w/g swoich kosztów. Z mojej strony mogę napisać,że automat masz w dobrej cenie.
    PASJA połączona z pracą: artystyczne przetwarzanie metalu: bramy, ogrodzenia,schody, zadaszenia oczywiście kute

  4. #4

    Domyślnie

    Zgadzam się, ale koszty można chyba jakoś orientacyjnie podaćChociażby rząd wielkości. Jak sądzicie, podana kwota jest adekwatna do pracy?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony