dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 41
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 804
  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuzita
    feeee

    białe kuchnie są ochydne, nie ważne czy w stylu amerykańskim czy angielskim , sama mam białe meble po porzednikach i to jakiś koszmar jest, ludzie nie róbcie tego błędu !!!!!!!!!!!!!!!
    Wszystko kwestia gustu, ja w moim domku planuję właśnie białą kuchnię w tradycyjnym stylu i zdania nie zmienię
    Na początku dłuuuugiej drogi...

  2. #222

    Domyślnie

    na poczatku tez byłam zachwycona, potem z każdym dniem mniej, mi się marzy kuchnia w ciepłym brązie a nie żeby mi się kojarzyła z salą szpitalną

    ale tak , kwestia gustu

  3. #223
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarte
    Cytat Napisał zuz@nka
    a ja lubię patynowane
    oooooooooooo takie

    piękna ta kuchnia, masz może więcej zdjęć tej kuchni?
    mam
    wstawię jutro albo podaj adres @ na PW to przesle ci bezposrednio

  4. #224
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Joanna&Tomasz
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Stara Wieś
    Posty
    197

    Domyślnie

    Cytat Napisał ambroma
    Bardzo jestem ciekawa jak wyjdzie Twoja kuchnia Przyznam, że przymierzłam się do tego wykonawcy, który będzie robił Twoją kuchnie.
    Mam od nich wstępny projekt.
    Ale nie jestem jeszcze w 100 % zdeklarowana, poniewaz i tak muszę czekać na rozwiązanie innych problemów (gaz). Tak więc chętnie zobaczę i posłucham opinii nt współpracy. Trzymam kciuki
    Montaż rozpoczęty








  5. #225

    Domyślnie

    Byłam wczoraj w zakładzie stolarskim, o którym dowiedziałam się na tym forum (dzieki Agnieszka). Kurczę, ciągle nie wierzę, że zamartwiałam się, gdzie ja w miarę niedrogiego producenta znajdę, a cały czas miałam go pod nosem. Gdybym nie przegladała tego forum i nie napisała zapytania, czy może ktos coś mi podpowie...do tej pory żyłabym w błogiej nieświadomści
    Przyjął nas bardzo miy pan, który wszystko nam wytłumaczył. W robieniu kuchni angielskich mają spore doświadczenie, chociaż raczej robią je dla klientów z poza naszego miasta, często dla warszawskich,a na codzień robią tradycujne lub nowoczesne kuchnie. Na ich stronie mozna kilka kuchni angielskich obejrzeć.Pan ma przyjść do domu, wymierzeć kuchnię, zrobić kosztorys .To ma byc bezpłatne. Cieszy mnie, że może sam zaprojektowac kuchnię. Miałam brać projektantkę, ale zrezygnuję z tego, bo sama mam juz jakiś pomysł, no i zdam sie na podpowiedzi tego miłego pana. No, nie jest to tania impreza niestety. Na oko 15-20 tyś, jak na naszą kuchnię, ale to i tak znacznie mniej, niż w słynnym Chobocie. O cenie decyduje ilość detali, takich, jak te wszystkie zdobienia. Ogladaliśmy je. Jeden wyrzeźbiony niewieki pierdołek(nie wiem, jak on sie nazywa) kosztuje np. 250 zł, a trzeba go parami montować. Zobaczymy przy projektowaniu, co tam powstawiamy, a z czego zrezygnujemy Tak, czy tak kamień spadł mi z serca.Oczyma wyobraźni juz sobie tą moja kuchnię urzadzam , a nawet w niej gotuję!

  6. #226

    Domyślnie

    Joanna & Tomasz oiekna kuchnia i ogrooooomna!
    a nie załujecie ze brazowe okno macie?

  7. #227

    Domyślnie

    Robas, napisz proszę jakieo koloru masz sprzęt w kuchni. Też chcę mieć blat z czarnego kamienia i do tego chciaam miec czarny sprzęt, ale w czerni nie ma wielkiego wyboru m.in lodowek (w rozsądnej cenie), adetego szukam czegos innego.

  8. #228

  9. #229
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    A to moja ,jeszcze nie skończona



  10. #230
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    piekna

  11. #231

    Domyślnie

    Beauty, Twoja kuchnia jest cudna. Gratuluję. daj trochę więcej zdjęć
    Napisz proszę z czego fronty i blaty. No i jaki masz zlew.
    Ja jestem w rozterce czy dawć ceramiczny jendokomorowy czy granitowy z ociekaczem. Wiem co lepiej pasuje wizualnie, ale co z praktycznościa ?
    maja

  12. #232

    Domyślnie

    Do wszystkich posiadających lub będących posiadać kuchnię w tym stylu mam pytanie. Jak planujecie zaaranżować okna? Może macie jakieś pomysły i fajne zdjęcia z aranżacjami. Szukam natchnienia, które pomoże podjąć decyzję

  13. #233
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie



    Zastanawiając sie nad zlewozmywakiem tez miałam nie lada zagwozdkę .Bardzo podobały mi sie ceramiczne jednokomorowe.Na decyzji zaważyły jednak względy praktyczne i ostatecznie wybrałam V&B subway xl60.Jest świetny,dużo miejsca w komorze ,aby z powodzeniem umyć rondel nie mieszczący się w zmywarce,a do tego ociekacz-,w kuchni nieodzowny Fronty i blat mam dębowe

  14. #234

    Domyślnie

    Beauty- piekna piękna
    Zdradź kto Ci ja robił...

    Już wiem, ze w nastepnym mieszkaniu, hmm..mam nadzieję, ze juz domu bede miała właśnie taki styl

  15. #235

    Domyślnie

    Beauty, wielkie dzieki za zdjęcie. Zlew piękny, ale cena, jak dla mnie nie do przyjęcia.
    Powiedz jeszcze prosze jak masz zabezpieczone blaty dębowe: olej, lakier czy cos innego? Piękny kolor, jak go uzyskać?
    maja

  16. #236
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał georgina
    Beauty- piekna piękna
    Zdradź kto Ci ja robił...

    Już wiem, ze w nastepnym mieszkaniu, hmm..mam nadzieję, ze juz domu bede miała właśnie taki styl
    Dzięki Wykonastwo -Firma Akan Inowrocław

  17. #237
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał ambroma
    Beauty, wielkie dzieki za zdjęcie. Zlew piękny, ale cena, jak dla mnie nie do przyjęcia.
    Powiedz jeszcze prosze jak masz zabezpieczone blaty dębowe: olej, lakier czy cos innego? Piękny kolor, jak go uzyskać?
    Po zlew wystarczy pojechać do naszych zachodnich sąsiadów i cena robi się jak najbardziej przystępna

    Blat mam zabejcowany i olejowany

  18. #238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty

    Po zlew wystarczy pojechać do naszych zachodnich sąsiadów i cena robi się jak najbardziej przystępna
    Beauty czy ta firma robi kuchnie w całej Polsce?
    Napisz, jeśli mozesz ile taniej mozna kupić produkty V&B za granicą. Potrzebuje jeszcze umywalkę i zastanawiam się gdzie ja kupić.

  19. #239
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Dla tej firmy nie ma problemu w Polsce .Z tego co wiem ,to robią też z dużym powodzeniem meble z granicą.A zlew w moim przypadku kosztował o połowę mniej ,niż w biednej Polsce.

  20. #240

    Domyślnie

    Beauty śliczna kuchnia, choć nie gustuję w takim stylu, to twoja angielska kuchnia jest najładniejsza, jaką widziałam

Strona 12 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony