dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Manuela Krysi i Janka

    Witamy wszystkich budowniczych manueli-macie piekne domki.My też budujemy Manuelke i mamy nadzieje ze kiedys tez bedzie taka jak wasze. Budujemy systemem gospodarczym i dzis wyglada tak jak na zdjeciach.Dodam ze budowe zaczelismy w lipcu 2004 roku. Ekipa ktora morurowala nasz dom przekomala nas o tym ze okna powinny byc na jednym poziomie i tak tez wymurowali. Po wprawieniu okien pojawily sie watpliwosci czy okno w lazience dolnej nie jest za nisko, tym bardziej ze pod oknem jest kibelek- co wy o tym sadzicie, bo my myslimy nad zmiana na mniejsze. Rozwiejcie nasze watpliwosci-znowu kasa
    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...&a=pinkpong123
    Postawic dom to nie sztuka!Sztuką jest nadać mu piekno!

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj w klubie
    masz piekny w srodku cieply domek, my nie mozemy sie doczekac zeby w nim zamieszkac
    co do zmian to nie pasuje u Ciebie zmieniac jednego z tych okien na mniejsze, jak to bedzie wygladac !
    nie wyobrazam sobie zeby widoki przeszkadzaly przy robieniu.....
    daj nam wiecej zdjec prosze
    pozdrawiam
    to nie sztuka wybudowac nowy dom, ale sztuka jest mu nadac dusze - Gregor

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki za wypowiedz i pochwale naszego domku Co do nowych zdjec to ukaza sie wkrotce.Niestety musisz jeszcze zaczekac Jesli bedziemy miec nowe fotki naszej Manuelki odrazu umiescimy je w albumie.Dzieki 3m sie!
    Postawic dom to nie sztuka!Sztuką jest nadać mu piekno!

  4. #4

    Domyślnie

    No chyba sie nie zrozumielismy Nie myslimy o wymianie jednego okna ale dwoch okien na mniejsze To bylo by chyba optymalne rozwiazanie nieprawdaz??A gdybysmy je zostawili myslisz ze nie bedą przeszkadac przy robieniu....
    Postawic dom to nie sztuka!Sztuką jest nadać mu piekno!

  5. #5

    Domyślnie

    Drodzy Manuelowicze!!!! Dzieki waszym zdjeciom, uwagą i doswiadczeniu mamy nowe pomyly na wykonczenie domu. Pomogliscie nam rozwiklac pewne problemy i obawy. Mamy nadzieje ze po ukonczeniu naszej Manuelki bedziemy mogli sie tez pochwalich dobra robota i wykonczeniem.Wasze domki sa naprawde swietne!!:d 3mcie tak dalej!!!:d
    Postawic dom to nie sztuka!Sztuką jest nadać mu piekno!

  6. #6

    Domyślnie

    Drodzy fomumowicze!!W dalszymciagu czekamy na wasza wypowiedz dotyczaca tematu okien.Czekamy z niecierpliwoscia i mamy nadzieje ze w krotce pojawia sie wasze posty;d
    Postawic dom to nie sztuka!Sztuką jest nadać mu piekno!

  7. #7

    Domyślnie

    Cos mi sie wydaje ze inni Maneulowicze spia snem zimowym, ale jak sie obudza to posty i gratulacje sie posypia.
    wiesz ze ja mam tez niedosyt ze mam okna 120 na 120 a nie 120 na 150
    ale nie zmieniam, bo po pierwsze pieniadze a po drugie nie chce zepsuc wygladu naszego domku, ktory jak narazie nie ma zauwazalnych bledow estetycznych z zewnatrz
    pozdrawiam i o wiecej zdjec prosze, od wewnatrz !
    to nie sztuka wybudowac nowy dom, ale sztuka jest mu nadac dusze - Gregor

  8. #8

    Domyślnie

    Witaj kolejna Manuelowiczko

    Nie chcę Cię martwić, ale jak już zamieszkacie to rzeczywiście będziesz miała dyskomfort w łazience z takim powiększonym oknem.

    Te normalne z projektu są naprawdę dużymi oknami jak na łazienkę i spiżarnię... Czy jeszcze jakieś zmiany poczyniłaś w środku?

    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony