dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
  1. #41
    elka51
    Guest
    elka51

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek131 Zobacz post
    Zbig coś palnął a teraz za wszelką cenę nie chce wyjść na kogoś kto nie wie co pisze.Kogoś zalogował z jednym postem dla potwierdzenia swej teorii a właściwie jej braku.
    Fakt to moje pierwsze posty na tym forum i zaczynam już tego żałować. Uważa pan że pisząc poparcie dla stwierdzenia jednego z forumowiczów to od razu mega spisek... he he he. Cała reszta forumowiczów to chyba z jednej klatki w bloku skoro tacy zgodni?
    A zresztą szkoda mojego doświadczenia i wiedzy na przepychanki na tym forum, a przynajmniej w tym poście.
    Upór osła w tej kwestii jest co najmniej dziwny. A niech tam będzie, że to płyta fundamentowa a co mi tam. Nie moja "płyta" nie moje zmartwienie.
    Jedno co mnie zastanawia, to skąd taka pewność w tym twierdzeniu - kilka kolorowych rysunków w internecie? Wyjaśnianie też jest bezsensowne bo odpowiedzi już padły od antech i zibik_eng.

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał elka51 Zobacz post
    Myli się Pan, na posadzce postoi, jeżeli takowa była w projekcie i została wykonana poprawnie. Nie wszystko po czym się "chodzi" to płyta fundamentowa (nie wliczając stropów itp) Ale pewnie ładnie brzmi "skończyłem" fundamenty w moim domku.
    Niech już mi Pani nie mąci - każdy wie ze na posadzkach domów się nie stawia... No a ja postawiłem. Zbig nie chce pomóc więc pozostaje mi tylko sprzedać chałupę. Wcześniej spróbuje odzyskać pieniądze z poadatku od gminy - wszak okazało sie że fundamaentów brak więc i podatek powinień być mniejszy.

    Ps,.
    na ostatnich targach muratora widziałem tych oszustów z firmy na L. Wmawiali mi że to co oni robią to płyta fundameantowa. Bezczelne gnojki. Ale jak ich Zbig dorwie... I roztoczy swoją jaźń...
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar zebluhaus
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał elka51 Zobacz post
    Fakt to moje pierwsze posty na tym forum i zaczynam już tego żałować. Uważa pan że pisząc poparcie dla stwierdzenia jednego z forumowiczów to od razu mega spisek... he he he. Cała reszta forumowiczów to chyba z jednej klatki w bloku skoro tacy zgodni?
    A zresztą szkoda mojego doświadczenia i wiedzy na przepychanki na tym forum, a przynajmniej w tym poście.
    Upór osła w tej kwestii jest co najmniej dziwny. A niech tam będzie, że to płyta fundamentowa a co mi tam. Nie moja "płyta" nie moje zmartwienie.
    Jedno co mnie zastanawia, to skąd taka pewność w tym twierdzeniu - kilka kolorowych rysunków w internecie? Wyjaśnianie też jest bezsensowne bo odpowiedzi już padły od antech i zibik_eng.
    No nie wstydź się, powiedz... bo ja tu spać nie mogę, książki wertuję.. taki Nowy poradnik majstra budowlanego Arkad z 2006 (s. 134). I Budownictwo ogólne, też Arkad (rozdział 5.9.9 Fundamenty płytowe). I Neuferta też, nawet nowe wydanie, a co! I znowu o tym samym, na s. 67.. I co tam piszą? Ano nie powiem.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony