dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 517
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 10334
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Sypialnia dla gości nie duży pokoik, za łóżkiem tapeta, wyglądająca i przypominająca fakturą worek płócienny
    Ostatnio edytowane przez MarJel ; 23-07-2014 o 09:22

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Mam nadzieję że moi goście będą dobrze czuli się w tej sypialni, planuję tu trochę zaszaleć z dodatkami ( zasłony, narzuta, poduchy) Myślałam o turkusowym kolorze

    rere , kurcze to może to łóżko i w Pl. wycofają i co Ty bidulko zrobisz?

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saly Zobacz post
    A Marjel
    pytanko : Czy pamiętasz co to za wanna? chodzi mi o link lub nazwę firmy - fajowa b mi się podoba
    Saluś, umknęło mi Twoje pytanko
    PoolSpa Future wanna wolnostojąca 180 x 85 cm
    http://www.mizar.pl/Poolspa/15513

  4. #44

    Domyślnie

    Witam, MarJel zawsze wypatrywałam Twoich fotek w Benia wątku i w innych, bo bardzo mi Twoje wnętrza sie podobają i jestem ciekawa dalszych aranżacji. Jeśli można to będę się tu zachwycać.
    Marzy mi się mała łazienka w czerni, ale trochę się boję, że będzie pracochłonna, a już będę miała co robić w białej lakierowanej kuchni, z której już się nie wyleczę pomimo różnych nacisków Ale nad łazienką się jeszcze zastanawiam. Upatrzyłąm sobie nawet czarne sanitariaty z Linea Blue, ale boję się, że kamień będzie bardzo na nich widoczny. My mamy twardą wodę.
    Także zostaję i podziwiam, jeśli można

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Ci Twoi goście będą mieli klawo
    Ile sypialnia ma m2 jeśli można spytać?
    Nasza gościnna 12 ale ze skosem i się zastanawiam jak tam upchnąć wszystko

    Podoba mi się - tapeta jest rewelacyjna! Gdzie taką można kupić? Może bym gdzieś wcisnęła
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Pokój na półpiętrze zwany rekreacyjnym, u nas będzie tu bawialnia dla dzieci, telewizor dla nich, zabawki, a za mniejszymi drzwiami będzie sauna. Pokój jest wielki gdyż garaż jest na dwa samochody, a pokój znajduję się nad garażem.
    Ostatnio edytowane przez MarJel ; 23-07-2014 o 09:22

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał optymistka Zobacz post
    Witam, MarJel zawsze wypatrywałam Twoich fotek w Benia wątku i w innych, bo bardzo mi Twoje wnętrza sie podobają i jestem ciekawa dalszych aranżacji. Jeśli można to będę się tu zachwycać.
    Marzy mi się mała łazienka w czerni, ale trochę się boję, że będzie pracochłonna, a już będę miała co robić w białej lakierowanej kuchni, z której już się nie wyleczę pomimo różnych nacisków Ale nad łazienką się jeszcze zastanawiam. Upatrzyłąm sobie nawet czarne sanitariaty z Linea Blue, ale boję się, że kamień będzie bardzo na nich widoczny. My mamy twardą wodę.
    Także zostaję i podziwiam, jeśli można
    Optymistka, ale kuchnia biała na wysoki połysk jest świetna w utrzymaniu czystości, sama też taką będę miała.Nie jedna moja znajoma forumowa sobie chwali ten wybór. Natomiast jeśli chodzi o czarną łazienką to ja mam zamontowany uzdatniacz wody, który między innymi zmiękcza wodę, myślę że z czyszczeniem powinno być ok. Tak czy siak namawiam do czarnych łazienek, moja jest moją ulubioną ze wszystkich które mam.
    Dzięki za komplementy i zaglądaj do mnie jak najczęściej

    Yokasta
    , sypialnia gościnna ma 12.5 m., ale nie ma skosów, tapetę kupiłam na wyprzedaży tapet w małym sklepiku w Lublinie, tak samo jak tą w rekreacyjnym i podobno to były jakieś końcówki.

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Świetne te płytki przy ostatnim prysznicu

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Sypialnia gościnna będzie super
    Martusia mam pytanko i prośbę zarazem... poszukuje kierownika budowy... dobrego kierownika budowy... czy Ty byłaś ze swojego zadowolona, czy możesz go plecić??? jeżeli tak to proszę o namiar ... a i ile od was kosztował ?
    Z góry dzięki :*

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    rere , kurcze to może to łóżko i w Pl. wycofają i co Ty bidulko zrobisz?
    No nic nie zrobię. Albo poczekam może ktoś jeszcze wystawi albo kupię inne. Akurat tu w UK takich metalowych pod dostatkiem
    A dom masz cudny. Też się do gościnnego wpraszam
    I na koniec przypominam się z pytaniem, bo chyba Ci umkneło
    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Co to za krechy w łazience na suficie? Czy coś się odbija, czy takie płyty?
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    To i ja się witam. Chciałam wcześniej z rewizytą wpaść, ale nie było gdzie... A szkoda, szkoda, bo już wcześniej mogłybyśmy (albo moglibyśmy - czy są tu jacyś panowie? ) podziwiać te cuda

    Łazienka dzieci przepiękna. Zupełnie inna niż wszystkie prezentowane na tym forum - zaskoczyły mnie bardzo te maziajowate płytki. Na plus oczywiście. Super wyszło, gratuluję! No i piękne płytki w łazience glamour

    Poza tym, klimaty takie znajome i bliskie...

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Lustro


    Lampa do łazienki, też już jest
    Mar Jel bez pytań się nie obejdzie...

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Co to za drzwi - na zamówienie, czy gotowiec?

    Przy okazji, te drzwi suwane do gabinetu wpuszczane są w ścianę?

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Jak zamontowana jest ta bateria? Dobrze widzę, że to jest zwykła podtynkowa (chyba nawet znajoma i planowana przeze mnie Paffoni Stick) w jakiejś zabudowie?

    I jeszcze w temacie wanny - nie przeszkadza Ci to (i wizualnie i praktycznie), że wanna nie jest monolitem, tylko ma tę górną część "odciętą"? Ja z tego powodu przestałam brać ją pod uwagę i poszukałam monolitycznych właśnie...

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Rere, nie wiem czy dobrze myślę, ale chodzi Ci o czarną łazienkę? Obok wc od sufitu do podłogi jest pas lustra, natomiast na suficie za pleksą tej samej szerokości co lustro jest pas oświetlenia. O te krechy chodzi ???

    Anna, bywa tu jeden Pan o którym mi wiadomo i podczytuje-mój ciekawski mąż
    Drzwi szklane do wiatrołapu, były robione na zamówienie, szklane przesuwne do gabinetu chowają się w ścianę, bateria w szarej łazience to zwykła podtynkowa kludi zamontowana zwyczajnie, tyle że na zrobionym z karton gipsu słupku, który został obłożony szkłem lacobel, ( ten słupek jeszcze nie skończony)
    W wannie nie przeszkadza mi absolutnie pasek na górze, nawet bym powiedziała że ma on swój urok, ale to kwestia gustu oczywiście, ale tak po za tym to widzę że i tak sporo nas łączy

    Karolcia odpowiem na priv

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Chodzi mi o sufit w tym ujęciu. Ale po Twoich wypowiedziach domyślam się, że to tylko gra światła
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Wow
    Podoba mi się bardzo! I to wszystko! Zapowiada się naprawdę kolejny świetnie urządzony domek Wszystko bardzo przemyślane i zgrane ze sobą. Super
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    szklane przesuwne do gabinetu chowają się w ścianę
    To jeszcze poproszę o techniczne wyjaśnienie, jak się do tego zabraliście... Ściana do gabinetu jest murowana, czy KG? Szynę do drzwi macie wpuszczoną między dwie ścianki, czy idzie na zewnątrz?

    Może prościej będzie, jak swój przypadek opiszę... Planujemy teraz ścianki do gabinetu nie murować, tylko na etapie wykonczeniówki zrobić zabudowę KG. Dwie ścianki na stelażu, a w środek wpuszczona prowadnica do drzwi i zastanawiam się, czy to sensowne rozwiązanie... Macie tak samo?

  16. #56

    Domyślnie

    To i ja sie przywitam.Podglądałam Twoje wnętrza w Benedykcie ale cieszę sie , że zdecydowałaś się MarJel na swoje miejsce na forum. Niezaprzeczalnie jest u Ciebie pięknie, a będzie coraz lepiej.łazienki powalają z nóg. Dolna trochę nie w moim stylu ale jest urocza.Górna za to to strzał w 10. Proszę napisz jak sie sprawuje czarna podłoga i koniecznie napisz jakie masz płytki w tej Waszej górnej łazieneczce

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja się zachwycam czarną łazienką

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    rere, tak jak napisałaś, dokładnie to gra świateł

    Anna ścianka od salonu jest murowana, druga ściana od gabinetu z karton gipsu, szyna jest w szczelinie między ściankami i jest nie widoczna, zadowolona jestem z tego rozwiązania

    Agi, Witaj i dziękuję za komplementy. Pytasz o płytki szare i grafitowe w łazience z wanną wolno stojącą ? To hiszpańska płytka Vives - Kenion - Ceniza [45x90] - szara i Vives - Kenion - Carbon [60x60] - grafitowa http://www.domzbajki.pl/vives-kenion...1039_1040.html

    Na razie wiele nie powiem jak sprawują się czarne płytki, bo łazienki nie były jeszcze w ogóle sprzątane, pierwsze sprzątanie jeszcze przed nami, ale już widzę że tragedii nie będzie

    Diana Teresa , miło mi że coś u mnie zachwyca

  19. #59

    Domyślnie

    Ło matko...jak tu pięknie....wszystko mi się podoba....rewelacja.....i gratuluję.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Hol na górze i ściana przy schodach na górze
    Ostatnio edytowane przez MarJel ; 23-07-2014 o 09:22

Strona 3 z 517

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony