dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Montaż okien - pytanie

  1. #1

    Domyślnie Montaż okien - pytanie

    Witam .Pokonałem jeden problem wyboru marki okien, zdecydowałem się na okna firmy Oknoplast Kraków. I znowu pojawił się problem. Początkową wycenę za montaż miałem jakoś bodajże około 1100zł. Chodzi o 5 okien i jedne drzwi balkonowe. Pan przyszedł, pomierzył, skrzywił się że ściany w kamienicy są drewniane i stare. Dopisał 1200zł dodatkowo za kartongipsy i wykończenie tego. Więc razem wychodzi 2300zł za montaż (okna same 7400zł). Według mnie to dużo (mieszkam w 50 tysięcznym mieście). Ale nie o to pytam. Czy ktoś może mi doradzić jak mogę zabezpieczyć taki montaż. Planuje za jakiś rok zrobienie gładzi na ścianach i trochę przeróbek. I stąd pytanie czy da się jakoś prowizorycznie zamontować okna (bez tych dodatkowych 1200 zł za wykończenie kartonami) by je zabezpieczyć przez okres roku czasu, by pianka i inne materiały nie straciły swoich właściwości.
    Ostatnio edytowane przez skarżyski ; 26-05-2011 o 15:32

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kalinowscy

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-297
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał skarżyski Zobacz post
    Witam .Pokonałem jeden problem wyboru marki okien, zdecydowałem się na okna firmy Oknoplast Kraków. I znowu pojawił się problem. Początkową wycenę za montaż miałem jakoś bodajże około 1100zł. Chodzi o 5 okien i jedne drzwi balkonowe. Pan przyszedł, pomierzył, skrzywił się że ściany w kamienicy są drewniane i stare. Dopisał 1200zł dodatkowo za kartongipsy i wykończenie tego. Więc razem wychodzi 2300zł za montaż (okna same 7400zł). Według mnie to dużo (mieszkam w 50 tysięcznym mieście). Ale nie o to pytam. Czy ktoś może mi doradzić jak mogę zabezpieczyć taki montaż. Planuje za jakiś rok zrobienie gładzi na ścianach i trochę przeróbek. I stąd pytanie czy da się jakoś prowizorycznie zamontować okna (bez tych dodatkowych 1200 zł za wykończenie kartonami) by je zabezpieczyć przez okres roku czasu, by pianka i inne materiały nie straciły swoich właściwości.
    Konieczne jest wykonanie wszelkich prac od zewnątrz budynku. Czyli uszczelnienie, ocieplenie i otynkowanie ościeży . W środku możesz czekać na lepsze czasy

  3. #3

    Domyślnie

    Witamy serdecznie,
    Od strony zewnętrznej radzimy wykonanie obróbek na gotowo, natomiast od środka można piankę prowizorycznie zatynkować i pomalować.

    Pozdrawiamy,
    Oknoplast Sp. z o.o.

  4. #4

    Domyślnie

    z tego co wyczytałem w necie to w takim przypadku najlepiej zabezpieczyć pianę folią illbruck.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    oknoplast na forum no prosze prosze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony