dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie "wybrzuszenia" na elewacji

    Witam.
    Po około 2m-cach od położenia koloru w czasie pierwszych dłuższych deszczy utworzyły się na ścianach wybrzuszenia. Wygląda to tak, jakby w środku utworzyła się bańka z powietrzem. Średnica największej wynosi około 15cm. Zanim skontaktuję się z wykonawcą chcę wiedzieć dlaczego tak się stało. Proszę o informację, czy ktoś miał do czynienia z taką sytuacją.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    tak sie dzieje gdy zagruntuje sie mokra warstwe zbrojaca i na to polozy tynk.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3

    Domyślnie

    Czy może to spowodować odpadnięcie w tych miejscach tynku? Czy jedynym rozwiązaniem jest usunięcie całej warstwy z całej powierzchni ściany? Co z tym zrobić?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    nie moze spowodowac tylko spowoduje i to w bardzo krotkim czasie.
    jedyna metoda naprawy - zdzierac tynk, moze sie okazac ze i klej z siatka, rownac, szpachlowac, zbroic, gruntowac i klasc tynk. niestetty aby to jako tako wygladalo - trzeba robic cale sciany
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5

    Domyślnie

    czyli zeby tego uniknac na etapie kladzenia siatki i kleju to co zrobic?. Upewnic sie ze klej bardzo dokladnie wysechl, czy w ogole nie klasc siatki i kleju przy deszczach?. Wiem, ze na pewno nie mozna klasc struktury w deszczu bo moze zacinac na sciany ale co z klejem. Klej jest na wodzie wiec nie powinno za bardzo zaszkodzic?

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Witam;
    uzupełnię informację powyżej: i pilnować by fachowcy się do tego stosowali. Ty płacisz im od m2, a nie od czasu jaki poświęcą. Im mniej czasu tym lepiej wychodzą na tym interesie. Do tego wszystkiego część tynków ma jeszcze swoje zalecenia względem podkładu na jaki jest nakładany. Na to co zostało spartolone jest łatwa metoda - odłup takiego purchla i zobacz z czym odchodzi - zwykle z podkładem - co oznacza, że nie tynk jest spartolony...
    pozdr

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lew 76

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Kod pocztowy
    64-500
    Posty
    124

    Domyślnie

    no chyba kolego że są to nie do końca dobite kołki,i przy deszczu dopiero się to uwidoczniło

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony