dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 103
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kroliczek

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    7

    Domyślnie Nauczyciele buduja .

    Hej ! To ja , nowy ! Kroliczek jestem .
    Apel do budujacych sie nauczycieli ! Piszcie . Czy my zawsze ( ponoc ) sie wymadrzamy i wiemy wszystko najlepiej ? Wypowiadam wojne opinii publicznej . Takie glupoty i obiegowe slogany slysze czesto wsrod roznych srodowisk .
    Nauczyciele , nie dajmy sie ! Wspierajmy sie na forum !
    Sa wsrod Was geografowie i polonisci ?
    Kroliczek , plci zenskiej

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    moja wspaniała żona jest nauczycielką (kształcenie słuchu w szkole muzycznej) i wcale taka nie jest króliczku hyc hyc

  3. #3

    Domyślnie

    A broń cie Boże ! Nauczyciele są wspaniali, tylko niektórzy (hmm) za głośno mówią. Potem słychać :mamo, nie krzycz tak!
    Po tym nas poznać!
    Muzykolog uczący w szkole (aktualnie na urlopie).

  4. #4

    Domyślnie

    Witam.
    Muszę potwierdzić - nauczyciele zawsze mają rację. Przyzwyczajeni są do tego, że uczniowie MUSZĄ ich słuchać. ( Brat, znajomy i kuzyni są nauczycielami ).
    Na pocieszenie dodam, że kolejna kuzynka - nauczycielka jest osobą sympatyczną, nie wymądrza się i da się z nią dyskutować ( geograficzka! ).

  5. #5

    Domyślnie

    Ja też uważam, że NAUCZYCIELE są OK! MATEMATYCY DOŁĄCZCIE DO FORUM.

  6. #6

    Domyślnie

    Może nie matematyk, ale blisko. Byłem nauczycielem informatyki. Żona - j. polski.

  7. #7

    Domyślnie

    O jak miło ja również uczę informatyki.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja już niestety od 5 lat nie praktykuję. Albo szkoła, albo budowa (zarobki!). Żona i owszem.
    Chociaż, z drugiej strony, dyplomowany + 16 nadgodzin, to już da się wyżyć...

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    A ja jestem nauczycielem akademickim (nie wiem czy to sie liczy ) i faktycznie czesto lapie sie na tym, ze sie troche wymadrzam... Na szczescie zajmowanie sie praca naukowa nauczylo mnie ze jednak potrafie sluchac kontrargumentow i nie staram sie udowodnic moich tez metoda 'ad persvadum' (przez zakrzyczenie).

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Jaka miła samokrytyka

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kroliczek

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    7

    Domyślnie

    . Hej ,
    Jak milusio , ze tylu was sie odezwalo ! I zadnych narzekan na ciezki los nauczyciela !Jednak moze byc milo pogadac nie tylko o szkole .
    Budujecie sami czy z malzonkiem ? Kobietki nauczycielki , czy zza szkolnego biurka kierujecie tez budowa , jaki podzial rol macie zwiazany z budowa ? Czy z racji zawodu latwiej Wam pertraktowac np.ceny ?
    Pozdrawiam

  12. #12

    Domyślnie

    Witam serdecznie!
    Podobnie jak JoShi jestem nauczycielem akademickim, dokładniej - germanistką. Chyba jeszcze tu takiej nie było? Będę budować z mężem - ekonomistą. Na razie nieźle funkcjonuje podział kompetencji: mąż - załatwia materiały i zagospodarowywuje działkę, ja wzięłam na siebie papierologię. Mąż czyta książki, ja forum.
    Mam nadzieję, że pozwolenie będzie jeszcze przed świętami, więc niebawem ruszamy!
    Pozdrawiam, Maggie

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    O to u nas bylo troche inaczej. Maz zajmowal sie papierami i pieniedzmi ja grzebalam po internecie, szukalam informacji na temat technologii odbieralam dostawy, dyskutowalam z wykonawcami itp... Powod takiego podzialu prozaiczny. Maz pracuje od osmej do szesnastej a ja mam nienormowany czas pracy

  14. #14

    Domyślnie

    Moja malzonka to matematyczka. Pracuje w LO

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Jestem nauczycielką, ale dopiero od dwóch lat, przedtem pracowałam w liniach lotniczych, w firmie telekomunikacyjnej aż w końcu wróciłam do marzenia z dzieciństwa, bo jak byłam mała to bardzo chciałam być nauczycielką. Uczę angielskiego w gimnazjum Pensja nieporównywalna, ale jednak te dwumiesięczne wakacje....super.
    Pozdrawiam budujących nauczycieli!

  16. #16

    Domyślnie

    Witam wszystkich nauczycieli!
    Właśnie dołączyłam, uczę angielskiego i zaczynam niedługo budowę, narazie mam wszystko na papierze i w głowie....mój mąż też pracuje w szkolnictwie...niezły tandem, najpiękniejsze są te dwa miesiące razem, z dziećmi..........

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sandokan74

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    1

    Domyślnie

    pozdraw dla belfrów . wakacje uciekaja a pozwolenie za 2 tyg. Szkoda troszeczkę. bo we wrześniu będzie gorąco...Damy rade....chyba.

  18. #18

    Domyślnie

    Cześć pozdrawiam wszystkich nauczycieli , ja jestem nauczycielem choć i prace w przemyśle mam za sobą
    Zastanawiam się czy nauczyciele naprawdę tak się wymadrzają , wydaje mi się że nie ale może jak mąż jest zawodowym wojskowym to nauczyciel ustepuje hm.......
    --------
    Pozdrowienia dla budujących i nie tylko

  19. #19

    Domyślnie

    A my oboje żołnierze zawodowi i wykładowcy - też nauczyciele tylko uczniowie jakby trochę starsi. Ciągły problem w domu - kto komu ma ustąpić.

  20. #20

    Domyślnie

    Moja Żona - tak jak Maggi - jest nauczycielem akademickim - germanistką i w dodatku też z Zachodniopomorskiego, a ja mam wykształcenie techniczne.
    Jesteśmy na etapie kupowania działki, więc ewentualny podział obowiązków budowalnych jeszcze się nie pojawił. Na razie oboje z zacięciem czytamy Forum i Muratora i wszystko inne, co dotyczy budowania i wpadnie nam w ręce...

    koks

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony