dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kamatsu

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    7

    Domyślnie Dom do wynajęcia - czy warto ?

    Witam
    Chcę wynająć dom, czy to dobre czasy dla wynajmującego, kto ma większe prawa ja czy lokator ? Może ktoś z Was wynajmował dom ? Podpowiedzcie na co zwrócić uwagą, komu wynająć domek a kogo omijać szerokim łukiem/
    Dom wybudowałem dla siebie, włożyłem w to wszystko trochę serca, no ale cóż życie

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kamatsu ; 13-06-2011 o 13:39

  2. #2

    Domyślnie

    Rozważ sprzedaż.
    Wybudowałeś nowy ładny dom ale niestety dom się zużywa i niszczeje z upływem czasu zwłaszcza jeżeli w grę wchodzą dzieci. Z lokatorami jak z ruletką i na prawdę nie wiadomo kogo możesz trafić. Nowe wnętrze może szybko ulec degradacji... Przykro mi to stwierdzić ale jak ogień unikaj samotnych matek, kobiet w ciąży itp. Będziesz miał na prawdę ciężki orzech do zgryzienia jak się dowiesz, że eksmisja może być nie możliwa.
    Sprzedaj ten dom, pieniądze wrzuć na lokatę do banku a pozbędziesz się problemu. Może się okazać, że więcej straciłeś wynajmując ten dom, który z czasem straci wartość i trzeba będzie przeprowadzić remont a nie daj boże jak lokatorzy nie będą płacić czynszu albo wynajmu.
    Weź kalkulator w rękę. Średnią cenę wynajmu w regionie, zapotrzebowanie na takie nieruchomości na lokalnym rynku. opłaty za dom, średnią utratę wartości i zastanów się czy gra jest warta świeczki.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam
    Dziewczyna chce wynająć dom za remont. Jest sama z tym problemem.
    Jak coś wiecie to pomyślałam, że może stąd ktoś się odezwie do niej.
    Prowadzi taką działalność sama.


    http://mosaic.com.pl/mozaika-kontakt.htm
    Ostatnio edytowane przez artfilka ; 04-07-2011 o 09:54

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony