dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1531 z 1588
Pokaż wyniki od 30.601 do 30.620 z 31759
  1. #30601
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no jesli bierze prawko i idzie do swojego samochodu sprawdzic czy jest wazne, czy nie zabrane, zawieszone i czy masz ubezpieczenie - wzuca na komputerek ktore policja ma w samochodach - nie mow ze w Polsce policja nie ma ich? wiec pewno mu tam wyskakuje.
    TAR toz z palca tego nie wyssalam, i M to czytal i ja znalazlam w innym miejscu, dziewczyny tez wiedza jak widzialas czyli takie nienormale gowno jednak istnieje

    tutaj tez sa nienormalne prawa o ktorych zwykly czlowiek nie wie bo nigdzie ich nie ma na widoku.

    jest cos takiego jak "Ignorantia juris non excusat" czyli ze przez niewiedze, nieznajomosc prawa - nie uciekniesz od odpowiedzialnosci jednym slowem w szkole zamiast o "cnotach niewiescich" i Wyszynskim itd powinni uczyc calego prawa karnego i cywilnego bo kiedys mozna beknac za cos o czym sie nie wie.

    oczywiscie tyczy sie to kazdego panstwa, nie tylko Polski

  2. #30602
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    chyba mnie nie zrozumialas
    u nas policja owszem wezmie twoje prawko, sprawdzi czy masz punkty, ubezpieczenie itp. pierdolety ale nie bedzie wiedziec na jakim samochodzie zdawalas, takich danych po prostu nie ma. dla mnie to martwy przepis nie do wyegzekwowania. tylko tyle.

  3. #30603
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mi nie chodzilo o o to czy mnie zlapiaczy kogos innego, czy jest martwe czy nie, tylko o sam fakt ze taki prawo istnieje.
    dobra, niewazne, jak znow trafie na jakies dziwne prawo to sobie sama pogooglam i nie bede tu pisac

  4. #30604

    Domyślnie

    Pisz pisz, może i my się czegoś dowiemy nowego
    Ja o tym przepisie też nie wiedziałam. A dzisiaj też dowiedziałam się, że np w Australii jest tak, że jak robią prawko na automacie, to chyba przez 5 lat moga jeździć tylko na automacie.

  5. #30605
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Man

  6. #30606
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, te przepisy pod Konwencję Genewską i prawo unijne podlegają.
    Nie zawsze jakiś przepis czy durne prawo jest naszym lokalnym wymysłem, trzeba się podporządkować wspólnocie w/w.

  7. #30607
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to tak jak u mnie pfawa o ktorych sie nie wie ze istnieja, przekonalam sie na wlasnej skorze 2x - wszystko przez siasaid wrednego co mieszkal naprzeciwko - dostalismy mandaty - nie jeden a kilka bo nas nie bylo - bo zadzwonil ze wjechac nie moze do siebie - pacan durny, mogl, ale ze zlosliwosci - ulice przed domem mam tak szeroka ze mozna postawic po obu stronach samochody a miedzy nimi jeszcze autobus badz wielki TIR przejedzie. I nie stalismy naprzeciwko niego pod naszym domem ale jego dalej i daleko od jego wjazdu - wiec nie mogli dac nam mandatu za stawianie na ulicy bo mozemy - wlepili bo "nie mozna parkowac 1.5 metra? od nszego wlasnego wjazdu. Paranoja. Saisiadka z nimi walczyla ale nie wygrala, dostalismy 4 mandaty. Ona tak samo parkowala bo kawalek miedzy nami a nia jest tak maly ze wejda dwa samochody ale na styk od wjazdow, a postawisz jeden - nie ma 1.5 z obu stron. Juz sie wiecej nie pokazali i nikt nie dostal, nikt po osiedlach nie jezdzi mandatow wlepiac chyba ze jakis uczynny zadzwoni.
    A raz musiala wszystkie cegly przenosic bo dala mi franca 24hr - zzucili mi na robienie tarasu i na palecie stalo na moim podjezdzie. Ale od strony ulicy czyli za chodnikiem. Tez ten sam zadzwonil. Na calym osiedlu dostalam tylko ja bo ludzie wysyp mieli z tymi ceglami (dwa razy w roku przecene mieli) . Nie tylko na mnie doniosl, siadal na wozek, jezdzil po osiedlu i kablowal na wszystko co sie da i na kogo sie da, afera byla wielka na naszym FB.
    Na szczescie sie wyniols, nie odnowili im hipoteki.
    Z ceglami sie tlumaczyli ze to tak naprawde nie jest moje ale miasta, bo masz dzialke swoja ale tak serio chyba ze dwa metry sa miastowe. Takie gowno.
    opowiadalam wam o obu przypadkach kilka lat temu.

  8. #30608
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    kupilam dzis nastepne nozki, poszlam na latwizne i zwykle drewniane , jutro przyjda, przykrece je do tej pufy co mam w kominkowym, podsune pod materac i bede wiedziala czy ta wysokosc bedzie ok, bo nogi zamiast na 20cm wzielam na 25.5 cm

    wiecie ze za kazdym razem co chce jakis numer miary napisac musze otwierac drugie okienko i przliczac na cm? bo w calach jestem przyzwyczajona a z glowy na cm ni chusteczka nie umiem

  9. #30609

    Domyślnie

    Będziesz musiała sobie ściągę jak w szkole zrobić, jak wrócisz. Albo taka miarkę, gdzie po jednej str cm a po drugiej całe.

    Ja dziś przygodę z fotelikiem młodego miałam, ostatnio kawałek plastiku przy zapięciu mi się ułamał. Dzisiaj pod przedszkolem wypadła jakaś sprężynka. Dojechaliśmy do domu i musiałam pascprzecinac nożyczkami. Nie jak nie mogłam odpiąć ani go wyciągnąć
    Przymusowy kolejny zakup.

    A ostatnio chyba wam nie pisałam, jak chora byłam, podeszła sąsiadka i mówi że na kapciu stoję. Miałam zimówki kupić za dwa tyg jak mój już będzie. Niestety byłam zmuszona wcześniej, ale sąsiad jeden mi ściągnął koła i przywiózł nowe i zalozyl. Dwa wydatki których teraz nie planowalam

  10. #30610
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a ja musze kupic lalkr Barbie i ubranka dla niej. i jak z laleczka nie mam problemu to z ubrankami juz tak, same chinskie podroby na ktore czeka sie 2 m-ce

  11. #30611

  12. #30612
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    przyszly drewniane nozki, jestem zadowolona, odrazu przykrecilam. musze jeszcze paczke kupic bo w kazdej pufie 6 nog, tu mi 2 zostaly wiec jedna styknie. Przemalowac/przebejcowac tylko bede musiala bo sie mi ta bejca nie podoba.
    nastepne dzis rurki na kabelki tez przyszly, reszta dotrze w przyszlym tygodniu wraz z materialami. Ta paczka z materialami bedzie cholernie ciezka bo jest tam szenilki meblowej ponad 20 metrow, a ja tutaj z 15 walczylam i sie zasapalam.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 02-12-2021 o 19:39

  13. #30613

    Domyślnie

    Mania, jaki kształt tych nóżek brałaś?
    Ja dziś będę zamawiała te narzędzia do zszywek.

  14. #30614
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania a to zdjecie w koncu posłał?

  15. #30615
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dzis wolne, a zeby miec weekend zupelnie wolny to od rana jezdzilismy wiec mnie nie bylo
    ale dla rozrywki bede miala troche fotek.

    pare zakupow poczynilam tez bo bym nie przezyla jakbym przy wyplacie cos nie kupila, jak sie pozbieram do kupy to powklejam

  16. #30616
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana masz nozki - sa zwykle najzwyklejsze bez bajerow,
    tu masz je na tej starej lawce (lawka ma 155cm dolem a gora gdzie poduszka troche wiecej od gabki)





    a tu strasznie rozswietlilo mi od sufitowegom swiatla (a TAR mowi ze ona w suficie be i fe bo swiatlo potrzebuja i musza byc cycki "




    to tu widzisz ze troche kobyly sa, nie cieniutkie.
    dokupilam wczoraj jeszcze jedna paczke to jakby co mam na dwie lawki , ale jak znajde cos innego to zmienie.

    (Lawka do przerobienia i bedzie prosta bez guzikow, szara albo kremowa w zaleznosci jakie sofy beda)
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 03-12-2021 o 22:40

  17. #30617
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR ano poslal, z 1.5 tygodnia opozniniem ALE - M na telefonie byl z nim na face time wiec sam cykal, ale to woadmo dobrze nie wyjdzie.
    a takie zdjecia mi szwagoer poslal







    jedynie co to widze ze klosz naprawde duzy wiec super





    UWAGA!!! : zaznacze ze szagier jest profesjonalista - robi zdjecia do albumow, obrabia je, sklada albumy graficznie.
    no to nie ma co, jak na pro to zajebiste fotki

    nawet nie bede komentowac

  18. #30618
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ogolnie - pojechalismy zamowic jedzenie i mowie M ze przy okazji sklepu gdzie kupilismy lozko i obraz bo sa zaraz naprzeciwko - pojde sie zapytac czemu mi na @ wzgledem maaterialu nie odpisali i czy da sie jakos zalatwic te 2.5-3 metry . Weszlismy wiec na gore - nie ma nikogo. To mowie do M chodz na dol obejrzymy moj "prezent" na swieta - chcialam mu w glowe wbic ktory to, przy okazji zobaczyc czy cos jeszcze nie wypatrze. Jak schodzilismy na dol jakis chlopak pytal czy kogos z tego sklepu z lozkiem potrzebujemy - mowie ze tak, on ze zaraz po nich zadzwoni. OK, to se polazimy, poogladmy i wrocimy na gore. I jak zaczelismy lazic - tak wyszlismy ze sklepu i zapomn ialamisc na gore walnelo mnie jak juz odjechalismy spory kawal, normalnie szok. Nie chcialo nam sie wracac - zadzwonie jutro badz w poniedzialek.

    cdn

  19. #30619
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a tymczasem na dole........

























    porcelanki, czy jak to po waszemu - spieki

    musze przyznac ze wzorki sa IDEALNIE odtworzone, jak na prawdziwym kamieniu. Cos czego na kwarcowkach nie ma i nie bedzie pewno dlugo. Idealne mowie wam, mowilam M ze trzeba bedzie pomyslec nad takimi slabami w prysznicu.
    Jako blaty - zdecydowanie za cienkie jak dla mnie Na kuchenne. Na stoly OK zakladajac ze sie ma super nowoczesnie.
    I jeszcze jedno - nie maja tego prawdziwego odbioru pod reka co ma granit, marmur a nawet kwarcowka. Czuc ze jest inne


    stolik z marmuru to mi sie tam podobal jeden





    twe porcelanowki zaczeli nawet na meble nakladac jak widzicie (kolo lustra tez komoda sie odbija) ale to jest cieniutkie to mozna - niestety - na meblach (na lustrze tez - wies tanczy i spiewa , normalnie przypominaja mi sie meble laminatowe z lat 70-80 ktore udawaly marmur. Lustro kosztuje $ 1128 - w zyciu bym nie dala.
    Stoly to juz cena blisko 2 tys i ponad jak sie VAT doda, w zaleznosci jak dlugi i czy sie rozklada. A zeby stoly nie pekly slaby sa przyklejone do szkla.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 03-12-2021 o 23:30

  20. #30620
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    lampa fajna byla, widzialam je na necie ale tu udalo sie na zywo, zlota, ale mi sie podobala, zarowki w takich lampach mi nie przeszkadzaja akurat ze je widac, na gorze mam dwa zyrandole z takimi







    TAR-owate mebelki








    fotele









    fotele tez na necie widzialam a oni je maja - wygladaja na zywo SUPER. I na tym sie konczy Twade siedzisko a gorny pret z oparcia sie wpija w plecy Krzeselka typowe zeby "staly i ladnie wygladaly". Kupilabym wiec tylko jesli mialabym pusty kat i nadwyzke kasy i nic innego nie potrzebowala.


    bardzo fajne kocyki mieli, ale za male gtroche, chyba ze na sofke walnac i sie przykryc, ale miekkie i i fajne i wlasciwie mozna je samemu uszyc byle kupic a la sztruks material i miec maszyne







    tu jest jeszcze obraz co mi sie podoba bardzo









    i lampa, nie cyklam kurna tej podlogowej bo jest tez, jak narazie zrezygnowalam z nozek takich przezroczystych bo mi cos nie pasuja do lawki - tak na lampie mi sie podoba, tylko abazur mi sie nie podoba



Strona 1531 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony