dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1562 z 1588
Pokaż wyniki od 31.221 do 31.240 z 31759
  1. #31221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    u mnie sa 3 pomieszczenia, jedno gdzie schody ,bojler i piec a dwa po dwoch stronach. Jak M teraz poleci w lutym kaze mu zmierzyc wysokosc dokladnie. Bo nie mierzyl. Gdzies tez podobno jest otwor na zsyp ale moze sie okazac w zlym miejscu, bo nie wiem gdzie jest i niewiadomo gdzie bedzie potrzebne wyjscie. Przebic u mnie by masakra byla, podobno niezla jazde mieli jak szambo kopali zeby podlaczyc. Na parterze sa podwojne sciany, a jakie fundamenty diabli wiedza, chodzi o grubosc. Sufit w piwnicy mi sie wydaje - ale nie jestem pewna - tak samo zrobiony jak w oborze czyli moze byc Kleina z tymi metalowymi wsatkami.
    Pewno dokladnie obejrze jak przyjade ja, bo chlopa prosic o dokladne sprawdzenie to polowy sie nie dowiem.

  2. #31222
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, pierwszy raz widzę klepsydrę w tych kolekcjach
    Teraz dokładnie widać możliwość podbicia ceny po wyczyszczeniu przedmiotu. Za ile mogłabyś wystawić ten duet butelek?
    Kapitalnie wygląda teraz.

  3. #31223
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Ile całościowo $ wyszła cię ta tubka pasty?
    Mania, ty jak załapiesz bakcyla, to na maxa się wciągasz.

  4. #31224
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Ps. Mam problem przy czyszczeniu, zamiast tam i z powrotem, to ja kółeczka zataczam i rysuję metal

  5. #31225
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no zaczelo sie od tego zeby skmpletowac cos do moich pojemnikow, a potem wynalazlam Arte Italica, a potem marinoni, a nigdy tez nie mowilas ze masz cyne skad mialam wiedziec ze to jak srebro wyglada nigdy w zyciu nie mialam, nie mialam pojecia ze takie ciezkie, nic nie wiedzialam oprocz tego ze istnieje. Wiesz cyna mi sie kojarzyla z rynnami, czyli cienkie...i tyle mojego pisania, bede musiala Mika dokonczyc potem bo M wrocil i mamy gdzies jechac.

    tubka niepamietam, przywioze ci jedna bo bede wiecej tu kupowac , juz o tym myslalam

  6. #31226
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    tyy a czym wyczyscilas te stara oliwe, mialam pokrywke uwalana tluszczem i tez tak walila az sie kleilo, tluszcz mi spod uszczelki wyplynal, ostatecznie wywalilam, bo nawet fairy nie dal rady,

  7. #31227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a mam takie cos







    gora zostaje a dol sie wymienia. Plyn do naczyn. A raczej - pianka bo jak widac pianka sie robi. Psikam, zostawiam, scieram. Nie trzeba szorowac nooo w 98% nie trzeba, bo jak cos przywze a sie nie odmoczy to musi niezle postac , normaln ie sciagam tylko gabka , plucze i finito.

  8. #31228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jak pakowali lampe poszlam sporotem na obraz i lawe






    chodza za mna jak cien, jak M wroci z Polski to pojedziemy zamowic, bo lawa i tak dopiero ma sie pojawic w lutym. To juz bedzie ostatni obraz bo w koncu mi scian braknie.


    ale wypatrzylam jeszcze to liustro i zdebialam - cudowne jest mimo ze zlote, mam zamiar popracowac nad M zeby mi je kupic, ma 2.13 metra wysokosci







    pasowalo by do obrazu

  9. #31229
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie


    Mania, miałaś dobry dzień
    Nie zwróciłam uwagi na szczotkowaną cynę, może zakładałam z góry, że to inny metal? Na starociach dawno nie byłam, przed okresem maseczkowym ostatni raz. W Katowicach koło galerii/ dworca PKP jak byłam, to cieszyłam się, że w niczym się nie zakochałam, bo bardzo drogo było. Może się zmobilizujemy i pójdziemy na targ staroci u nas, w jedną niedzielę w miesiącu jest.
    Jeszcze ci podpowiem, że te pianki do mycia też na listę przesiedlenczą wpisz

  10. #31230
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał




    [URL="https://postimg.cc/k6dGPTLs"
    [/URL]



    mega ten dzbanek ze świecznikami. i ta urna akurat na ukochanego zwierzaka. sory mam dzis makabreske, nie idzie nam ta przeprowadzka, jeszcze z tydzien bedziemy drobiazgi przewozic. najgorsze, ze moje kontynentalne łóżko nie wlezie na gore do sypialni, jest za wasko na schodach i ta klapa od skrzyni niemozliwa do wniesienia. jutro musze stelaz kupic i na rok zamontowac albo zwykle dzielone plyty meblowe. klape od skrzyni zamontuje sie na nowym

  11. #31231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR - ten dzbanek osobiscie w domu bym nie chciala, ale mam plan na M obore gdzie chcemy bar zrobic, polke z lustrem za barem i takie wlasnie dziwne pijackie dzbany i sa jeszcze kufle.
    A ta urna to nie urna, nie otwieralo sie, w calosci male ciezki mialo moze 10 cm wysokosci - nie mam pojecia co to.


    kurde kijowo ze nie wejdzie, a masz miejsce gdzie ta podstawe od lozka trzymac przez rok? zeby nie zawadzalo? i jakie wieko od skrzyni? nic o zadnej skrzyni nie wiem

  12. #31232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika a wiesz co, na tych starociach ostatni raz bylam w 2019 przed pandemia

    na tym filmiku co ci slalam pokazac jak ten krem czysci - ogladalas? tamten komplet wlasnie byl taki szczotkowany, facet wlasnie mowil zeby isc z przecieraniem tak jak szczotkowanie, identycznie jak nierdzewcw sie robi, na lodowkach i zmywarkach itp

  13. #31233
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Filmik oglądałam. Czyszczę zataczając kółka, bo mam przyzwyczajenie, że jak coś mieszam w szklance/ dzbanku czy słoiku, to stoi naczynie na blacie a ja kółeczka nim kręcę
    Nie wiem czy jest taki materiał, nie szukałam.

    Maluje już ta pani twojego czarnolicego przystojniaka?

  14. #31234

  15. #31235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no ale nazwali, ale to nie jest antykorozyjne
    napisali to czego nie wiedzialam - ze zmienia kolor jak przestaje dzialac - super.
    woreczki sa tutaj gotowe juz, za drogie, wole uszyc sama bo zrobie na wymiar tego co kuoilam. Ale na zas jakby co dobrze wiedziec ze jest.


    ta pani to mloda siksa, ma jakies 20+, wczoraj z nia rozmawialam, jeszcze plotno nie przyszlo, powinno byc w tym tygodniu, pytala sie czy sie zastanowilam jak go namalowac i czy chce srebrna farbe czy sreberko naklejane, bo wspomnialam jej zeby troche bizuterii bylo srebrne. Pamietala tez o "wisiorkach" na nosie i pytala czy je tez chce. czyli pamieta co rozmawialysmy. Od czasu jak przyjdzie plotno zajmie jej to z miesiac. Mi sie nie spieszy, jej lepiej zeby tez nie - wole zeby to dokladnie zrobila.


    M mnie dzis znow wyciagnal, ja poszlam na starocie a on na pchli targ. To jeden wielki budynek podzielony na pol. Pchli targ otwarty tylko na weekend a starocie codziennie 7 dni w tygodniu. Kazalam mu mnie nie pospieszac. Dal mi wiec "wolne" potem powiedzial ze siedzial 1.5hr w samochodzie. Nie pisal do mnie ze on zalatwil co mial bo wiedzial ze zaczne zapylac. No i dobrze. Bo jak przedwczoraj zapylalam to nie widzialam - ZNALAZLAM TACKE Z CYNY Ale od chodzenia i schylania sie wszystkie gnaty mnie bola. Ale bylo fajnie bo o dziwo - malo ludzi. Tylko ciezko tak w zimie lazic w zimowej kurtce, bardzo uwazac trzeba zeby cos nie stracic Udalo sie nie.

    M robi steki. Bedzie wyzerka.

  16. #31236
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Kurtki zimowe + duża torebka= nieszczęście w sklepie. Kilka razy widziałam jak w Home&you ktoś płacił za zbity przedmiot.
    Zdarzało mi się męża pod sklepem zostawić i z moją torebką
    Mania, te ozdoby na obrazie to takie wystające będą?

  17. #31237
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Ciekawa jestem jak by wyglądał ten kolczyk w nosie gdyby prawdziwe srebrne kółeczko wpiąć?

  18. #31238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika nawet o takim czyms nie pomyslalam, pewno by fajnie wygladalo
    sek w tym ze dlugo by nie powisialo - do pierwszej wizyty Mlodej i jej przedzszkola

    ozdoby n ie beda wystajace, wystajaca bedzie farba bo olejna bedzie malowane, widzialas na tych innych co zblizenia robilam? Ja to sie boje zeby przy tej wielkiej przeprowadzcce te farby mi nie popekaly na obrazach

    nie nosze torebek, wkurzaja mnie, raz na ruski miesiac biore, sorry - raz na ruski rok! Przewaznie nosze portfel w samej rece a jak na zakuy ide to wcale bo M nosi, ja w kieszen na zamek karta i gotowka.

  19. #31239
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Tutaj na miejscu też bez torebki. Nie lubię nosić. Wszystko po kieszeniach chowam.
    Na wyjazdach zazwyczaj mam taką co mieści A4, a w środku pół domu.
    Bo wszystko możne się przydać
    Przedszkole rośnie szybko i ani się obejrzysz a to już nastolatki będą. Ile Natka ma już lat?

  20. #31240
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tak po kolei to: 12, 9, 7 & 5

    Natki 9
    Natki i Nikus maja urodziny tego samego dnia i miesiaca, 11 lutego, pamietasz??
    no i Natki sie w samochodzie na swiatlach na krzyzowce urodzila

Strona 1562 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony