dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1001 z 1588
Pokaż wyniki od 20.001 do 20.020 z 31759
  1. #20001

    Domyślnie

    A no i jak tylko postawimy, pomaluję, to wiecie ... furtki nie mam więc wpadajcie

  2. #20002
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Joana, była fotka czy tylko link do tej huśtawki? Bo czytam i czytam a nie widziałam jej tutaj. Część wpisów przed świętami przeleciałam z grubsza, bo miałam zaległości. Nie takie jak Gosia, ale fotki nie kojarzę.

  3. #20003

    Domyślnie

    Mmika, usunęłam, ale skoro juz jest teoretycznie mój to proszę:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	539571554_1_261x203_sprzedam-plac-zabaw-strzelin.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	16,5 KB
ID:	410659

    Wiem,że Wam może się nie podobać, nam bardzo. Pisałam kiedyś , że złamał mi się Antka plastikowy domek, do dzisiaj za nim płacze,teraz będzie miał taki

  4. #20004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    po co wy wklejacie i usuwacie??
    Joana ale zdjecie teraz wkleilas po byku, trzeba lupe
    wtedy bylo wieksze!
    300 to duzo, fajnie ze utargowalas

  5. #20005
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Fajny będzie jak go odmalujesz a planujesz też na brąz czy na kolorowo?
    Ja miałam z okrąglaków wersję ekonomiczną tylko zjeżdzalnię i 2 huśtawki, stało 10 lat..
    B
    Nasi znajomi mają z domkiem i malowany na kolorowo, jest bajeczny.

  6. #20006

    Domyślnie

    Ja mam takiego hopla, ze nie lubię zabawek na wierzchu, pokoi dziecięcych z naklejkami bohaterów, więc domek musi pasować

    Mojemu się podobają takie kolory, jak kiedyś Pestka wkleiła czyjś, biało niebieski. Ja chyba pójdę w ciemny grafit, z akcentami białego może, ale pewności nie mam, Może coś dodam tej pini, co na podbitce mamy, sama jeszcze nie wiem. Wiem,że do domku do środka wsadzę mu materacyk z jego niemowlęcego łóżeczka

  7. #20007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mi sie takie hustawki podobaja w kolorze drewna, nawet taki kolor jak jest, ale maluj za duzo zdzierania by bylo.
    sluchaj, znalazlam to ogloszenie i sie jej przyjrzalam - zmien ta belke na ktorej wisza hustawki na nowa.

    ja tez nie lubilam zabawek w salonie, dzieci zawsze mialy u siebie w pokoju a w salonie pozwolenie na jedna ktora sie akurat bawia. Nie lubilam tez zadnych naklejek na lodowce ani magnsow, alfabetow itp.

  8. #20008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    podali u nas ze wiosna przyjdzie dopierow w maju
    sprawdzilam i mrozy i sniegi do konca kwietnia

    usiluje zagonic M do zalozenia kibelka ale idzie mi jak krew z nosa - zwinal sie cichaczem do jaskini i udaje ze go nie ma

  9. #20009

    Domyślnie

    Miałam pisać o twoim kibelku, ja też zwracałam uwagę przy kupnie, żeby jak najmniej zakamarków miał.

    Mania, wygląda jak by się lekko uginała ta belka, ale nie będziemy jej raczej teraz zmieniać, z resztą wiecie, wszystko wyjdzie w momencie rozkręcania i skręcania u nas.

    Mania mi też sie takie podobają, dlatego chyba dostaną kolor podbitki, a reszta ciemny grafit. Zastanawiam sie tylko czy wylezę z domku ze środka, jak go tam wejdę malować A może w ogóle się nie zmieszczę

    W tamtym roku walczyłam z chwastnicą w trawniku, w tym mam coraz większe place koniczyny, znowu na czworaka po ogrodzie łażę.

    Gosia, zapłaciłam za niego tyle co wołają teraz za Twoją wersję ekonomiczną
    Ostatnio edytowane przez joana_ ; 07-04-2018 o 15:18

  10. #20010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no wiesz, zmieniam sraczyki co jeszcze builder wsadzil jak dom zbudowal Mloda go chce bo u siebie ma totalna sieczke.

    Sluchaj belka nie jest droga. Normalnie by sie nie wygla ale hustawki sa super ciezkie, a nie te plastykowe. lepiej to zrpbcie teraz przed skreceniem. W koncu Ty tez tam bedziesz sie bujac
    sama z doswiadczenia wiem ze jak sie cos odrazu nie zrobi to potem sie wcale nie zrobi
    Zaloz mu tez barierke przy drabince, z obu stron najlepiej. Domek jest swietny bo ma nie tylko domek ale tarsik na gorze. Zaloz mu solarke - panel do naladowania na dach i sie naladuje, bedzie mial w srodku swiatlo
    nie wlazlas?? trzeba bylo
    Maly widzial juz???


    odkad spryskalam trawe tym preparatem nie mam nic, ani chwastwo ano koniczyny, a mialam tragedie. Juz 3 rok czysciutko a u sasiadki wysypisko. Pierwszego roku wyrywalam ale lyse placki sotawaly a i tak odrastaly w innym miejscu bo korzenia kurna maja kilometrowe. W nocy wychodzilam pryskalam zanim ptaki sie zaczna pasc i super.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 07-04-2018 o 15:23

  11. #20011
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Fajny ten domek Antkowi gratuluję nowej zabudowy ogrodowej
    Ile to ja lodówek widziałam z porysowanymi drzwiami. Chociaż niektóre magnesy mi się bardzo podobają
    Najbardziej dziwi mnie jak ludzie naklejki z bananów czy innych owoców przyklejają do mebli.

  12. #20012
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał joana_ Zobacz post
    ...
    Gosia, zapłaciłam za niego tyle co wołają teraz za Twoją wersję ekonomiczną
    Ja moją wersję ekonomiczną robiłam sama, kupiłam na allegro zjeżdżalnię i 2 huśtawki, a w lokalnym sklepie kilka śrób. Po belki pojechałam do tartaku sama moją osobówką z 2 małych dzieci (1 i 3 lata), więc jak facet zobaczył blondynkę, to dał mi materiał za darmo... Po roku malowaliśmy płoty i wiatkę na brązowo, więc i tą budowlę też, a kolorowe były tylko te dodatki, czyli zjeżdżalnia i huśtawki.
    A jeśli chodzi o zabawki w saloni, to mam jeszcze większego bzika, bo nigdy nie pozwakałam tam wchodzić dzieciom z zabawkami... w starym domu dzieci miały wspólny pokój obok salonu i tam było miejsce zabawek i nigdzie indziej.

  13. #20013

    Domyślnie

    Zapomniałam, że Ty bob budowniczy jesteś

    Mój może i by zrobił plac sam, ale wiecie ile mam jeszcze rzeczy do zrobienia, a on na krótko w domu jest. Antkowi pogratuluję On ma teraz swój pokój na górze, na dole mam gościnny, właściwie dla naszych przyjaciół, ale że ona teraz w ciąży, to na noc nie zostają. Mojego syn tam śpi od wielkiego dzwonu, więc Antek ma tam część zabawek. Dom i ogród jest dla wszystkich nie muszą wszędzie pałętać się dzieci graty Wyrodne matki z nas

    Dziewczyny, rady potrzebuję, będziemy sadzić ten żywopłot grabowy, przestawiłam kompostowniki, że mam teraz między nimi i płotem, taki kącik gospodarczy. Ja myślałam,żeby bezpośrednio za kompostownikami nie sadzić żywopłotu, tylko zrobić coś takiego:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2335-doniczki-z-palet-pwbijajcie-po-wiec.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	39,9 KB
ID:	410669 oczywiście, tylko na ścianie płotu, a dalej grab, mój mówi, żeby graba dać od płotu do płotu. Dla mnie zabierze mi miejsce na doniczki, jakiś poczekalnik dla roślin itp, tak wygląda to miejsce:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kompo.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	410670

  14. #20014

    Domyślnie

    i jeszcze prostopadle kawałek grabowego, coś w ten deseń:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bazgroły.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	410675

  15. #20015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Domek ogrodowy był Gumisiowej

    Zrób na płocie takie jak pokazałaś, a grabeb obsadź tak, żeby kompostowników nie było widać.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #20016

    Domyślnie

    Dzięki Pestka Przed kompostownikiem mam maliny, za muszę mojego przekonać do tej konstrukcji

    Mania chyba w tym roku sie poddam i faktycznie czymś popryskam koniczynę, strasznie się rozpanoszyła.

  17. #20017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana ja sie poddalam po pierwszej wiosnie, jak po wyrwaniu zostaly mi placki bo z korzeniami rwalam, a ze na froncie to bylo - o dziwo z tylu nie mialam nigdy - wnerwialy mnie lyse placki bo wstretnie to wygladalo, przelazilo tez od Kathy. A po posianiu nowej trawy nie dosc ze dlugo zabieralo zanim wyroslo to ta trawa nigdy nie byla taka sama Bylo albo ja albo koniczyna. Przy okazji wybilo wszystkie inne rozne chwasty na ktorych sie nie znam wliczajac w to mlecze. A trawy nie ruszylo

    Sluchaj, z ta zaslonka, pomyslalam o tym co TAR ma u siebie na ogrodku, takie scianki jak ma na smietniku

  18. #20018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    libelek stoi ale nie obylo sie bez przygod. Dwa razy musial M odkrecac i poprawiac bo cieklo, jak glupie, zalalo mi podloge niewiadomo czemu.


    poszlam sprawdzic w Ikei czy w koncu maja zegarek ten zloty co chaialm, maja w koncu sie pokazal, musze tam przy okazji zajechac, bo potrzebuje waziutki stolik na tv dla M do domku w lesie do jego sypialni. Jak wlaczy wyjca w salonie to jak ide do lozka to ani czytac ani spac i jeszcze musze wstawac wylaczac bo usypia przy nim na kanapie. Niech usypia w lozku swoim.

    no i obejrzalam co maja, az mnie zaskoczyli





    niestety tylko 15x15 cali a ja mam szersze. Myslalam o tych na gorze. No bo przeciez nie mielismy zadnych pamietacie?? No i niestety ale tylko takie - duzych nie ma takich.
    szkoda!


    pozatym wprowadzili "kutasiki" do szafek i koleczka co wogole nie jest stylem Ikeowskim - co tez jest fajne





    image hosting over 10mb





    jpg images


    pare zlotych ramek tez maja


    image url











    no i normalne ramki, a nie proste, je akurat widzialam jak tam ostatnio bylam








    i nowe zegary - przyznam ze niezle














    img upload








    nawezt zlote lampki do lazienki, w dol lub gore przekrecane



  19. #20019

    Domyślnie

    I to też jest pomysł, muszę pogrzebać u Tar.

    Mania masz sraczyk nowy?

  20. #20020

    Domyślnie

    O, nie zgrałam sie w czasie

    Taki okrągły zegar kiedyś kupiłam na west za 400 zł, po czym pojechałam do tkmaxx, i wypatrzyłam kwadratowy, wprawdzie stojący, ale połowę taniej. Więc szybko do west żeby zakup anulować, udało sie i mam kwadratowy. Tylko nie złoty.

    A dziś na złoto sobie machnęłam rurkę, od pater takich kamiennych

Strona 1001 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony