dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1002 z 1588
Pokaż wyniki od 20.021 do 20.040 z 31759
  1. #20021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jaka rurke????

  2. #20022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a ja czekam az sie M dobudzi, wrocil pozno od Ricka, jakis mecz ogladali, jedziemy dzis oddac wiatrak ten bialy i przywiezc lampe i lustro.

    znow snieg padal w nocy i rano

  3. #20023

    Domyślnie

    A my właśnie skończyliśmy ściągać darń pod graba.
    O taka patera, ja miałam rurkę całą metalową w chromie:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tom-gast-patera-z-lupka-2-stopniowa.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	11,3 KB
ID:	410755

  4. #20024
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, u nas na jutro zapowiadają 27*C.
    Joana, co ciebie na złoto wzięło? Farba po komodzie została? Ten chrom fajnie wygląda.
    Też nie wiedziałam, że Ikea wprowadziła te kutasiki i kołatki. Szkoda tylko że dużych nie mają. Po świecie ludzie nie musieliby szukać.

  5. #20025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika
    a mysmy wrocili i wchodzac do domu mowie do M - jeszcze tyle sniegu na schodach?? PO KOSTKI

    Joana fajna ta tacka, patrzy;am ostatnio a znaczy do wczoraj mialam licytowac na podobna ale zrezygnowalam, tylko ze boczki miala, co na niej trzymasz?

    tak patrzac na te zegary doszlam do wniosku ze ten jeden czarny plasciutki mi sie podoba. Musze pomyslec. Na dol do mojego zlotego.


    Lustra nie widzialam ani lampy, wszystko w samochodzie, czekam az szanowny wypakuje i wniesie do domu.

    sluchajcie, wpadl na "gnialny" pomysl. Wczoraj byl olej wymieniac i mowi do goscia ze chcialy wymienic samochod na taki co ma skorzane siedzenia - niestety trafil mu sie w materiale co sie zupelnie nie sprawdza dla nas. A gosciu mowi ze po co, nie lepiej zmienic na nowy 2019 rocznik?? Samochod M kupil w zeszlym roku, jeszcze roku nie ma i jeszcze kilkagdziesiat tysiecy km gwarancji ma, ale tak sie najaral ze jutro swoj oddaje do dokladnego czyszczenia a we wtprek idzie zalatwiac samochod. Juz podobno wybral opcje i wszystko. Czy wezmie nie wiem, ale poki co chodzi i przezywa i sie jara jak dziecko. Faceci i ich zabawki

    facet sie zapytal czy ja tez przyjde hahah, pamietal mnie. M powiedzial ze, teraz sam przychdzi.

  6. #20026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zapomnialam na[isac - Mloda od wczoraj przedszkolem jest. Bajzel to malo powiedziane ze mam w domu.
    Szkody?? poki co wylali lakier do paznokci i olejek zapachpwy - do pojemnika na ciuchy, pamietace ten nowy co kupilam dwupoziomozy? Na szczescie lakier byl bezbarwny i szybko w skorupe zasechl i sie latwo oderwal bo spod pojemnikow ma jakas powloke.
    Oczywscie winnych nie bylo.....

    szczescie ze nie na podloge bo bym wygonila do domu

    kupilam im po zabawce to sie narazie zajeli i chwila ciszy a ja pobojowisko w kuchni sprzatalam.

  7. #20027
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Pomysłowe dzieciaki Moja córka mając 3 lata dorwała mój podkład z pompką i cały wypstrykała w papier toaletowy, którym zapchała kibelek, ale u dziadków siedziały prawie na baczność... wystarczyło, ze babcia spojrzała
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  8. #20028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zajechalismy do polskiego sklepu po drodze, a tam Chinka na kasie

    a tam takie dobroci, az mnie skrecilo









    moglam sie oblizac, zdjecie cyknac i kupic marchewke
    GUESS WHAT!! mance dupa urosla, Manka na diecie

    ale nie oparlam sie - ze ogladam polskie filmy jak mam okazje - zagladam czasem na Waszego slawnego Pudelka czytac co tam na polskich "salonach" (chociaz nie wiem o polowie co pisza, chyba ze aktorzy, anyway! swego czasu rozpisywali sie o Grycankach, dowiedzialam sie ze robia lody, dzisiaj pierwszy raz zobaczylam ich lody wiec kupilam, a niech tam - zobaczymy czy lepsze niz te co tu kupuje





    po otworzeniu zapowiedzialy sie dobrze, ladnie wyg;adaly - jak same owoce
    (Mloda i Natki juz wyzarly)


    image host


    sprobowalam i ja....



    beznadzieja, slodkie jak diabli z takich owocow powinny byc kwaskowate a tam sam cukier
    wiec odwrocilysmy z Mloda i patrzymy co w srodku...a tam?
    20% owocow ......
    reszta to sietanka i KUPA chemii


    wyciaglam swoje lody





    nawet polowy tej chemii nie mialy co od Grycanow.

    a najlepsze to ze te polskie kosztowaly......13$
    jak M zobaczyl cene to tylko jak na wariata na mnie popatrzyl ale pozwolil wziac, no chcialam sprobowac.

    nigdy polskich lodow z pudelka nie jadlam to piwerszy raz w zyciu, w Polsce jak mi sie trafi byc w lecie jem u mnie jest lodziarnia, rodzina mojej kolzanki ma, na miejscu robione a owoce sa zbierane w naszych lasach swierzutkie. Pychota.
    uwazam ze 13$ stracone

    pojemnik ma 1100 litra, mozecie mi powiedziec ile w Polsce kosztuje? bo tutaj potrafia niezle naliczyc sobie za polski towar.

    a propo lodow...daje jogurt i mrozone wisnie, truskawki i jagody, jak prze;ece blenderem wszystko sie mrozi elegancko i wychodza mi doslownie lody. Tak geste i zmrozone a jednoczesnie mozna lyzke wbic. Bez chemii bez ulepszaczy i zastepiaczy wiec zstane przy swoim sposobie na lesne lody i przy swoich lodach.
    Az sobie kupie KA lodziarke i se sama ukrece.

  9. #20029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gosik a wiesz jak sie balam jak jechalismy i zostawialam Mloda sama tu - o nowa jadalnie i moja kanape
    balam sie co zastane jak wroce
    narazie nie widze zniszczen ale okaze sie jutro jak pojada

  10. #20030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    M wczoraj pojechal kupic sobie buty do pracy, ja cichaczem polecialam na ciuchy , wychaczylam adidasy do kompleu ciuchow i jakies tam jeszcze ciuchki, buty byly po normalnej cenie ale akurat takie jak chcialam, reszta rzeczy wliczajac M buty na przecenie . Jak mierzylam babka do mnie podeszla i mowi ze jak kupie np. te buty to dostane kupon na 25$ na nastepny zakup. elegancko zaplacilismy a ja nie dostalam kuponu, myslalam ze jest na rachumku - nie ma! wiec dzis mowie do M - wracamy! jak mialam dostac to mam dostac, co za porzadki, bluze jeszcze chce kupic next time. Nie mieli wyjscia, we dwie prawie z lupa sprawdzaly czy napewno wydalam minimum 75$ przed podatkiem zeby mi go dac - daly
    no nie wzielybyscie?


    a teraz wracajac do domowych zakupow...wiatrak bialy oddalam, pisalam ze kupilam ten sam ale wiekszy ciemny, a tu widac porownanie , bialy jest na 42 cale a ciemny na 52, widac roznice, dobrze ze wzielam ten wiekszy





    a tu oba pudelka razem, nawet kopula jest duzo mniejsza, wygladalby lilipucio





    Mloda choruje na moja lawe co mam na dole, ja ja za grosze wygralam na licytacji, szukala az znalazla ja w sklepie


    screen cap


    powiedzialam jej ze w zyciu tyle bym nie dala za nia

    wiec dochodzimy do lustra...Pestka pytalas czy ma sreberko na wierzchu, napisalam ze lepiej zeby mialo bo kosztuje 450$


    post a picture




    DUPA nie sreberko
    dobrze ze go wygralam za 50 bo nawet 200 bym za niego nie dala bez tego sreberka. Ale sreberko mam w domu i sama sobie moge zrobic.
    Wiem ze TAR sie nie podobalo ale ono mi bedzie pasowac do calej lazienki, pamietacie z ta szafka na nozkach i kosztkami. Lampe tez mam nowa. Poki co M musi mi je powiesic bo Mloda zabiera to co tam jest.


    no i lampa...jak ja otworzylam to sie przestraszylam ze jakis bubel chociaz formowka, patrzcie jak abazur jest zrobiony te druty




    skumalam dopiero jak zobaczylam reszte lampy ze tak ma byc. Tylko abazuru juz sie nie zmieni bo nikt takich nie robi!
    no ale skrecilam







    zarabista co prawda sciany nie zrobione ani plytek na kominku nie ma jak widac - ale fajna i pasuje tam

  11. #20031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    M sprobowal lodw , popatrzyl na mnie i kazal schowac , tez mu nie smakowaly

  12. #20032
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Lody kupuję tylko świeże w lodziarni nie te w pudełkach, ale jak czasami widzę w gazetkach reklamowych to taką ilość można kupić już za mniej niż 10 zł, ale to też zależy od firmy... te bardziej reklamowane są droższe
    Tym co pokazywałaś pewnie doliczyli trnsport przez ocean

  13. #20033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wiem ze doliczaja za transport
    tylko ze oni je za grosze kupuja prosto od producenta bo hurtowe ceny i bardzo duzo naraz - sklepy polskie same nie sprowadzaja sobie bo nie moga, jedzenie jest sprowadzane przez jedna firme (kanadyjska) do wielkich hangarow - z calego swiata, nie ze tylko z Polski. Sklepy wtedy od nich biora. To idzie wilkimi kontenerami z calego swiata. Sek w tym ze ten sklep akurat polski ma tak wywindowane ceny ze czasami oko bieleje. Uwielbiam Wasze serki smakowe, te w malych pojemniczkach. jak sie zabiore to bym ogla zjesc 5 naraz. Nie dosc ze malo tego to wolaja 4$ za jeden, w Polsc ostatnio widzialam je za 3 zl
    Centy sa tansze w innych sklepach bo tacy pazerni nie sa ale niestety nie maja takiego wyboru.

  14. #20034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    .......sprzatlam kuchnie na blysk, Mloda do sklepu pojechala, jak wrocila i zaczela rzadzic - kuchni nie widze chromole juz nie sprzatam, jej kolej.

  15. #20035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a tak gwoli lodow - tutaj niestety nie ma tak ze pojde sobie z kubelkiem i kupie. W lecie jeszcze od biedy w jakichs malych prywatnych skkepach, ale w okresie kiedy nie dzialaja? zostaja pudelkowe, albo samemu rbic. A ja niestety lubie czasem liznac w zimie

  16. #20036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Grycana nie kupuję pudełkowego. Tylko czasem sorbety w ich firmowych sklepach, ale też nie pudełkowe. Mają bardzo dużo smaków.
    Takie jak kupiłaś w litrowym opakowaniu są w TESCO za 17 zł.
    Na początku jak Grycan sprzedał Zieloną Budkę i założył nową lodziarnię, lody miały smak. Szybko się skiepściły.
    W Górze Kalwarii jest stara lodziarnia. Jak miałam 4-5 lat przyjeżdżałam tu z babcią do jej przyrodniej siostry i zawsze szłyśmy tam na lody. Do dziś są pyszne, chociaż jest ograniczona ilość smaków. Mają takie fajne pudełka styropianowe w 2 wielkościach, więc można kupić spore porcje do domu. Ale ja mam termos do lodów.


    Tknęło mnie z tym lustrem, ale ty go uszlachetnisz
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #20037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    My jesteśmy serojady, szczególnie J i to on zawsze wybiera w sklepie sery. Ma wyczucie. Jest trochę fajnych serów pudełeczkowych, a od niedawna pojawiły się też dobre twarde sery polskiej produkcji, np. Szafir, Bursztyn i Rubin.
    Z pudełeczkowych ostatnio testujemy Milandię w różnych smakach. Są u was serki z Piątnicy?
    http://piatnica.com.pl/produkty/milandia
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #20038
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Te lody kosztują ok. 15 zł. My ostatnio bakaliowe Koral kupujemy.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ShotType1_328x328.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	21,0 KB
ID:	410820 Posypuję je dodatkowo orzechami włoskimi.
    Jak jestem we Wrocławiu, to idziemy do lodziarni tralalala. Lody tam są nakładane łyżką, nie maleńką gałkownicą.
    Mania, cena tej ławy to + podatek? Broń jej jak niepodległości, nie oddawaj Młodej
    Serki i wiele innych produktów z wagi poschodziły, nie ma 200 gram tylko 135 albo i 80 coraz częściej się trafia. Opakowania niedługo będą cięższe od produktu.
    Jak mamy śmieci mniej produkować, jak 8 deko szynki zapakowane jest jak rycerz w zbroi.

  19. #20039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mmikka, to jak wiele innych sytuacji i pomysłów u nas
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #20040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Tez korala jemy bakaliowego i algide. Wedlin pakowanych nie kupujemy. Wole na wage swieze. Malo jemy. Poza boczkiem plastrowanym ten kupujemy paczkowany z morlin. Laski jestem tak umordowana poweekendowo ze masakra. Ale rabata rododendronowa prawie skonczona. Oczko odpalone. Fontanna i kaskada dzialaja. Mania wole bablowe fontanowe niz to pryskadlo. mam za mocna pompe na pryskadlo, a za male oczko
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 09-04-2018 o 12:27

Strona 1002 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony