dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 1588
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 31759
  1. #2021
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Maniu V&B to wątpie że u nas są. Nowa Gala to na 100 %. Niedaleko męża jest salon i zdjęcia napewno Ci zrobię. Pozostałe się zobaczy.

    Maniu a co do przycisku to jak się nie uda to ja pomyślę. JAk bym tą umywalkę ściągała to przycisk można razem. On jest malutki, a i na razie go nie potrzebujesz. Tzn mam nadzieje, że ja szybciej będę potrzebować umywalkę niż ty przycisk. Na ebay.co.uk zobacz. Tam sprzedający są chętniejsi do wysyłek do Polski.

    Ten przycisk będzie pasował do kibelka jazz, bo tak naprawdę rodzaj kibelka nie ma znaczenia. Musisz tylko mieć stelaż geberita bo do niego montujesz przycisk. Na 100 % jest ok bo ja się dowiadywałam, bo miał u mnie być ten kibelek.

    A takie krany (tzn tego typu) widziałam w salonie w Gdansku, więc są u nas w Polsce

  2. #2022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    o kochana! ebay to ja odrazu zaliczylam w UK, no i jeden sprzdawca ma go tylko ale plastykowy i WIELKIMI literami napisane ze wysyla tylko po UK…
    Wiec nici z tego.
    Z przyciskiem mi sie nie spieszy, potrzeba mi go za rok dopiero w takim okresie jak teraz jak bede lazienke robic.
    Jak mowisz ze by pasowal do tego kibelka to super Tylko jeszcze jedno jest….kibelki maja splyw pionowy, lejowy boczny czy jak tam, w kazdym badz razie kilka, od czego to zalezy???? Czy np. jesli tek kibelek (zalozmy) ma lejowy odplyw a ja bede miala w lazience jakis odplyw boczny zrobiony albo cos tak to co, nic z tego? Masz sie jak dowiedziec?


    A plytki Vileroy poprostu kupie w ciemno. Nie mam wyjscia. Tak, baterie (na szczescie) sa w Polsce, zlewy tez, kafelki tez ale wzystko na zamowienie. Tak samo jak moje duze kafle przeciez wiec nic nowego. Tyle ze ich nie zobacze…no chyba ze trafie na jakis salon w Lublinie bo u mnie na wsi nie ma szans.

  3. #2023

    Domyślnie

    mania, schody the best!

  4. #2024
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Maniu Nową galę mają w glazurze królewskiej (taka sieciówka) więc może być w Lublinie.

    A z tym odpływem to tak. Jeżeli chcesz stelaż geberita ten o standardowej szerokości (nie slim) to rura od kanalizacji możesz mieć i z podłogi i z boku po ścianie. Nie ma znaczenia. Jeżeli chcesz slim to musisz wiedzieć jak będzie szła rura od kanalizacji. Bo jak z boku po ścianie to musisz kupić inny stelaż niż gdy rura wychodzi z podłogi.

    Co do kibelków podwieszanych. To one napewno mają wszystkie podłączenie z tyłu I przy kibelkach nie ma znaczenia jak Ci wychodzi rura od kanalizacji, bo przecież wieszasz go na stelażu i do rury stelaża podłączasz.

  5. #2025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Etta fajnie ze Ci sie podoba!

    Pszczolka DZIEKI ze mnie taki hydraulik jak z koziej wiadomo co…
    Moj M tez sie nie zna na tym. No oprocz standardowych sraczykow jakie tu mamy, ale te Wasze europejskie to czarna magia. Znaczy moge odetchnac z ulga ze jakby co ten kibelek co chce bedzie stal.
    Nie moge Slim bo chce ten przycisk I przez przycisk guzik ze slim'a.
    No i wlasnie przyszlam bo dostalam odpowiedz z jednego sklepu z UK, znalzlam tez inny…z tymi przyciskami. Polski geberit sie nie odezwal.

    W jednym mi odpisali, nie ma problemu poslac do PL, placic karta kredytowa. Cena z wysylka za metalowy (bo jeszcze plastykowy jest) to £177.98. Kurrrrddeeee…..duzo wychodzi. Sama wysylka 34.

    W drugim znalazlam taniej…ale wysylka powinna byc 35 funciakow na Polske a i nawet na Canade a jak robie check out pokazuje 50 za wysylke.
    Czekam wiec na odpowiedz ze sklepu - jesli odpisza. Bo tam przycisk tanszy. W tym sklepie odrazu licza VAT na Polske wiec potem nic sie nie doplaca, za to na Canade nie ma Vatu i jedynie moge zaplacic tu przy odbiorze - albo i nie. Zalezy jak wysylane. czasem sie upiecze.

    Pszczolka jak bedziesz zainteresowana daj cynk.
    A ja ide te slim obejrzec bo moze bym taki na dol do wc wsadzila.

  6. #2026
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Maniu byłam w Glazurze Królewskiej i zrobiłam Ci zdjęcia płytek z Nowej Gali. Zrobiłam wszystkich kolorów ale pewnie czarne chcesz.

    Zdjęć nie mogę wstawić bo gapa ze mnie i nie wzięłam kabla do komputera. Napisałam do męża i mam nadzieje ze nie zapomni wziąć z pracy. Niestety byłam z córką, która latała po całym sklepie i nie mogłam się skupić na zdjęciach więc wyszły mi średniej jakości.

    Ale prawdę powiedziawszy te czarne nie zachwyciły mnie. Napewno nie wyglądają jak na zdjęciach z internetu. Np te czarne mają niebieskie kropki lub czerwone widoczne z bliska. Mnie by to denerwowało. Uważam, że powinnaś je obejrzeć przed zakupem.
    Ostatnio edytowane przez pszczolka m ; 27-06-2012 o 13:21

  7. #2027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jaja…kochana jestes ! dzieki wielkie za czas. Mi sie nie spiszy, kiedy masz czas to wklej (wklejaj tu, nie smiec u siebie).
    Bo wiesz, szukam cos jakbym zdecydowala nie brac V&B zeby taniej lazienka wyszla jakby co. Mimo ze to nieduza lazienka to jedyne miejsce gdzie kafelek nie bedzie to sufit wiec sie uzbiera. jakby byla duza to napewno bym robila jak Ty.
    Wlasnie wklepalam Glazura na Google i poszukalam gdzie sa. Znalazlam najblizej w Nowym Saczu, w Krakowie a w Lublinie sa dwa. I sie okazalo ze w zeszlym roku bylismy tam! Tyle ze to nie za duzy salon byl bo w tzw. Gali, czyli galeria. I sie mi tam podobaly plytki. No nawet nie wiedzialam ze to Glazura Krolewska salon byl…ale wlasnie na ich stronie (ogolnej) maja zdjecie z tego salonu.
    A skad sie czerwone kropki na czarnym wziely? No nie, tez mbie by pewno denerwowaly.

    Dostalam odpis z drugiego sklepu z przyciskiem. Ze wysylka bedzie poprawiona i ze jeden z tych przyciskow zostal wycofany ale zamieniony z innym i powiedzieli ze zaden supplier go nie ma, ze zajelo by okolo 2 tyg go sciagnac. I sie mam zastanowic. natomiast ten drugi pogania mnie zeby kupic, co pisal ze znalazl jeden na cala UK. Fajnie haha.
    Tak czy siak, ci drudzy proponuja mi cene jak za ten plastykowy wiec musze pogadac z M i zobaczymy.

    Przy okazji wczoraj znalazlam szafki ktore kiedys pokazywalam:



    Pamietacie…pokazywalam. Jest taka jakbym chciala, prosta, ale ma cos w sobie, o ale to cos to poprostu raczki i nozki.

    Bez nozek wyglada tak:









    To jest Keuco Palais. I wlasciwie bez nozek zadna rewelacja, czyli znow sie potwierdza ze - diabel tkwi w szczegolach. Niestety nie uwazam ze ta szafka (nawet z nozkami ) to jakies wielkie HALO zeby sikac po nogach. A szczegolnie gdy zobaczylam cene …znalazlam w Niemczech za 1712 euro (95cm)
    a w PL za….bagatelka okolo 10 tys zlotych Chyba oszaleli!
    Bo wygladem przypomina szafke z Ikei, tak jak kiedys pisalam - styknie przykrecic ladne raczki i nozki i szafka bedzie cool.
    No napewno bym tyle nie dala za szafke durna…toz wypasione kanapy skorzane za to mozna kupic.
    Mi sie zawsze konsolki podobaly, podobnie jak Tobie Pszczolka, ale niestety nie bede miala zadnej szafki…bo nie mam miejsca. Znaczy mam idealne miejsce na szafke ale stoi tam…komin a jego nie moge ruszyc bo przeciez kominek mam. Tak wiec musza byc szuflady.

  8. #2028
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Maniu wkleję Ci te zdjęcia co mam, a jak będę jechała z mężem na zakupy to zrobię Ci jeszcze raz lepsze bo wtedy on zostanie z małą w samochodzie.
    Ogólnie to te płytki wyglądały porządnie tylko te kropki mnie denerwowały, a widoczne były tylko z bliska. A salon może i mały, ale oni mają takie katalogi z kawałkami płytek i wszystkie odcienie możesz obejrzeć. No i nie wiem czy wiesz one nie są gładkie a mają taką fakturę kamienną (i magma i trawertyn), nawet te polerowane takie są. Polerowane od niepolerowanych różnią się tylko tym że lekko błyszcząca jest tylko ta część górna, rowki są niepolerowane. Przez te kropki to chyba lepiej te beżowe wyglądały niż czarne. A i mają polcolorit , tylko u nas nie było akurat tej twojej.

  9. #2029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    beze i inne kolory odpadaja, teraz mam bezowa lazienke i mimo ze ladnie wyszla (kafle pod sufit) i ciemny braz meble to juz mi sie przejadly. Tylko czarne, biale i odcienie szarosci i grafitu mnie interesuja. Tymbardziej ze sypialnia bedzie szara a Bialy bedzie bialy wiec bezu juz nie bede ciagla bo lazienka kolo tych pokoi jest.
    A wiesz jak to z katalogami…lepiej na zywo, nawet na zdjeciu potrafi odbiegac od katalogowego. Fajnie ze mi napisalas jaka roznica z tymi polerowanymi i nie bo nie wiedzialam. Gladkie nie musza byc, lubie strukture, teraz mam takie w lazience i jak sie ich balam sprzatac ze bedzie widac kurz na fakturze tak okazalo sie ze nie.

  10. #2030
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Tak myślałam że beże napewno Cię nie interesują
    Ale oni w tych katalogach mają przyklejone kawałki płytki nie zdjęcia.

    Myślę, że może jeszcze jutro bym pojechała do drugiego salonu, ale trochę tchórzę. Zaczynam jeździć samochodem, a dziś wymusiłam pierszeństwo na skrzyżowaniu i tradycyjnie każdy błąd jaki robię podczas jazdy odchorowuję No ale jak nie jutro to napewno niedługo

  11. #2031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jak masz sie stresowac i jezdzic sama to daj spokuj, ja nie chce miec Ciebie albo waszego samochodu na sumieniu bo mnie bedziecie gonic potem przez pol swiata hahah. Styknie jak wkelisz to co zrobilas a skoro juz wiem gdzie te salony to za miesiac obejrze na zywo

  12. #2032
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Maniu ja tam dla siebie chciałam też płytki obejrzeć. Mają Grazię a teraz ich płytki to mój faworyt na dolną łazienkę. A mąż oczywiście kabla nie wziął. Niestety on do najsłowniejszych nie należy

  13. #2033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A to w takim wypadku jedz
    Z seri tych kafelkow wynalazlam takie, sa piekne i nawet bym je wymienila z V&B - gdyby byly czarne, ale sa brazowe



    a tu druga fotka i na tym zdjeciu widac dokladnie co sobie umyslilam zrobic w swojej lazience - biale sciany w kaflach a ciemna scianka w prysznicu i taka sama za zlewem. U mnie kolo prysznica bylby kibelek bo akurat mam tam okno.


  14. #2034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pare przykladow lazienke gdzie zadna szyba nie pasuje a tylko i tylko zaslonki:
























    Wszystko zalezy od wystroju lazienki, od stylu, od kafelek.
    Bo ja tez sie zastanawialam nad tym juz rok temu zeby w prysznicu takie cos zrobic. Tylko wtedy wyzszy brodzik lub obudowe w brodziku.

    z innej paki: znow czarny tyl w lazience. i siedzenie jak planuje zrobic:



    a tu z zupelnie innej paki………sufit jest niesamowity!



    …ale do popatrzenia z opuszczona szczena bo jak to sprzatac z kurzu??

  15. #2035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    PSZCZOLKA……mam pomysl na lazienke!!!
    Po co sie meczyc, szukac kibelkow, stelazy, przyciskow a potem dmuchac, chuchac i szorowac na kolanach, pucowac i…wydawac duzo kasy…nie lepiej tak:









    (w tajemnicy to mowie zeby mi lba nie urwal…moj M powiedzial ze mial takie kibelki w szkole…w Lublinie...

  16. #2036

    Domyślnie

    Moniś wanny z "firankami" zajebiaszcze!! Ehhh ile ja bym za takie coś dała... ale mogę pomarzyć. M. chce wannę z parawanem z szyby co by prysznic mógł wziąć. A poza tym przy 2 małych dzieci takie firanki to niezbyt szczęśliwy wybór. No nic - może za 30 lat...

  17. #2037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zosik mieszkam w kraju gdzie parawany to nowosc zawsze sa zaslonki. Podwojne. Na wierzchu materialowka pod spodem mieprzemakalna, lub jedna nieprzemakalna. Zaslania sie w czasie prysznica i nic mokre nie jest, no chyba ze ktos naprawde ma talent rozbryzgania gora, bo dol zawsze w srodku jest i splywa. Dzieci? Wychowalam dwoje z zaslonkami i nigdy powodzi nie mialam
    Najwiecej powodzi mam po kapieli…jak M wylazi z wanny. Bo zamiast sie wytrzec w wannie zanim wyjdzie chociaz z wierzchu - wylazi i sie wyciera stojac na zewnatrz wiec normalka, bryzga wszystkim co sie da Do tego stopnia ze nawet sie caly nie wytrze tylko potem mam mokre slady idace po korytarzu z lazienki az do sypialni. Ale on nalezy do tych co maja "talent" - czytaj lenia, bo ciezko sie wytrzec na miejscu haha.

  18. #2038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    pszczolka takie kafelki do lazienki na podloge…piekne sa. Tylko ich w sklepach nie ma





    i pomysl na ladne poleczki w lazience:


  19. #2039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    znalazlam jeszcze nowe zdjecia kafli , tym razem wlasnie takich jak moje w formacie 60x60.
    W lazience. nawet sa na podlodze (bo mozna je na podloge tez klasc).
    Nie moge sie doczekac jak je przykleimy….serio…tyle ze tutaj misz-marsz poukladane a nasze beda wg wzoru zeby obraz wyszedl.






    i jeszcze wzgledem lazienki…
    Sklep z lustrami NADAL milczy. Zastanawiam sie nad zrezygnowaniem z lustrem, odebrania zaliczki i wymyslenia czegos innego. Bo ludzie! w pazdzierniku zaplacilam zaliczke a juz prawie lipiec i NIC!!

    Wiec myslalam o takim czyms…o lustrze wbudowanym - latwiej czyscic, kurz nie zostaje :







    czy dac dekorka naokolo czy zostawic proste bez jak na ostatnim zdjeciu…hmmm..

    dekorek waski do tych kafli jeden jest taki



    a drugi bez motywow kwiatowych tylko ze srenrbym pakiem ale nie wiem czy by pasowal.

  20. #2040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    temat kuchnia, o jakim razwiazaniu myslimy w kuchni. Okap bedzie musial miec takie przedluzki zeby pociagnac rure do komina i w druga strone pojdzie tak samo, zeby to mialo ece i nogi:



    kiedys pokazywalam takie wcinki sufitowe i mowilam ze zrobie dziure ktora na suficiepowstanie albo raczej pomaluje cementem, ewentualnie na szaro a naokolo to na bialo, bo kuchnia i tak bedzie biala, a na suficie taka wstawka by wygladala cool…o taki efekt mi chodzilo:





    tylko proste zabudowane bez poleczek zeby nie bylo kurzolapu a w to swiatelka i wtedy nie wieszac zadnej lampy posrodku, bo dodatkowo beda swiatla pod szafkami:





    myslalam tez o obudowaniu tego tym samym co szafki czyli na wysoki polysk dechy (Gosik mi pokazala ze sa jednak takie deski ..). Tu sa ciemne, kiedys widzialam na polysk i wygladalo odjazdowo, ale nie wiem gdzie to zdjecie:



    I pomysl na "nie brudzaca sie cegle w kuchni"…





    ciekawey pomysl…cegla jest , na wierzchu szyba, cegle dalej widac i wyglada to inaczej przez co…ciekawie. Moze komus sie sprzyda. Bo od gotowania niezle potem sie trzeba naszorowac cegielek jak chlapnie.

    PS……..zwroccie uwage gdzie jest kontakt, na to bym nie wpadla, musze to zapamietac - nie na scianie a w slupku z boku, przez co nie psuje widoku scianki i nie trzeba wiercic w szybie.
    Zawsze myslalam o tym wysowanym z blatu ale jesli da sie tak to wole tak…bo jeden wysowany z blatu nie styknie. A jest po drugiej stronie wlasnie.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 28-06-2012 o 16:09

Strona 102 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony