dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1245 z 1588
Pokaż wyniki od 24.881 do 24.900 z 31759
  1. #24881
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Jak nie chcę wypuścić z domu sierściucha, to denerwuje się i prowadzi do drzwi. Jak wyprowadził się z domu na wiosnę, to pewnie zamierza wrócić jesienią.
    Pestka, Emi dalej ma tyle kotów?

  2. #24882
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    I królika

    Takie są koty. A wraca na noc. Moje latem też prawie w domu nie bywały i Cizia teraz, a także ta 5-ka jej maluchów od świtu do późnej nocy są na zewnątrz. Wpadają do kuchni tylko jak zgłodnieją.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 26-06-2019 o 16:44
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #24883

    Domyślnie

    Pestka

    Bardzo mi przykro

  4. #24884
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Joana
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #24885
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Swojego kota teraz na ręku ponosiłam, cięższy się zrobił. Tylko żre i leży

  6. #24886
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A pije wodę? Powinien w tym upale całkiem sporo.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #24887

    Domyślnie

    Cześć , dziewczyny, Mani nie ma ale wątek żyje

    Pestka...
    Mój stary kicia ostatnio miał przejścia z zębami (ma część usunietych), ale jest lepiej, dostał jakis długodziałajacy steryd i ten wreszcie pomógł.
    Tak tojest ze zwierzakam: starzeją się szybciej niż my i wyrażnie widać proces starzenia się chorób.....

  8. #24888
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Oj, tak Ave. Pasqal też miał usuwane zęby już jako 10-latek. Lato było upalne i żadna ochrona medyczna nie ustrzegła go przed udarem. Wyszedł z tego. Dożył 17 lat i pokonała go niewydolność nerek, co jest bardzo częstą przypadłością kotów po kastracji. U 9-letniej kocicy mojej córki wykryto właśnie cukrzycę. To na szczęście u 30% kotów daje się okiełznać i Grubisia (nie jest gruba ) ma szansę na jeszcze długie życie. Chorują tak jak i my niestety. Nieszczęście polega na tym, że świetnie ukrywają złe samopoczucie, a my ludzie tak mało wiemy, by choroby wyłapać w porę. Spinoza najprawdopodobniej miała problemy z sercem całe życie, ale była bardzo sprawną, żywotną kotką niemal do końca.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #24889
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Nie wiem ile kot pije. Najlepiej wchodzi, naszemu i okolicznym, woda z poidełka dla ptaków. Mnie szlag trafia, a ptakom to nie przeszkadza, bo kąpieli zażywają jakby tych kocurów nie czuły.

  10. #24890

    Domyślnie

    U mnie w ogrodzie stoją fajansowe miski z wodą - dla ptaków i dla kotów - nie wnikam. A kotom zawsze smakuje woda w nietypowych naczyniach np. konewka,
    W domu miseczka z wodą jest dośc daleko od miseczek z karmą.

    Z drugiej strony, jesli kot zbyt często pije wodę, to może być objaw jakiejś dolegliwości, jak u mojego z zębami (ale i schudł przy tym)

  11. #24891
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jak poczytać co weterynarze piszą o kocich dolegliwościach i jak się zachowują, gdy chorują, to sporo pozytywnych zachować może być objawem probleów.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #24892

  13. #24893
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Szlifują się. Dużo z tym roboty, bo one tylko po tartacznym przecięciu, a ja bm chciała, żeby osiągnęły gładkość jakby były dłońmi wyślzgane. Takie drewno jest aksamitne w dotyku. Więc powoli to idzie, ale są coraz gładsze
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #24894
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zyje, jestem w domu
    duzo sie dzieje ciagle, odezwe sie wieczorkiem. Moim wieczorkiem. Nadrobic musze co pisalscie.

  15. #24895
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Knock, Knock......Who's That?... Mania...
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #24896
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, a ja już sobie myślałam, że odezwiesz się z Pl. Mogłabyś z M przylecieć i działkę obejrzeć

  17. #24897
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Długa ta doba w Kanadzie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #24898
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    noooo.... speed mam niesamowity !
    dwa dni robilismy w ogrodku, slonce nisamowite bylo, podzialka mi sie skonczyla na termometrze w sloncu, tak mnie zjaralo ze wieczorem jak usiedlismy po robocie dostalam trzesiawek, gesiej skorki, a spalam w pisamie w spodniach i w skarpetach a M mnie ratowal i robil "rozgrzewke" - a to nalewka, a to tequilla, a to B52. Przeszlo na chwile tylko, Wyladowalam w lozku opatulona.


    poczytalam....

    Pestka - przykro mi z powodu kici Ja nadal Maniusia seniora przezywam a juz dwa lata minely

    co do kwiatkow - no, takich typowych rabatkowych nie cierpie, tuliapny, zonkile, bratki itp itd. Lubie kwitnace krzaki, albo akie dywanowe zielepastwo co kwitnie. Ale sie usmialam z tego co pisalyscie
    a gwoli sadzenia w parku lidzie kwiatki sadza, ja nasadzilam paproci. Poszlam do lasu, wykopalam i wyglada super. Balam sie ze za pozno i padna ale przyjely sie. Jeszcze pare chce dosadzic.

    co u mnie, ano ciagle cos sie dzialo. Jak nie robotki dowmowe w domku to w domu. W lesie zalozylismy nowe barierki - te same metalowe co mamy tutaj w domu, (Rick zaraz odgapil i takie same zrobil , postawilismy scianke druga - teraz scianki wszedzie wyrastaja w parku Dostawilismy nowy tarasik i M wylecial tam z grillem, ale kupilismy specjalne gazebo. Na grilla. Rick tez juz takie chce Lampe tam powiesilam i mozna nawet w nocy pichcic. Zalozylismy nowe swiatelka wzdluz tarasu - musialam na plecach wlazic pod taras bo M za duzy zeby swiate;ka podlaczyc ale super wyglada w nocy. Musze jednak jeszcze raz wlezc zeby zalozyc sciemniacz na te co juz w schodach mamy.
    Co jeszcze? Zmienilismy w koncu zlew w kuchni, mialam dosc tego bialego a la plastyk bo musialam wybielac, lapal kazda plame i klelam na czym swiat stoi. Nierdzewke wsadzilismy i mam teraz full size jak w domu sie kladzie. Zalozylismy tez moj dotykowy kran , ten stary co mialam tutaj, bo przeciez non stop walilam w tamtego.
    Zalozylismy tez nowy kran i zlew w lazience, zlew nablatowy.
    Kupilismy nowe zaluzje te panelowe z Ikei - M musi zalozyc. Bede tez zmieniac wszystkie zaluzje w srodku i sciagac te paskudne metalowe i te cholerne firaneczki z falbankami.
    Tak ze ciagle cos sie tam dzialo.
    A w domu? pamietacie ta krysztalowa lampe/zyrandol co planowalam kupic do kominkowego? W koncu kupilam. W tym tyg maja przyjsc. Maja bo kupilam dwie. Do kominkowego i do biblioteki. Ta do biblioteki mniejsza.



    Mika M leci juz niedlugo, teraz 10tego. No niestety ja zostaje. Ale on obada wszystko i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak bedzie w Polsce ja w domu bede. Teraz tam wracam do lasu w srode popoludniu, zostane do jego wyjazdu. A potem tu bede miala robote - rzenieslismy szopke - musze pomalowac plot gdzie nie byl pomalowany i poprzesadzac krzaki w miejsce gdzie szopka stala.


    no i najwazniejszy news sezonu - kupilismy lodke
    wielka, na 12 osob




    ps. misia nie bylo ANI RAZU no nie ma sily, wypadaloby jechac na wysypisko smieci

  19. #24899
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wreszcie się odezwałaś.
    Gratki za łódkę. Gdzie ją trzymacie? A w ogóle pokaż ją

    Że Spini nie ma i Pasqala smutno i zawsze będzie smutno. Tak samo wciąż pamiętam Tima (dog) i królika Tuptusia. Pociecha tylko taka, że nie męczy się. A upały są niezłe, dziś o 10 rano +40 od wschodniej strony. Zwierzaczek z bardzo chorym sercem nie miał możliwości tego przeżyć.
    Mamy jednak pełen dom. 5 kociaków grasuje od 2 miesięcy. Za miesiąc zostaną z nami 2 i ich mamusia, czyli populacja kotów w naszym domu będzie nadal żyła. Fajne są te maluchy, ale okropnie rozrabiają i... nie sposób chodzić normalnie, trzeba szurać
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #24900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    lodke kupilismy "nienormalna" czyli wzielismy sea doo. Z kilku powodow, ale najwazniejszy - nie ma silnika z tylu bo jest jetowa czyli mozna z tylu spokojnie wlazic/skakac do wody, do tego ma platforme z tylu to mozna siediec z nogami w wodzie. No i jeszcze jedno - bardzo blisko brzegu mozemy podplynac bo styknie 1 stopa wody.
    Lodzi jeszcze nie ma, wyplyniemy po M powrocie. Normalnie caly sezon letni w parku bedzie, M juz z Bradem rozmawial, ma nam miejsce znalezc, jest juz w parku 13 lodek, nasza bedzie 14ta. Poza sezonem bedzie stala w marinie - miejsca w domu nie mamy bo mam maly podjazd plus chodnik - ktory mi zabiera mase dlugosci. Lodz by weszla ale wozek za dlugi







    bedziemy na niej siedziec w kazda ladna pogode. I zwiedzimy wsie jeziora w Muskoce. Doczekac sie nie moge.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 01-07-2019 o 15:09

Strona 1245 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony