dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1271 z 1588
Pokaż wyniki od 25.401 do 25.420 z 31759
  1. #25401
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    za dywan nie buore odpowiedzialnosci, napisalam co przeczytalam, i woda nie moze byc mocniejsza niz 3%, wyczytalam to jak babka miala welniany jasny kremowy dywan i nic nie dzialalo. Tutaj jest link do filmiku jak 3% robi ktos ale na zwyklym nie welnianym.
    AVE - na malym kawalku sprawdz najpierw. I nie zostawiaj zeby siedialo, wcierac i wycieraj i sciagaj.
    Wszystko co powyzej 6% na banko odbarwi bo to utleniacz.
    sek w tym ze plama jest stara i w tym problem.


    https://www.youtube.com/watch?v=w1NQ...s#action=share

  2. #25402
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ps. a lawa dopoero 1 listopada przyjdzie oby. grunt ze na swieta bedzie. Poki co siedze i dumam - ubierac choinke w tym roku czy nie ubierac i postawic jak w zeszlym male drzewka.

  3. #25403
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie






    jak wylaczony wiatrak to lopatki schowane, jak bede chciala se powiac - sie rozkladaja.
    Potrzebowalam wiatraka do sypialni, za goraco mi tam. Zmienie tylko te wisiorki na moje krysztalowe kulki. Tez w listopadzie przyjdzie

  4. #25404

    Domyślnie

    Maniu, jak zwykle piękne zakupy poczyniłaś - ławopufa cudna (a ja już widzę siebie z kawą wg prawa Murphy,ego - jak normalnie nie rozlewam, to na jasne dywany i inne rozleję z pewnoscią ) No własnie, taka pufę do czego używacie: do pięknego wyglądu, miejsce na tackę z kawką, na nóżki ?

    Co do dywanu nie mam nic do stracenia, albo go odplamię, albo... nie

  5. #25405
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ave mam teraz taka sama tylko kwadratowa, ale chce wiecej miejsca w kominkowym zrobic. Stoi na niej tacka, a dokladnie dwie tacki jedna w drugiej i pierdolki na niej. Kawy tam nie pijemy a nawet tam nie siedzimy bo wszyscy zawsze przy wyspie siadaja w kuchni - a kuchnia otwarta na ten kominkowy. Ale kawe mozna pic - wlasnie tacke postawic tylko inna, bo te moje sa bardzo ciezkie. No i tacki bede musiala zmienic bo za szerokie beda Ta teraz pufa jest w sumie tez lawka czyli jak gdzies przy stole mi miejsca braknie moge ja do siedzenia kupic.
    Lampo/wiatrak tez na rzecenie kupilam, juz dawno mialam w planie. Moglam odrazu z kulkami kupic ale szkoda kasy mi bylo no i po co - mam od zakichania kulek na zyrandolu teraz tam.

    Z dywanami z welny wlasnie tak jest - trzeba sie trzasc nad nimi a plamy odrazu czyscic. Ja na szczescie mialam ciemny - w kolorowe bloki - ale nadal go juz po czasie nie chcialam. A octem probowalas?
    na moim normalnym dywanie - kilka lat temu Manius senior gdzies kiedys zwymiotowal pod lozkiem - oczywiscie nie widzialam bo gleboko bylo i kto lozko przesuwa. Tak z rok albo wiecej ta plama byla - jasniutki dywan, plama zolc. Jak lozko zmienialam ja znalazlam - zeszlo i sladu nie bylo tym co czyszcze dywany. Na welnianym jednak bym tym plynem nie mogla bo by pewno wlokna rozwalilo . Daj znac czy sie udalo.

  6. #25406
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Sprawdziłam, nie wysyłają do PL
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #25407
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    sprawdz te w Europie

    https://www.wayfair.co.uk/

    https://www.wayfair.de/


    maja je tez na Overstock - a oni wysylaja na caly swiat

  8. #25408
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    https://www.overstock.com/search?key...rchType=Header

    https://www.overstock.com/search?key...rchType=Header

    tu masz dwa linki na Overstock szukajac pod "bench" i "ottoman", wzuc do koszyka, podaj adres i pokaze ci ile bedzie kosztowac

  9. #25409
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Plamy na dywanie to moja specjalność. A raczej mojego męża, ale on nigdy ich nie widzi, to jakby tylko do mnie przynależały. U nas dywan, kanapa i ława non stop oblegane, przez nas, kota, gości i często przez psa.
    Mania, twoja ława jest piękna, dla "wyglądu" idealna. I ma kółeczka

    Ave musisz puf postawić na palmę

  10. #25410

    Domyślnie

    Mmikka to jest myśl teraz dywan leży w sypialni - rano jeszcze nie widzę a wieczorem... aż tak plamy nie widać.
    Dziś ocet i soda - bez efektu. Jutro leci woda utleniona To ciągłe szorowanie powoduje, że dywan zaczyna sie filcować
    Jest jeszcze dość chyba ostra chemia https://chemiadoprania.pl/produkt/pr...-remover-b195/ ale to w ostateczności

  11. #25411
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Fajna ta lampa z wiatrakiem. Ciekawe czy u nas da się dostać coś ładnego, przydała by mi się.

  12. #25412
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    laweczke wczoraj poslali, wiatraka jeszcze nie. Maja jeszcze z wiekszymi lopatami ale ja mam raz ze sciane od schodw a dwa nie jest centralnie na suficie. Sama jestem ciekawa. Byle powialo troche. No i na pilota jest to nie bede musiala wstawac. Ma tez czasowe ustawianie ze sie moze sam wy;aczyc po jakims czasie, chyba 4 rozne czasowe sa. no i polowa ceny byla i wysylka za darmo

  13. #25413
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ave, jak tam dywan?

    robie czystke w pokoju gdzie Mlody bedzie - doszlam do wniosku ze mam za duzo ciuchiw. Dopiero co dalam Mlodj wielki wor i nadal mam za duzo, nie wiem skad sie biora? Sieja sie czy co?
    M tez sie okazalo potrzebuje jeszcze i na dole musimy dokupic jeszcze jedna dla niego - kolekcjoner kurtek , dwa dni temu odkryl ze ma kurtki z metkami ktore kupil i zapomnial o nich
    Powinnam jeden pokuj zamienic w "gardrobe" jak to nazywacie., zreszta mialam taki plan. Gdyby nie to ze Mloda ma przedszkole i trzeba miejsca do spania juz bym dawno to zrobila.

  14. #25414

    Domyślnie

    Woda utleniona trochę rozbieliła plamę, ale i tak już reprezentacyjnie do salonu się nie nadaję. Moooże spróbuje tej chemii, ale na razie jest jak jest to miejsce od ciągłego szczotkowania też nie wygląda dobrze. W każdym razie, to mój ostatni dywan wełniany w kolorze bardzo jasnym
    Mania, z ciuchami to tak niestety jest, że jakoś dziwnie się mnożą Nie niszczę ubrań, potem mi żal wyrzucać.

  15. #25415
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no tak, za dlugo bylo i za czesto myte, Ave - a nie da sie go jakos przekrecic i pod lozko wsadzic, albo innego mebla?

    Lekcja jest jedna - NIE pije sie kawy w sypialni i NIE nosi sie telefonu do sraczyka

  16. #25416
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Melduje ze wlasnie powynosilismy wszystko z kibelka i M sie zabiera za nia..........W KONCU

    to jeszcze zostanie lazienka na gorze i koniec z lazienkami , wszystkie 4 beda zrobione

  17. #25417
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    .......NIE nosi sie telefonu do sraczyka
    I do łazienki Mnie spłynął kiedyś iPhone do wanny z kieszeni szlafroka
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #25418
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wiecie co, nigdy w zyciu do lazienki z telefonem nie wchodzilam a w sypailni tylko woda w butelce - chyba ze bylam chora czy po operacji i lezalam to sie jadlo jasne.
    macie ten talent

  19. #25419
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mlody wczoraj przyjechal. Dzis rano zabral sie za garaz i w koncu mozna samochod wprowadzic
    jeszcze mi pomoze dywan w sypialni nowy rozlozyc bo musi lozko podniesc..
    Lazienki, znaczy kibelka nie bede miala skonczpnego M wczoraj zrobil do polowy scian. Dzis mial konczyc i DUPA. Tak go stopa napitala ze chodzi i kuleje. Wiec zaklada fugi w tej polowie, wsadzic mozna bedzie spowrotem kibelek i szafke ze zlewem, a za tydzien w weekend skonczy. No co zrobic jak inwalida???
    pal szesc z lazienka, nie wiem jak bedzie pracowal

    drzewa sie lyse robia , przymrozki albo deszcze a ja nadal poziomki zbieram. No i wiecie co mi wyroslo? pamietacie mojego wielkiego clematisa??? wiec w zeszlym roku mi zdechl. Scielam go na wiosne. Bylam nieszczesliwa - przeciez one i 50 lat zyja a byl piekny i wielki. Trudno. No wiec scielam ale korzenia nie wykopalam bo siedzial tam od lat (z domem go kupilam). Caly rok NIC. Nie ruszyl, nie zyl, wiec kaput. Plan byl ze wykopie na nastepna wiosne korzenia i pomidory tam bee sadzic. No wiec miesiac temu ja patrze a on rosnie - normalnie rosnie i sie zawinal na podporkach co tam postawilam. REALLY??? caly rok nic a we wrzesniu mu sie odwidzialo?? Ciekawe co po zimie bedzie.

  20. #25420
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Odchorowal i ruszył To jak z wisteriami. Zmarzną, ale odbiją od korzenia
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 1271 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony