dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1272 z 1588
Pokaż wyniki od 25.421 do 25.440 z 31759
  1. #25421
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Moja nie odbiła. Miała oczka jak się cieplej zrobiło a potem kaput zaliczyła. Obcięłam chudsze gałązki resztę zostawiłam. Może za rok ruszy?
    Pojechaliśmy dzisiaj do Ojcowa. W życiu nie widziałam tyle samochodów, wzdłuż drogi na zakazie stały zaparkowane z dwóch stron, a jadący w obu kierunkach nie mogli się minąć i też staliśmy. Dzisiaj widziałam tam więcej aut niż ludzi Piękna pogoda i miłe zaskoczenie mimo niedzieli handlowej ludzie pojechali do lasu.
    Z kotem codziennie na kroplówki jeździmy, na wizus ma się świetnie, tylko mocznik i kreatyninę miał przed zabiegiem podwyższone i teraz go nawadniamy. Jak się okaże za parę dni, że dalej ma podwyższone, to dieta dla nerkowców. Jak on nas nienawidzi jak go do koszyka wkładamy, gardła by nam podgryzł

  2. #25422
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wszystkie wisterie ktore obcielam odrastaja ciale - nie wykopalam korzeni. chodzilam tylko i obcinalam co nowe wyroslo.
    Clematis co innego - on byl sciety i nie ruszyl od wiosny az do teraz do wrzesnia.

    myslalam ze sprzeda mi sie moja lawo-pufa pozniej i jak przyjdzie nowa zrobie fotke obu naraz, no ale dzis babka rzyjechala ja zabrala. Najpierw cisza a od wczoraj 4 sie bily.

    lazienki mam pol...ale juz ja kocham

    biedny kotek...mnie dzis wylizal pies w sklepie spozywczym, dwa szly, ten dla inwalidow, jeden szurnal a drugi stanal i mnie wylizal

  3. #25423
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zapomnialam napisac........teraz wiem o czym mowicie o duzym wydatku na kawe. Majatek mi idzie Szczegolnie ze kupuje swierzo prazona przed wysylka na dodatek znalazlam liste najlepszych kaw i jedna u nas znalazlam wysylkowo. bankruta podpisze chyba....Ale good news jest - Mlody kocha ta kawe i juz sie naumial maszyne obslugiwac, tylko zapomina o goracych kubeczkach i bierze z szafki. To jak wroci do domu to tej kawy jeszcze wiecej bedzie szlo ...ale! sam bedzie pranie sobie robil, sam sie obslugiwal, sam za soba sprzatal - tak ze wwyprowadzka sie oplacala bo sie nauczyl. Jak dlugo z nami zostanie nie wiem. Ale proponujemy mu rok, zeby wiecej sobie kasy odlozyl.

  4. #25424
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja bym chciała, żeby moja córka tak z nami zamieszkała. Też mogłaby kasę odkładać zamiast płacić z wynajem. Ale ona nie chce

    Kitek ze strachu tak się zachowuje. Wiiem coś o tym
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #25425
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, Młody dalej czasem robi za modela? Przypomniał mi się w tym "chińskim" wdzianku
    Czasem trafi mi się gorący kubek do kawy, jak zmywarka zapipczy koniec prania a ja właśnie idę kawę robić

  6. #25426
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ja bym chciała, żeby moja córka tak z nami zamieszkała. Też mogłaby kasę odkładać zamiast płacić z wynajem. Ale ona nie chce
    W zyciu bym juz z rodzicami nie zamieszkala za zadne pieniadze a im starsza ja i oni to podzialy coraz wieksze. Mam problem nawet z noclegiem, zeby zostac. Mnie denerwuja ich przyzwyczajenia a oni nie zaakceptowaliby moich. Zwłaszcza, ze mieszkam na swoim od 25 lat
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 30-10-2019 o 15:22

  7. #25427
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    TAR - popieram.

  8. #25428
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jest jednak roznica miedzy Mloda a Mlodym i juz nie mowie o tym ze ona ma dzieci i to juz by odpadlo dla mnie - tak wiem, zla babcia jestem Z Mlodym sie da bo jest zupelnie inny. My sie tez nie wtracamy co robi. No i przez to ze byl na swoim juz - umie wszystko i wie ze nie bede mu prala, po nim sprzatala ani nawet szklanek myla. To byl moj warunek. A i tak caly dzien pracuje wiec go nie widac.
    Na ile zostanie nie wiem, jak pisalam M mu rok zaproponowal ale od Mlodego zalezy czy wytrzyma. Narazie niech "przezimuje", kase odlozy i bedzie mial na nowe mieszkanie i na nowe meble bo nic oprocz ciuchow i kota nie przywozi. Meble co mial kociak jak byl maly zdewastowal wiec poszly out.

    ja jestem na swoim od ponad 30 lat i tez bym nie mogla z rodzina mieszkac. Sama zaproponowalam Mlodemu. Ale to moje dziecko to inaczej patrze. I NIE MA SYNOWEJ - a to duza roznica/
    ja nawet nie moge spac u kogos. Nawet u Mlodej - chce zaraz do domu. Pomijajac to ze jestem odludek to dzieci mnie wykanczaja. Teraz na imprezie co bylismy u Chico spalismy tam ale to poszlo bezbolesnie - UPILAM sie i zasnelam jak dziecko jak tylko glowe przylozylam do poduchy. Jeszcze na dodatek dali mi osobny pokuj - reszta spala gdzie popadnie nawet na podlodze, ja mialam swoj pokuj

  9. #25429
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    TAR i Elfir, obie jesteście na swoim. Ja też i też nie zniosłabym mieszkania z rodzicami.
    Jednak moja córka wynajmuje mieszkanie. Mogłaby te pieniądze odłożyć. Zebrać tyle, żeby mieć wkład własny do kredytu. Ja się nie wtrącam, nie narzucam stylu życia. Ona o tym wie. Problem jest w jej życiu zawodowym i jej 2 koniach, do których ma ode mnie zbyt daleko. Rozumiem jej wybór, ale uważam, że traci pieniądze.

    Nie bedę pisać tego co Mania napisała, ale ze mną jest tak samo. Mój dom, moje życie i... moje koty Jednak mojej córce pomóc bym bardzo chciała.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #25430
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    z samego rana dzis pufo/lawa przyszla












    podoba nam sie
    na ostatnim zdjeciu widac tacke - pojedyncza, ta wieksza co ta w niej stala wyciagnieta. Jakby nie patrzac - trzeba nowa tacke - prostokatna.


    Mika - chyba sie Ci podobaly, szkoda ze tak daleko jestes bo bym Ci je dala - nie mam co z nimi zrobic
    (Mlody latal na jakies pokazy ostatnio ale fotek nie dostalam, zaczal spowrotem na silownie tez chodzic bo ta jego ladna klata zmarniala bo olal)

  11. #25431
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Super ta ława.

    Te linki, które mi podałaś sprawdziłam. Ale nie ma takiej wielkości, żeby mi pasowała
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #25432
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    TAR i Elfir, obie jesteście na swoim. Ja też i też nie zniosłabym mieszkania z rodzicami.
    Jednak moja córka wynajmuje mieszkanie. Mogłaby te pieniądze odłożyć. Zebrać tyle, żeby mieć wkład własny do kredytu. Ja się nie wtrącam, nie narzucam stylu życia. Ona o tym wie. Problem jest w jej życiu zawodowym i jej 2 koniach, do których ma ode mnie zbyt daleko. Rozumiem jej wybór, ale uważam, że traci pieniądze.

    Nie bedę pisać tego co Mania napisała, ale ze mną jest tak samo. Mój dom, moje życie i... moje koty Jednak mojej córce pomóc bym bardzo chciała.
    pisałam z punktu widzenia corki . Ty piszesz jako rodzic. Moze to warto wziac pod uwage, macie inne priorytety, to ze ty chcesz nie oznacza jeszcze, ze córa by chciala
    Ja jestem towarzyski odludek, gosci uwielbiam ale sama w gosci jezdzic nie bardzo lubie.
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 31-10-2019 o 07:44

  13. #25433
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Pewnie, że ma inne priorytety. Ja od swojej mamy uciekałam jak najdalej. Chociaż tu mialo duże znaczenie, że się z nią nie dogadywałyśmy.
    Nigdy nie byłam matką, która trzyma dziecko na uwięzi i Kaśka o tym wie.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #25434
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, ja już wiem gdzie te tacki by stały
    Fajnie ten dywan się wpasował z tą pufą. Aż mlaskam na widok 6 kółeczek.
    Z moją mamą też nie mogłabym mieszkać. Pewnie ona ze mną też Mania ma rację, że gdyby syn zamieszkał z synową, to byłoby trudniej. Chociaż jak kot będzie szalał(kanapę drapał) to może wolałaby synową?
    Pestka sprawdzałaś z ciekawości ile do Polski kosztuje wysyłka?

  15. #25435
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mmikka, nie sprawdzałam, bo nie mają wielkości dla mnie.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #25436

    Domyślnie

    Bardzo ładnie się wszystko skomponowało, przypomniałaś mi ,że muszę moją otapicerować na nowo , no i fotel, już nawet mam takera elektrycznego

    Mmika, zdjęcie z kółkami, to Mania dla nas chyba zrobiła

    Tar, mam podobnie, lubię gości, lubię jak u mnie śpią, ale ja u kogoś, to już nie bardzo.

  17. #25437
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania nas tym kółkami specjalnie drażni
    Na wyjazdach nie lubię się rozpakowywać. Nawet dłuższy pobyt niż kilka dni, to i tak trzymam wszystko w walizce.

  18. #25438
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wiecie co, jak sprzedawalam ta kwadratowa to babka sie zapytala czym to czyszcze, mowie ze ani razu nie lawy nie czyscilam od nowosci (tylko odkurzalam) bo nie mamy tu tv wiec nic sie nie stawialo. I jej powiedzialam - jak zniszczysz lawe to albo ja na nowo wytapiceruj albo lawe wywal ale nozek z kolkami NIE wyzucaj. Raz ze sa drogie a dwa ciezko je kupic - przynjamniej tutaj.

    pisalam ze szukalam innej lawy, metalowej ze szklam ale znalezc nie moglam bo sklep zamkneli. Ale oprocz tej metalowej szukalam jeszcze innej - niestety nie moglam jej nigdzie znalezc Jestem w niej zakochana po uszy mimo ze kolek nie ma.....ale jest taki myk ze mozna ja samemu zrobic i to na wymiar. Takie listewki sa w sklpeach. Nogi tez by sie znalazly.




    ale M teraz czasu nie ma mi ciac wiec kupilam ta co kupilam.

    Wiatrak przyszedl nie chcecie widziec jaka mine M mial jak mu fitke czesci poslalam i napisalam "masz robote"....

  19. #25439
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zapomnialam - dywan sie spawoal bo jest szary z lekkim kremem, nie ma bialego, nie jest wiec zimny a cieply i pasuje do mebli ale i do sciany.
    Tamten byl zimny szary.

  20. #25440
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    W Warszawie jest sklep na Długiej https://www.arte-msp.pl/
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 1272 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony